Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumun şarjı birkaç gündür 90'dan 84'e aniden düşüyor, ondan sonra rutine biniyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Çok hırpalamıyorum da bataryayı genelde %80-90 ve %30 kullanmaya özen gösteriyorum. Şarjda falan kullanmıyorum. Temmuzdan beri kullanıyorum bataryası ölmüş olamaz herhalde böyle bir kullanımda. Yazılımsal bir şey falan mıdır acaba?

• PaxTR kullanıcısına yanıt

Benzer bir kılıf kullanıyorum bende , Aliexpresten almıştım aynen dediğiniz gibi çok toz topluyor sürekli temizlemek gerekiyor

• egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Kendi kılıfında toz olmuyo ahize. İsterseniz onu kullanın. Ama dışarıda sağlamlık açısından pek güven vermiyo kendi kılıfı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

Telefonumun şarjı birkaç gündür 90'dan 84'e aniden düşüyor, ondan sonra rutine biniyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Çok hırpalamıyorum da bataryayı genelde %80-90 ve %30 kullanmaya özen gösteriyorum. Şarjda falan kullanmıyorum. Temmuzdan beri kullanıyorum bataryası ölmüş olamaz herhalde böyle bir kullanımda. Yazılımsal bir şey falan mıdır acaba?

orjinal hızlı şarj cihazı ile yapıyorsan normal

pili degrade ediyor o güçte şarj..

• EfkarBey E kullanıcısına yanıt

Adımsayarda hangi uygulama kullanırsanız kullanın fakat samsung healt denediklerim içerisinde en verimli idi. Onu aktif çalıştırmak için otomatik başlat izin vermeniz ve pil optimizasyon ayrıca açmanız lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt

Bunuygulama sadece ekran süresini gösteriyor. Diğer uygulamalar ne kadar kullanıldı göremiyorsunuz. O yüzden gerek yok bana göre.

• Wuluan kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• Arkadaşlar uygulama simgeleri ekranda gölge olarak kalıyor. Gri temali uygulamalara girdigimde sebebi nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknoCat kullanıcısına yanıt

Ben de yüksek watt bir adaptörün sorun çıkarabileceğini düşünmüştüm ama Xiaomi ayarlamıştır onu sonuçta kutunun içinden çıkan adaptör diye ciddiye almamıştım açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

Ben de yüksek watt bir adaptörün sorun çıkarabileceğini düşünmüştüm ama Xiaomi ayarlamıştır onu sonuçta kutunun içinden çıkan adaptör diye ciddiye almamıştım açıkçası.

Maalesef hocam firma ile ilgisi yok. Pillerin zarar gördüğü ısınırken veya yüksek alımda bilinen bir şey.

Hızlı şarj pili 45 dereceye çıkarıyordu yanılmıyorsam.

Pilin kapitesi düşüyor. Fizik kanunları...

Bir şey kazanırken başka şey gider. Hızlı şarj, daha hızlı eskiyen pil.

Seksi eş iyidir ama herkesn ilgisini çeker.

Kar98 iyidir ama yakın mesafe de çöptür

Gibi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: MyOblivion

Kılıfı nerden aldın hocam

• glorya_ kullanıcısına yanıt

Sayfa 450

• quote:

Orijinalden alıntı: mertdemir2366

Arkadaşlar uygulama simgeleri ekranda gölge olarak kalıyor. Gri temali uygulamalara girdigimde sebebi nedir ?

Ghost screen olayı var cihazınızda. Donanımsal bir sorun. Rahatsız ediyorsa servise verin. Ben o sebeple servise verdim, değişim yapıldı, değişim cihazında da aynı sorun var ama bu şekilde kullanıyorum.

• Merhabalar önceden de yazmıştım ama tekrar yazayım mesela ben görüntülü konuşurken instagram olsun WhatsApp olsun veya herhangi bir konuşma programı olsun görüntü de konuşma da vs sıkıntı yok fakat sorun şu mesela ben müzik açtım diyelim tv veya pc den o müzik sesi karşı tarafa gitmiyor ve müzik açık olduğunda benim sesim de boğuk geliyormuş dipten gibi müziği kapatınca sesim düzeliyormuş sizce nedendir yaşayan var mı ?

