Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hb 3778 e almıştım iptal edip burdan aldım hocam teşekkürler, 200 tl de az değil sonuçta :))

• ati1919 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam :) Eğer ilk xiaomi deneyiminiz ise konunun ilk sayfasındaki talimatları okumanızı öneririm.

• CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Ben hiç sensör sorunu yasamayanlardan biriyim. 2 buçuk ay oldu telefonu alalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Ben de yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Google arama uygulamasi ile 1 konuşmada yaşadım sadece. O da 50 dakika uzun bir konuşmaydı 3 4 kez ekran açıldı. (8/128-miui12.0.2 TR rom)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yanımda yurtdışından 6/64 modelini getirdim. Cihaz yurtdışı olduğu için 8 ay bu şekilde kullanacağım. Sonrasında yazılım işleri için öneri ve referans olarak tavsiye edebileceğiniz kişi varsa bilgilerini alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramses87 -- 24 Kasım 2020; 15:57:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazondan 64gb sipariş vermiştim iptal ettim bugün,migrosta düştü fiyatlar,128gb siyah 3700Tl aldım,bilginiz olsun.

• Saban bende iptal edip yukarıdaki arkadaşın bilgilendirmesiyle amozondan 3580 liraya 128 gb sipariş vermiştim şuan aynı ilan 3796 tl olmuş, garip bi sistem var

• Teşekkür ederim hocam okudum faydalı şeyler var, telefon geldiğinde ilk olarak kutuyu açmadan imei kontrolu yapacağım sonra yazılanları uygulayacağım

• ati1919 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam hayırlı olsun tekrardan

• alastor06 A kullanıcısına yanıt
    Cevap geç oldu ama bende son sürüm yüklü omzuma alıp konuştuğumda açılıyor. Daha önceden bahsetmişlerdi xiaomi nin kullandığı sensörden dolayı yatay kullanımda maalesef ekran açılıyor. Bunun çözümü tuş kilidini kapatmak. Benim de canımı sıkan bir durum. Her zaman tuş kilidini kapatamıyorsun ve sensör kararsız dvranıp ekranı açıp saçma sapan yerlere giriyor. Bir daha telefon alırken mutlaka göz önünde bulunduracağım.
  • Cihazda bildirim ledi var mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz istifa

Cihazda bildirim ledi var mı arkadaşlar

Yok malesef

• Zymnax kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam. peki bunun dışında önerir misiniz fiyatına göre artıları eksileri

• quote:

Orijinalden alıntı: nofearnomercy

Cevap geç oldu ama bende son sürüm yüklü omzuma alıp konuştuğumda açılıyor. Daha önceden bahsetmişlerdi xiaomi nin kullandığı sensörden dolayı yatay kullanımda maalesef ekran açılıyor. Bunun çözümü tuş kilidini kapatmak. Benim de canımı sıkan bir durum. Her zaman tuş kilidini kapatamıyorsun ve sensör kararsız dvranıp ekranı açıp saçma sapan yerlere giriyor. Bir daha telefon alırken mutlaka göz önünde bulunduracağım.

bendede 12.0.3 yüklü,dünden beri bu şekilde deniyorum ekran açılmıyor.sensörün mesafe kontrolünüde çok denedim,diğer her telefonda olduğu gibi kafadan yaklaşık 10 cm uzaklaştırana kadar sensör açmıyor.

yanlız önerim true phone uygulamasını yüklemeniz.hem her şekilde google telefon uygulamasından çok çok güzel ve işlevsel,hemde sensör gecikmesi birazdaha fazla.

tabi xiaomi nin kendi telefon uygulamasının yerini tutmuyor ama onuda yüklemenin bir yolunu bulucam,araştırmalarım devam ediyor Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• aziz istifa A kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey var kırmızı bildirim simgesi aod modunda
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminbehcetniyazi

Böyle bir şey var kırmızı bildirim simgesi aod modunda

Böyle bir uygulamayı Galaxy Note 4 kullanırken deneme amaçlı kurmuştum. Ekranın bir kısmında renkli şekilde bildirim ışığı gibi yanıp sönüyor. Uygulamanın adını unuttum yalnız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

bendede 12.0.3 yüklü,dünden beri bu şekilde deniyorum ekran açılmıyor.sensörün mesafe kontrolünüde çok denedim,diğer her telefonda olduğu gibi kafadan yaklaşık 10 cm uzaklaştırana kadar sensör açmıyor.

yanlız önerim true phone uygulamasını yüklemeniz.hem her şekilde google telefon uygulamasından çok çok güzel ve işlevsel,hemde sensör gecikmesi birazdaha fazla.

tabi xiaomi nin kendi telefon uygulamasının yerini tutmuyor ama onuda yüklemenin bir yolunu bulucam,araştırmalarım devam ediyor  

Alıntıları Göster

Bl kilidini açıp Eu roma geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Bl kilidini açıp Eu roma geçin.

Alıntıları Göster

Bl kilidini açmadan hindistan roma geçelim.

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.