Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de arkadaşlar 8GB ram için fark ödemeye değer mi? Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Bir de arkadaşlar 8GB ram için fark ödemeye değer mi? Ne dersiniz?
    Fark ne kadar?
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    300tl hocam

• değmez
  • slm arkadaşlar,Hellas 12 custom rom kurdum hersey cok guzel fakat acılıs animasyonu(boot animation)cok kotu.Duz bir android yada Mi yazmasına bile razıyım.Googleplay dan root lu cihazlar icin acılıs ekrnaı degistirme programı (boot animatin for super user) var ama 12 surumunde calısmıyor yazmıslar.Hali hazırda elinde yapmıs ,duzgun animation sablonu olan arkadas paylasabilir mi?Yada kolayca degistirme taktigini bilen bilgi vereiblir mi?
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    18W lık adaptör kastınız değil mi? Kullanımı telefona zarar verir mi?

• tilgaz kullanıcısına yanıt
    Görselden değiştirin...

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 24 Eylül 2020; 15:29:56 >

• Süper duvar kağıtlarını nasıl ayarlıyoruz, bir türlü bulamadım onu. MI12 ile gelen. Kilit ekranında ayrı, kilidi açınca değişen canlı duvar kağıtlarını? Sadece resim hâli var duvar kâğıarı kısmında, canlı duvar kâğıdı olarak yok. 🤷🏼

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

300tl hocam
    Çokmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adilovicccc

18W lık adaptör kastınız değil mi? Kullanımı telefona zarar verir mi?
    Vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Çokmuş...

Alıntıları Göster
    Şuan ne kadar ram kullanımı var görebiliyor musunuz hocam?

• quote:

Şuan ne kadar ram kullanımı var görebiliyor musunuz hocam?

Alıntıları Göster
    Ben Mi Note 10 Lite kullanmıyorum malesef. Ama en kötü 3Gb boş vardır her daim.
  • Arkadaşlar mi note 10 lite almayı düşünüyorum tüm özelliklerine okeyim ama geniş açı kamerası nasıl, memnun musunuz? Bu konu da detaylı mesaj bulamadım.
  • Google chrome ve android sistem webview diye bir uygulama için playstore da güncelleme var diye gözüküyor ama güncelle dememe rağmen güncelleme yapmıyor. Hem wifi hem mobil interneti denedim. Aynı sıkıntıyı yaşayan oldu mu, sorun nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoldan -- 24 Eylül 2020; 20:6:52 >
  • ali_6195 kullanıcısına yanıt
    Cihazın iki geniş açı kamerası mevcut. İlki ana kamera. Sony sensörlü olan. Gayet güzel. Kesinlikle öneririm. Birde ultra geniş açı dediği bir kamera daha var. Gündüzleri günü kurtarır. Onun dışında ne macro ne de çok çok geniş kamerası pek iyi sayılmaz. Lakin ana kamerası epey iyi. Diğerlerini unutturur.

• Cihazı bugün migrostan aldım kronik sorunu olduğunu duydum yok değil mi birde cihazı guncelleyeyim mi?

• Telefonu güncelle diyor bugün aldım pil performansını etkiler mi?

• Sar değerleri normal mi bu cihazın

• Arkadaşlar cihazın malzeme kalitesi Samsung'a Huawei`ye One plus'a göre çok mu kötü yukarıda 2 haftalık telefondu arka kapağın yapışkanı çıktı deniliyor ebay'dan alınmış niyetim one plus 7t almaktı zaten cihaz bana dandik çin malı gibi geldi yorumlar adamı soğutuyor zaten 😄

• Birisi yok bataryası patlar demiş wallahi billahi soğudum gibi telefonu alalı 3 5 saat oluyor

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.