Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta bl açma süresi verdi program vallaha bu 1 hafta orijinal roma nasıl katlanacagim bilmiyorum

Gözünü seveyim custom romun bu nedir bir sürü lüzumsuz/gereksiz abuk subuk uygulama var....

Allah garantili cihaz sahiplerine sabır versin ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonda hafıza kartı desteği olmadığı için 64 GB olan versiyonu sizi üzebilir, ona dikkat etmenizde fayda var.
    Ayrıca Amoled ekranlar Ips'e göre daha hassas, zaman içinde çıkma ihtimali olan ekran yanığı sorunu için daha dikkatli olunması gerek. Veya ekran kırıldığında Ips ekranların 3 katı fiyatına yapılıyor Amoled ekran tamirleri. Bu konuları göz önüne almak lazım.

Ben hep arkadaşımda görüp hayran kalmıştım Amoled panellere, kesinlikle alacağınız keyfi üst seviyeye taşıyor. Ama aynı zamanda böyle problemlerle karşılaşma ihtimali de yok değil. Gene de bir daha mı geleceğiz dünyaya dedim ve alacağım mi note 10 lite'ı.
    Eğer ona niyetlenmeseydim kesinlik Huawei P40 Lite modeline yönelirdim, işlemcisi çok iyi, bu fiyat aralığında en iyi performansı veren telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexku

Hocam yazdınız ama buradaki sıkıntı evkurdaki adamin bahsettiği şey. Kafami karıştırdı. Vitrinde XIAOMI REDMI NOTE 10 LITE vardı ben bunu adama sorduğumda bu telefonun XIAOMI Mi 10 LITE olmadığını REDMI 10 LITE olduğunu söyledi ayrıca MI 10 LITE ın fiyatı 8 bin TL civarı dedi ama internetten bakınca da özellikler tıpatıp aynı ve çözemedim olayı. Öğrenmek istediğim sadece iki şey var REDMI NOTE 10 LITE ile MI NOTE 10 LITE farklı telefonlar mı? Ikincisi de farklıysa ve MI note 10 lite , Redmi Note 10 lite tan kalite olarak yüksekse; REDMI NOTE 10 LITE 64 GB , REDMI NOTE 9 PRO 128 GB dan daha mı iyi diyorsunuz? Yani aylık 40 tl fazlaliga değermi? Biraz karışık oldu ama durum bu ve gerçeği öğrenmem lazım.. Malum fiyatlar cok enteresan.
    Cevap attim sanırım okumadin. Redmi note 10 lite diye bir model yok. Xiaomi mi note 10 lite var sadece. Mi 10 lite baska bir model ve fiyati 4200 civari. 8 bin diyen ve redmi note 10 lite var diyen kimse telefonlardan anlamadigi belli. Duz mi 10'un fiyatı 8 bin lira.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    Özelden en düşüğü seçtim siz nasıl kaldırdınız hocam ?

• Mi fit uygulamasını indirip kurdum.bölgeyi Endonezya yapmadan da türkiye olarak kalıncada adımlarımı sayıyor km yi de hesaplıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Cevap attim sanırım okumadin. Redmi note 10 lite diye bir model yok. Xiaomi mi note 10 lite var sadece. Mi 10 lite baska bir model ve fiyati 4200 civari. 8 bin diyen ve redmi note 10 lite var diyen kimse telefonlardan anlamadigi belli. Duz mi 10'un fiyatı 8 bin lira.

Alıntıları Göster
    Hocam evkurdaki çalışanların bişeyden haberi yok ayak üstü sizi kazıklamaya çalıştılar muhtemelen.

İyiden Kötüye doğru yazıyorum. (Chipsete ve premium algısına göre)

Xioami Mi 10 Pro (Amoled - Snpdrgn 865)
    Xioami Mi 10 (Amoled - Snpdrgn 865)
    Xioami Mi 10 lite (Amoled - Snpdrgn 765G)
    Xioami Mi Note 10 pro (Amoled -Snpdrgn 730G)
    Xioami Mi Note 10 (Amoled - Snpdrgn 730G)
    Xioami Mi Note 10 lite (Amoled - Snpdrgn 730G)
    Redmi Note 9 Pro (IPS-LCD & Snpdrgn 720G)
    Altını zaten düşünmeyin

Bu devirde ips-lcd ekran alan adama acırım, bu modeller arasında en alınabilecek fiyatı en ucuz olan yani amoled olanlar arasında en ucuzu olan mi note 10 lite bence. Ben kendime alacak olsam mi note 10 lite almam, mi 10 alırım malum yollardan. (1500TL fazla verip.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 10 Ağustos 2020; 19:52:43 >

• arkadaşlar uygulama kasası nasıl açılıyor? bu notların borsanın durumunun gözüktüğü menü bi türlü açamadım telefon en güncel sürümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Hocam evkurdaki çalışanların bişeyden haberi yok ayak üstü sizi kazıklamaya çalıştılar muhtemelen.

