Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar, ben de bugün 10 günlük iPhone SE hatasından dönerek yani onu satarak Mi NOTE 10 lite aldım ve yeniden Mi'ye geçtim. Küçük ekranlı telefon kullanmak gerçekten çok saçmaymış anladım, günümüzde hala öyle Küçük ekranlı telefon kullananlarin gözleri nasıl rahatsız olmuyor anlamıyorum. Neyse telefon gayet iyi şu an için, umarım uzun vadede kullanırım. Resmi garantili cihaz, global rom yüklü ve az önce Miui12 güncellemesi geldi. Ne dersiniz MIUI 12 yi yükleyeyim mi ? Yoksa mevcut sürümde bir süre kalıp daha sonra mı geçeyim Miui12 ye ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yükle bence.gayet stabil ve daha fazla pil ömrü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • solent S kullanıcısına yanıt
    Merhaba..Rica etsem ayarlar telefon hakkında bölümüne girip ekran resimi atarmısınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoTuTuRK -- 1 Ekim 2020; 2:16:10 >
  • Merhalar arkadaslar bişey sormak istiyorum Mıuı 12 ye güncelledikten sonra duvar kagitlarim soluk durmaya başladı sanki ince bir örtü var üzerinde ayarı falami var bulamadım bir türlü

• Çözdüm arkadaşlar duvar kağıdını karanlık mod da ayarla sekmesi acıkmış onu kapatınca duzeldi

• Güncel ekran sürem bu şekilde oyun hiç yok, telefon görüşmesi, film izleme, sosyal medya sonuç bu sizce nasıl? Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• Telefon tam bir şarj canavarı İnşallah hep böyle gider 7000 mah bataryalar falan hikaye note 10 lite efsane

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• Deae kullanıcısına yanıt
    Hocam bu vowifi şarj yiyor mu hissedilir derecede?Ne dersin

• arkadaşlar telefondan bir programa giriyorum ordan bilgisara birşeyler yazmam gerekiyor ama ellemedğimde uyku moduna giriyor mesela bu uygulamada uyku moduna girmemesi için ne yapabilirim ? ekran kapanmadan bu uygulamada devam etsin istiyorum
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Ekranin kapanma zamanini arttirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Ekranin kapanma zamanini arttirin.
    hocam onu yapıyorumda mesela youtube oynarken hiç kapanmıyor ya acaba dedim uygulamaya özgü bir izin falan verilirmi diye düşündüm
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Uygulama, ekranın kapanmamasını talep etmiyorsa sizin müdahale etmeniz gerekiyor. Bunun için tasker türü birşey de kullanabilirsiniz.

• Arkadaşlar artık true phone uygulamasında reklam çıkıyor bunu nasıl engelleriz, internette promosyon kodu var mı, bunun kadar kaliteli alternatif ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_emrah

Arkadaşlar Google mesajlaşma uygulaması yerine önerebileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması var mı
    Truecaller ile arama sorununu çözdük ama mesaj kısmı hala çözemedim
    Google sms uygulamasi gayet kullanisli. Samsung sms ile tek farkı mesajları gruplandirma özelliği yok ama bunun yaninda numarasi cikmayan sms'leri engelleme ve internet üzerinden mesajlasma özelliği var ekstradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Telefon tam bir şarj canavarı İnşallah hep böyle gider 7000 mah bataryalar falan hikaye note 10 lite efsane

Bir dahakine ana ekranı komple atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Arkadaşlar artık true phone uygulamasında reklam çıkıyor bunu nasıl engelleriz, internette promosyon kodu var mı, bunun kadar kaliteli alternatif ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler.
    Pro apk var. Onu kurarsanız reklam çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Pro apk var. Onu kurarsanız reklam çıkmaz.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam sizde link varsa atar mısınız?

Tamam hocam buldum gerek kalmadı sağolun, inşallah düzgün çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightBlue-S -- 1 Ekim 2020; 14:56:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Hocam bu vowifi şarj yiyor mu hissedilir derecede?Ne dersin
    Sanmıyorum ama yese nolur şarj efsane.

• Mi note 10 lite cihazına eu rom kurabilen varsa yardımcı olabilir mi ? Global romdan daha mı iyidir ? Nasıl kurabilirim ?

• mertdemir2366 M kullanıcısına yanıt
    BL kilit açık değilse kuramazsiniz.

BL kilit açık ise ilk sayda var nasıl kurulacağı...

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.