Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acele etmeyin güncelleme için ben güncelledim şarj konusunda baya kötü değerler almaya başladım. Geceden sabah %7 şarj harcamış güç tasarrufu modunda. Ayrıca bir önceki mesajdaki sorun ara ara oluyor. Bir uygulamayi açınca anında ekranı kapatıyor. Bir dikiş tutmadı telefon maalesef Android 11 ile beraber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi telefon yemin ediyorum,bunca ay aynı sürümde kullandım hata vermesin uğraştırmasın diye altı üstü dosya temizledim uyarı bile vermeden bazı uygulamalardan atar oldu,yeni güncelleme var onu bile yapmaya korkuyorum daha fazla sorun çıkarır diye,parayla rezil olmak böyle birşeymiş

• Arkadaşlar bazı uygulamalara girer girmez atıyor bu nedir yahu ne yapacağız böyle. Çözebilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: onur989

Arkadaşlar bazı uygulamalara girer girmez atıyor bu nedir yahu ne yapacağız böyle. Çözebilen varmı

Bende de olmaya başladı.

Uygulamaları silip tekrar yükledim, gene aynı, atıyor devamlı

• quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

Bende de olmaya başladı.

Alıntıları Göster

Sorma hocam en sıkıcı olanıda banka uygulamalasına giremiyorum.Garantiye giriyorum atıyor giriyorum atıyor. Lanet ettirdi telefon

• quote:

Sorma hocam en sıkıcı olanıda banka uygulamalasına giremiyorum.Garantiye giriyorum atıyor giriyorum atıyor. Lanet ettirdi telefon

Alıntıları Göster

Bende Garantiye giremiyorum, Outlook atıyor, maillerime bakamıyorum.

Sinir oldum

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    Android Web System View güncellemesi sorunu çözebilir belki.
    Uygulama güncellemelerini kontrol edip, güncelleme var ise bir deneyin isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur989 kullanıcısına yanıt
    Android System Webview uygulama hatası bu. Son sürümüne güncelleyin veya mevcut sürümünüzün bi alt sürümüne geçin. Telefonla alakalı bir durum değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Android System Webview uygulama hatası bu. Son sürümüne güncelleyin veya mevcut sürümünüzün bi alt sürümüne geçin. Telefonla alakalı bir durum değil

Sağolun hocam.Güncelleme sonrası düzeldi gerçekten çok teşekkürler

• s.h.a. kullanıcısına yanıt
    Gor marka normal jelatin cam değil. İlk aldığımda ekrana uygulamıştım kenarlarında kılıf için hafif boşluk kalıyor. Geçen telefonu parke taşına düşürdüm sadece koruyucu çizildi korudu yani.
    Cam olanlardan yaptırıyım diye kılıfçıya gittim. Kalkma yapar deyince kaplama yaptırdım. Bildiğimiz kaput filmi gibi birşey ama netlik biraz sıkıntı. Biraz kullanırım olmadı gor markaya devam.

Ama arkadaşların tavsiye edeceği cam film varsa deneyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanturk45

Android Web System View güncellemesi sorunu çözebilir belki.
    Uygulama güncellemelerini kontrol edip, güncelleme var ise bir deneyin isterseniz.

Teşekkür ederim, hallettim.

Çok ikrama geçti.

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt

Androıd sistem webview uygulamasının verilerini temizleyin. Güncellemelerini kaldırın. Yeniden başlatın düzelecektir.

• quote:

Arkadaşlar bazı uygulamalara girer girmez atıyor bu nedir yahu ne yapacağız böyle. Çözebilen varmı

Androıd sistem webview uygulamasının verilerini temizleyin. Güncellemelerini kaldırın. Yeniden başlatın düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

Bende de olmaya başladı.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Alıntıları Göster

Dediklerinizi yapınca normale döndü çok sağolun

• SyLaR046 kullanıcısına yanıt

Sanıyorum Android 11 geçtikten sonra Hard rest yapmadınız. Hemde pil tasarrufu modunda geceden sabaha yüzde 7 gidiyorsa arka planda sürekli çalışan kapatmadığınız bir şeyler var demektir. Bende son sürüm yüklü yüzde 1 anca gidiyor gece pil tasarrufu açık değil, sadece gece WiFi ve mobil veri kapatıyorum. 11 sonrası Hard reset ten sonra gayet iyi bende durum.

• EsFaEr kullanıcısına yanıt

Evet sıfırlama yapmadım dediğiniz gibi. Miui 12.0.1 veya 0.3 sürümü vardı sürüm olarak gece boyu %1 veya 2 düşme oluyordu pilde. Bu son güncelleme ile 12.1.4 te bu sorunu yaşadım. Konuda bir arkadaş daha bu sürümde pil ile alakalı sorunu belirtmişti. Bir kaç gün tekrar takip edip olmadı hard reset atacağım. Tavsiye icin teşekkürler.

• Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Birden ekran rengi böyle oldu. Parlaklık aylarından yapmaya çalışıyorum olmuyor. Ne olmuş olabilir?

Şimdi pc de bakınca normal gibi gözüküyor ama rengi soldu ekranın, canlılığı gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piperka106 -- 23 Mart 2021; 14:27:6 >
  • EsFaEr kullanıcısına yanıt
    Merhaba hard reset yapınca telefonda neler kayboluyor acaba yedeklememiz gerekiyormu telefonu oncesinde birde nasil yapildigini soylerseniz memnun olurum

• BY. GÖKHAN B kullanıcısına yanıt

Her şey gider. Tüm yedeklerinizi almanız gerekir.

• 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.