İyiden Kötüye doğru yazıyorum. (Chipsete ve premium algısına göre)

Xioami Mi 10 Pro (Amoled - Snpdrgn 865)
    Xioami Mi 10 (Amoled - Snpdrgn 865)
    Xioami Mi 10 lite (Amoled - Snpdrgn 765G)
    Xioami Mi Note 10 pro (Amoled -Snpdrgn 730G)
    Xioami Mi Note 10 (Amoled - Snpdrgn 730G)
    Xioami Mi Note 10 lite (Amoled - Snpdrgn 730G)
    Redmi Note 9 Pro (IPS-LCD & Snpdrgn 720G)
    Altını zaten düşünmeyin

Bu devirde ips-lcd ekran alan adama acırım, bu modeller arasında en alınabilecek fiyatı en ucuz olan yani amoled olanlar arasında en ucuzu olan mi note 10 lite bence. Ben kendime alacak olsam mi note 10 lite almam, mi 10 alırım malum yollardan. (1500TL fazla verip.)

Alıntıları Göster
    Bena degil benim yazdigim arkadasa oyle demişler.

• almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum upp++

• Arkadaslar bir turlu bulamadim bu 4.siradaki nedir ya sizdede durum boylemi acaba ? Bazen 15 16 lara cikiyor tuketim cozemedim bunu

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• Ben dün öğlen sipariş verdim Amazon dan bugün öğlen geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Bena degil benim yazdigim arkadasa oyle demişler.

Alıntıları Göster
    biliyorum hocam, zaten size yazmadım, arkadaşı alıntıladım, en son mesaj üzerinden cevap döndüm mail gibi düşünün yani.
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam. Mi 10 a bütçem yetmez 8bin TL. Note 9 Pro max tan vazgeçtim, Mi 10 Lite alacağım kararım bu yönde. 24 ay taksite fiyatı 5700 e çıkıyor 4200 den..

• Xiaomi Airdots Pro kulaklığım var arkadaşlar bir türlü telefon görmüyor. hiç denk geldi mi
  • Skadi kullanıcısına yanıt
    Evet redmi note 9 pro ya göre bu dezavantajlari var ama bence araştırdığım ve yorumlari okuduğum kadarıyla mi 10 lite albenisi daha yüksek. Tasarimi , metalik yapısı, miliamperinin biraz daha kapasiteli olmasi vs. Eğer kıvrımlı kenarları ve akabinde Amoled ekrani korumak icin adam akilli bi koruyucu bulunabilirse süper olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexku

Cevap için teşekkürler hocam. Mi 10 a bütçem yetmez 8bin TL. Note 9 Pro max tan vazgeçtim, Mi 10 Lite alacağım kararım bu yönde. 24 ay taksite fiyatı 5700 e çıkıyor 4200 den..
    mi note 10 lite kaça çıkıyor? taksitle?

bir de sanırım evkurdan taksitli almak konusunda kararlısınız?
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Nasıl buldun hocam telefonu? Ben de 2-3 güne alacağım..

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Mi 10 Lite icin, 4200 tl üzerinden 3 ay taksit yapıyor. Ikinci bi seçenekte de ana para 5700 tl ye çıkıp 24 ay taksit yapıyor Evkur. Ya 3 ya 24 yani. Aylık 240 tl ye gelio 24 ay taksitte. Hocam bu telefon işinde babamla birlikte hareket etmem gerekiyor o da bu sitelere hic güvenmiyor açıkçası, garanti belgelerinde ya da urunlerde sorun olabileceğini söylüyor bu tarz ucuza satılan sitelerde. Xiaomi Türkiye Garanti Belgesi bulunmuyormuş bazılarında, bazılarında da ilk fatura sitenin firmasina kesildiği için herhangi bi sorun çıkarsa telefonda garanti belgesi ile islem yapmaya çalışıldığında bizim faturayı deil de faturanın ilk sahibini istiyorlarmis. Bi nevi cihaz ikinci el gibi satıldığı için uygun fiyatlara gidiyor sanirim oralardan. Yoksa tabii ki uygun fiyata ben de bulmak isterim..

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.