• 128 GB LİK modeli 3778tl şuan ödemeyi yaptım ama içime bişey oturdu sonradan biraz daha beklesem düşermi yada üstüne koyup samsung s10+ mu alsam diye, yada 2700 yurt dışıları var 1000 lira eksik verip garantisizmi alsam fikir verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ati1919

128 GB LİK modeli 3778tl şuan ödemeyi yaptım ama içime bişey oturdu sonradan biraz daha beklesem düşermi yada üstüne koyup samsung s10+ mu alsam diye, yada 2700 yurt dışıları var 1000 lira eksik verip garantisizmi alsam fikir verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

bende biraz önce 64gb modeli 3680'e sipariş verdim.dün akşam HB'de 3500 tl'ye indi ama güvenip almadım,amazondan aldım.

bende çok düşündüm lakin almasam içimde kalıcaktı.gelsin bakalım beğenbmezsek satar başka birşey alırız takma kafanaXiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt

Valla hocam almasam kendimi değişik hissedecektim aldım yine öyle :)) ama android 2.el piyasası çok kötü dönüyor.İphone öyle değil bir kaçkere alım satım yaptım inanılmaz canlı.Kafamda milyon düşünce var 2.el ipone 11 almak iphone se 2020 var çok değer kaybı olmadan satılabiliyor ama ekranlarını beğenmiyorum bunuda ekranı hoş durduğu ve amoled olduğu için aldım.Alsında 2700 yurt dışı garantisiz düşünüyordum ama hayalet ekran sorunu oldugundan bahsedilmiş garantisiz almaya güvenemedim 1inde teslim diyor bide iptal etmezsem iyi :)

• quote:

Valla hocam almasam kendimi değişik hissedecektim aldım yine öyle :)) ama android 2.el piyasası çok kötü dönüyor.İphone öyle değil bir kaçkere alım satım yaptım inanılmaz canlı.Kafamda milyon düşünce var 2.el ipone 11 almak iphone se 2020 var çok değer kaybı olmadan satılabiliyor ama ekranlarını beğenmiyorum bunuda ekranı hoş durduğu ve amoled olduğu için aldım.Alsında 2700 yurt dışı garantisiz düşünüyordum ama hayalet ekran sorunu oldugundan bahsedilmiş garantisiz almaya güvenemedim 1inde teslim diyor bide iptal etmezsem iyi :)

yok hayır xiaomi telefonlar gayet rahat satılıyor,öyle bir düşüncen olmasın.ben şuan kullandığım mi 9 se telefonu 5 ay önce 2500 tl'ye aldım,ilana koyduğum gün 2500 tl'ye sattım.zorlasam üzerinede satardım ama nakite dönsün diye beklemedim.önceki telefonlarımdanda zarar etmedim,üstüne sattığım bile oldu.

boşver iphone felan,iyi seçim yaptın.sensör sorunu çok can sıkmazsa,ghost ekranda olmazsa kullanırız uzun zaman.olmazsa satar başka bişey alırız rahat ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abyss_ati -- 23 Kasım 2020; 13:24:24 >

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt

Çok iyi öyleyse walla içim rahatladı teşekkür ederim.Ozaman kargoyu bekleyelim görelimXiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• quote:

Valla ben de bu telefondan önce iphone 6s ten iphone se ye geçmek istedim ama son anda pil kapasitesine baktım 1700mah, dedim ki bu 1-1,5 yıl sonra yine pil sorunu çıkaracak, o yüzden vazgeçtim. şuan o kadar çok oyun oynamama rağmen pili en düşük 6 saat ekran süresi alıyorum. hatta şuan super canlı duvar kağıdı ile kullanıyorum.

10 gündür kullanıyorum, ortalama 8 saat ekran süresi alıyorum. %20 ye düşünce pil tasarruf moduna da almıyorum. Pil az mı gidiyor yoksa bu kadar kullanıma normal mi bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.