Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sat hocam malzeme kalitesi çöp, sar değeri çok yüksek, bataryası da patlayabilir her an

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryptical

Arkadaşlar cihazın malzeme kalitesi Samsung'a Huawei`ye One plus'a göre çok mu kötü yukarıda 2 haftalık telefondu arka kapağın yapışkanı çıktı deniliyor ebay'dan alınmış niyetim one plus 7t almaktı zaten cihaz bana dandik çin malı gibi geldi yorumlar adamı soğutuyor zaten 😄
    One plus 7t de dandik aliexpress den alınmış plastikten oyuncak gibi. Hadi ondanda soğu şimdi

• Arkadaşlar lite ile düz note 10 arasında kamera farkı mı var sadece? Bu fark çok aşırı mı? Yoksa düz note 10 bir tık mi daha iyi? Başka farklar da var mı? Bilgisi olan veya iki cihazı da kullanmış olan cevap verirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Arkadaşlar lite ile düz note 10 arasında kamera farkı mı var sadece? Bu fark çok aşırı mı? Yoksa düz note 10 bir tık mi daha iyi? Başka farklar da var mı? Bilgisi olan veya iki cihazı da kullanmış olan cevap verirse sevinirim
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/369670-555495/xiaomi-mi-note-10_xiaomi-mi-note-10-lite/

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Ebay dan nasıl aldınız hocam telefonu. Türkiye de mi oturuyorsunuz?
    Yurtdisinda yaşıyorum ondan ebaydan alışveriş yapabiliriyorum sıkıntısız

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryptical

Arkadaşlar cihazın malzeme kalitesi Samsung'a Huawei`ye One plus'a göre çok mu kötü yukarıda 2 haftalık telefondu arka kapağın yapışkanı çıktı deniliyor ebay'dan alınmış niyetim one plus 7t almaktı zaten cihaz bana dandik çin malı gibi geldi yorumlar adamı soğutuyor zaten 😄
    Merhaba ben bu telefondan 3 tane sipariş verdim. Normal insan yapımı olabilir bir tanesi demekki güzel yapışmamis ondan dolayı atma yaptı. Kılıfsiz kullandığım için farkettim pislik girmiş baya içine. Ama diğer iki telefona çok dikkatli ve baktım yanları iyi aşırı açık değil olması gibi.

Gelelim malzeme kalitesine bu fiyata aldığın bir üründen amiral gemisi dediğimiz telefonların malzeme kalitesini aramak saçma olur. Bunlar fiyat performans telefonları

Herkes hayatından memnunsa sorun yok. Bende ilk defa kullanıyorum bu markayı bir şans daha verdim bugün Poco x3 sipariş verdim xiaomi sitesinden

• Bu arada soran olursa olacaktır. Benim telefonum burdan açma yaptı.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/369670-555495/xiaomi-mi-note-10_xiaomi-mi-note-10-lite/

Alıntıları Göster
    Kağıt üstündeki farklarını biliyorum ben kullanıcı deneyimi ve yorumları açısından sordum

• Nocilisss kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=AP-oG6gyDOU

Burda anlatıyor.
  • extense E kullanıcısına yanıt
    Evet birkaç video baktımda s20 ultra gibi bir telefonun bile yapışkanı kolayca çıkıyor size binde bir olan ihtimalli cihaz gelmiş hocam ben şuan telefondan gayet son derece memnunum.

• Cihazın ekranı çok dayanıksız galiba. Çokta dikkatli kullanmama rağmen çok derin olmayan ancak tırnağa gelen bir çizik meydana gelmiş. Ekran kavisinden dolayı pek randıman alınmayan koruyucu taktırmak istemedim. Sanırım iyi veya kötü bir koruyucu taktırmak gerekiyormuş. Bu hali ile 2 aylık cihazı ne kadara satabilirim bir fikri olan var mı?

