Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şeyi tekrar mı indiriyor ne işe yaradı şimdi bu anlamadım tam olarak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aras3535 A kullanıcısına yanıt
    Sizin beklentiniz neydi ?
  • Ne bilim neden öyle birsey yapalım onu anlamadım tam olarak

• Konu sahibi arkadaş çeşitli ekran koruyucusu ve kılıf alıp kullanmış arkadaşların deneyimlerini ilk sayfaya eklese çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 16 Ağustos 2020; 22:50:15 >
  • Arkadaşlar bu telefon ile ekran yansıtma yapabilen var mı?
    Bağlanıyor diyor bağlanmaya çalışıyor sonra bağlantı koptu diyor bağlanamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Teşekkürler. Launcher ayarlarından hallettim bildirim işini.
    Parmak izi işini de çözdüm. Hatta eskisinden çok daha hızlı ve stabil şu an. Kalibrasyon yaptım. Nasıl olacağını çözememiştim. Yapmak isteyen olursa şöyle yapılıyor.
    Test menüsünde sağ üste tıklayıp additional toolsa geliyoruz. Altta fingerprintn kalibrasyonu var. 2 adımlı bir uygulama. Beyaz daireye gelecek şekilde önce bir ayna koyuyoruz ekrana. İşlemi başlatıyoruz. İlk aşama bitince bu kez ayna yerine siyah temiz yüzeyli bir cisim koyup next diyoruz. Kalibrasyon bitiyor.
    Dikkat etmek gereken 2 şey var. Başlamadan eski parmak izlerini kaldırmak gerekiyor. Bir de telefon ekranını temizlemek.
    Hocam bunu yarın deneyeceğim ben de bazen hızlı bazen yavas çalışıyor parmak izi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Android TV'ye kablosuz ekran bölümünden zaman zaman bağlanıyorum. Yansıt bölümü verimli değil.

• Bildirim sorunu yaşayan var mı? Mesela DH uygulamasının bildirimleri sıkıntısız düşüyordu ama akşamdan bu yana gelmiyor. Değişiklik de yapmadım.

• Arkadaşlar merhaba bende mi note 10 lite alarak aranıza katıldım. Cihazdan şuana kadar memnunum. Fakat Instagram'da hikaye kısmında video çekemiyorum. Fotoğraf çekiyor ama video çekmek istediğimde bir sorun oluştu lütfen tekrar dene uyarısı alıyorum. Başına gelen var mı?

• Evet, az önce hayalet ekran sorunundan dolayı amazon üzerinden iade talep formu oluşturdum. Yarın MNG ile ürünü kargolayacağım. Bu telefonun yerine ne alacağım bilmiyorum.
  • Telefona güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: whipofgod0

Bu telefona iphone 6s ten geçtim, iki haftadır kullanıyorum. Çağ atlamış gibi oldum
    Bende 7 den geçti, şarja takmaktan bıkmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalet ekran sorunumla ilgili kısa bir video kayıt ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Evet, az önce hayalet ekran sorunundan dolayı amazon üzerinden iade talep formu oluşturdum. Yarın MNG ile ürünü kargolayacağım. Bu telefonun yerine ne alacağım bilmiyorum.
    Yine aynısından alabilirsin hocam. Sonucta kronik bir problem degil, şansına ekranı sıkıntılı denk gelmiş. Genel anlamda memnun kaldıysan tekrar tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 16 Ağustos 2020; 23:51:42 >
  • Kılıflı kılıfsız denedim, sensör sorunu var. Cihazı sadece 1,5 gün kullanabildim. Ben işim gereği telefonu omuza sıkıştırıp konuşmak durumun da kalıyorum. Maalesef telefonu uzaklaştırıp yakınlaştırıyorum bu esna da haliyle sensör tam çalışmadığı için ekran farklı yerlerde oluyor :) genpa servisi telefonla çok ilgilenmek istemedi aldığım mi store de mi den yetkili bir kişi gördü ne olduğunu telefonu aldı Salı günü netleşecek durumu. Telefon iyi yada kötü diyecek kadar kullanamadım sadece görüşme için aldım tabi pil ömrü önemli mail WhatsApp YouTube işimin parçası hepsi pil 1 gün gitse yeter dedim ama 17 saatte sıfır oyun ile kalan %30 Du.

• muzi_ko kullanıcısına yanıt
    Omuza sıkıştırıp konuşuyorsanız sıkıntı olacaktır çünkü telefon dike yakın açıda değilken sensör devreye girme gereği duymuyor. Neden böyle bir fantezi yapmışlar onu bilmiyorum ama.
    Batarya konusunda bence gün içinde bataryayı bitirmek için özel çaba lazım. Sabah 7'den gece 10'a kadar 15 saatlik bir zaman dışarıda olunsa dahi zaten 10-12 saat kullanım süresi veriyor. Oyun falan başka tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 17 Ağustos 2020; 1:0:43 >
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Maalesef benim için talihsiz oldu. Göreceğim Salı günü iade veya değişim mi olacak? İade olursa ne alacağım onu da bilmiyorum. Ama telefonu omuza sıkıştırıp konuşma tek benim yaptığım bir şey değil gün içerisin de muhakkak birileri de yapıyordur. Beni bu kadar kısa sürede sıkan konu bu oldu çünkü 1,5 günde konuştuğum çoğu kişi ya duymadı ya beklemeye aldı yada tuş seslerinden bana sinirlendi.

Bende herhangi bir problem yok sorunsuz düşüyor bildirimler

• quote:

Orijinalden alıntı: muzi_ko

Maalesef benim için talihsiz oldu. Göreceğim Salı günü iade veya değişim mi olacak? İade olursa ne alacağım onu da bilmiyorum. Ama telefonu omuza sıkıştırıp konuşma tek benim yaptığım bir şey değil gün içerisin de muhakkak birileri de yapıyordur. Beni bu kadar kısa sürede sıkan konu bu oldu çünkü 1,5 günde konuştuğum çoğu kişi ya duymadı ya beklemeye aldı yada tuş seslerinden bana sinirlendi.
    İade almazlarsa ve thh ile ugrasmak istemezseniz gorusme sırasında ekran kilitini kullanabilirsiniz. Aslinda oldukça pratik bir yöntem. Tabi cok telefon gorusmesi yapanlar bana göre mutlaka Bluetooth kulaklik kullanmalı. Hem daha pratik hem de sar değerine karsi bir nebze önlem alınmış oluyor.

Sizin cihazin bataryasi daha cok yeni oldugu icin kapasitesinin oturmasi bir iki haftayi bulacaktır. Sarj süresi gercekten basarili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 17 Ağustos 2020; 1:57:28 >

DH den dolayimi telefondan dolayi mi bilmiyorum ama dhye uzun sure girmezsem birdirim dusmuyor ama giresem bildirimler eksiksiz dusuyor.

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.