Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yanlış değil,Intel işlemci ve 64 bit olsun PC.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu bir haftadır kullanıyorum nerdeyse ama aldığım günden bugüne kadar g.screen hatasıı sensor hatası bildirim hatası ile karşılaşmadım belkide benim telefon yeni üretim serisidir yani üretim haftası daha yenidir . Çünkü migrostan aldığımda daha yeni geldi dediler bizede . Telefonda olumsuzluk olarak bir şey göremedim pek açıkcası kılıfsız ve ekran koruyucu olmadan kullanıyorum düşerse yere hapı yuttuk arka cam :)) mi a1 20 defa düştü bir şey olmadı vallaha yekpare alüminyumdu ondan :)

• Arkadaşlar ben de yurtdışı bl kilidi açık bir cihaza sahibim. Biraz telefonu kurcalamak istiyorum. Rom yüklemek root atmak vb. Sanırım öncelikle güncel twrp sürümünü yüklemem gerekiyor. Daha sonra onun aracılığıyla rom atıyoruz.

Xiaominin klasik havasından biraz kurtulmak istiyorum. Stabil çalışan sorunsuz önerebileceğiniz hangi romlar vardır acaba ?

• Wuluan kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 27 Aralık 2020; 22:33:22 >

• efebora06 kullanıcısına yanıt

Evolution X 4.7 romunu yüklemeye karar verdim hocam fakat link şifreli. Nedir acaba biliyor musunuz ?

Pc den girince şifre istemiyor benden ? Şifreyi bilmiyorum ayrıca...

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Pc den girince şifre istemiyor benden ? Şifreyi bilmiyorum ayrıca...

Hocam ben de pcden giriyorum fakat yinede 'decryption key' istiyor. Alternatif bir link mevcut mu acaba? bu gece evolution xi yüklemeden uyku yok bana çünkü çok heves ettim :)

• Arkadaşlar oppo reno 4 ile bu telefon arasında kaldım.sizce hangisi iyidir

• Ben bugün itibari ile hattımı vodafone dan turkcele taşıdım. Vodafone sim etkinleştirme hiç bir sıkıntım yoktu ve düzgün bir şekilde sim etkinleştirmeyi kullanıyordum. Cluod sms ve cağrı yedeklemede hiç bir sorun yoktu fakat turkcele geçtim sim etkinleştirme hatası alıyorum. Turkcel hattım yurtıdşı sms açık. Ve bu özelliği kapatmak istemiyorum kullanmak istiyorum. bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt

Kesin çözümdür demek yanlış olur ama bu işlemleri deneyin...

Ayarlar - sim kartlar mobil ağlar - veri dolaşımı - yurtdışı veri dolaşımı daima yapın.

Telefonun dilini ingilizce yapıp mi hesabından çıkış yapıp yeniden başlatın.

Başlayınca bir süre bekleyin 5 10 dakika. Sonra mi hesabına giriş yapın..

Denemdim ne yazık ki olmadı bu sadece turkcellde oldu vodafone dayken böyle bir hata vermiyordu.

Yazdığım gibi kesin çözüm yok maalesef....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 28 Aralık 2020; 14:1:35 >

Teşekkür ederim hocam, şarj aleti yoktu cihazımın geçtim siparişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞeRmeH -- 28 Aralık 2020; 15:47:12 >
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun tam F/P ürünü,yedekli almak lazım....

evet ne yazıkki problem bu çözümü bulamadım. Birde siz turkcell hatt kullanıyorsanız speed teste 4,5g internet hızınız ne çıkıyor. Benim ki 20-30 Mbps arası başka bir arkadışın hattıda turkcell 300 Mbps geçiyor.

Turkcell kullanmıyorum,IMEI işlemi yapıldı ise tekrar işi bilen birisine yaptırın, garantili cihaz ise ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin....

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 28 Aralık 2020; 17:29:11 >

• 4k video çekemiyorum kamera uygulaması donuyor. Gcam vs de denedim. Format da atmıştım miui12 geldikten sonra. Başına gelen var mı?

• Mac Millan kullanıcısına yanıt

Bu sürüm ve kendi video uygulamasinda sorun yok...

• Turkcell hattı olup da, Bu telefonda kullanan arkadaşlar mobil veride speedteste mobil bağlantı hızınız ne çıkıyor. benimki 50 Mbps geçmiyor.

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.