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Kamera anlamında ciddi fark var hocam, Note 10 modeli direkt kamera odaklı

• quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR046

Cihazın ekranı çok dayanıksız galiba. Çokta dikkatli kullanmama rağmen çok derin olmayan ancak tırnağa gelen bir çizik meydana gelmiş. Ekran kavisinden dolayı pek randıman alınmayan koruyucu taktırmak istemedim. Sanırım iyi veya kötü bir koruyucu taktırmak gerekiyormuş. Bu hali ile 2 aylık cihazı ne kadara satabilirim bir fikri olan var mı?
    2800...
  • Benim kamera uygulamasına birşeyler oldu biraz önce. Fotoğraf çekiyor. Videoya alınca donup kalıyor.
    Telefonu açıp kapattım olmadı.
    Kamera uygulamasını sıfırladım. Düzeldi. Ama videoyu 4k ya alınca gene başladı. Ağır çekimi 240 yada 960 yaparsam gene donuyor. 120 de 1080 p yaparsam donuyor. Video 4k yaparsam donuyor.
    Var mı başına gelen?

• quote:

Cihazın ekranı çok dayanıksız galiba. Çokta dikkatli kullanmama rağmen çok derin olmayan ancak tırnağa gelen bir çizik meydana gelmiş. Ekran kavisinden dolayı pek randıman alınmayan koruyucu taktırmak istemedim. Sanırım iyi veya kötü bir koruyucu taktırmak gerekiyormuş. Bu hali ile 2 aylık cihazı ne kadara satabilirim bir fikri olan var mı?
    Gorilla 5 hocam eline sert bir şey alıp kasıtlı çizmedikce normal kullanımla cizemezsin o ekranı

• quote:

Telefoncu 2800 civari verir ama elden 3000-3200 arası gider. Son zamanlarda sıfır fiyatı da arttı.

• extense E kullanıcısına yanıt
    ben de baktım 1 aylık telefonum aynı yerde açıklık var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

ben de baktım 1 aylık telefonum aynı yerde açıklık var
    elimde suan bir adet Huawei p20 bir adet Samsung galaxy s10 Plus bir tanede yeni aldigim yine samsung A51 telefonu var,

ilk once sunu farkettim, ilk basta P20 devamli ekran koruyucu ile kullanildi alindigindan beri bir haftair ekran koruyucu yok camda kilcal cizikler var, ustelik telefonu cebime koydugumda baska hicbirsey olmadigi halde

Galaxy S10 plus alindigi gunden beri arka ve on korumali kullanildi halende kullaniliyor, suan caminda cizik varmi bilmiyorum ama arka kapak az birsey kavisli olsa bile kavisi olan yere kadar kasaya tam oturmus hic bosluk gormedim

A51 ise duz kasa oldugu halde arka kapakda biraz bosluk var herhalde kilifsiz kullanilirsa onada toz girecek

Toparlamak gerekirse GSM ILETISIM videolarini izliyorsaniz XIAOMI telefonlarinin arka kapaklari kasaya yapistiginda kivrimli olan yerlerinde yapiskan tutkal yok yada ona ne deniliyorsa, ondan dolayi kivrimli yerlerinde bosluklar kaliyor,

Bence bu telefonlar boyle yapiliyor Senin yapacagin tek sey A4 kagidini o aciklik olan yere sokman kagid 4 yada 5mm kadar iceri giriyorsa sikinti tirnaginla cekmeye kalktiginda icini gorebilirsin sakin abanma kapagi kirabilirsin ama kagit girmiyorsa bence korkmana gerek yok

Iisn ozeti bence fiyat performans urunleri genelde orta segment cihazlar da kaliteli malzeme kullanmiyorlar maliyet den kurtarmak için,

Ben inanmiyorum zaten yok gorilla glas 3 yada 5 korumali bilmem ne ozaman neden insanlar kilif ekran koruyucu ile kapliyor telefonlarini dedikleri gibi cizilmeye kirilmaya cok dayanikliysa

• 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.