Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
762.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tilgaz

Almışken 128 GB alın biliyorsunuz sdcard takılmış sonra güzel fotolar videolar uygulamalar yer sorunu yaratmasin..

Alıntıları Göster
    Öyle ama 3500 tl üstüne 3 taksit sınırı var aylık 1200 liraya falan denk geliyor.
  • Vakıfbank kartınız varsa şu an faizsiz 5 taksit yapıyor elektronik harcamalarına. Amazon’u da elektronik olarak görüyor.

Ya da şöyle yapabilirsiniz amazon’da. Önce 100 liralık bi hediye kartı alın. Kalan 3400 küsürü ayrıca ödeyin. Taksitlendirirsiniz sonradan istediğiniz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 7 Ağustos 2020; 23:9:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Vakıfbank kartınız varsa şu an faizsiz 5 taksit yapıyor elektronik harcamalarına. Amazon’u da elektronik olarak görüyor.

Ya da şöyle yapabilirsiniz amazon’da. Önce 100 liralık bi hediye kartı alın. Kalan 3400 küsürü ayrıca ödeyin. Taksitlendirirsiniz sonradan istediğiniz gibi.
    1 ay sonra başlayacağım işe kısmetse bilmiyorum hangi kartı çıkartmam gerekecek ama 5 taksit ile bile 700 küsür liraya denk geliyor 12 taksitle mis gibi öderim. 32gb'lık telefonu dolduramıyorum bile zaten sıkıntı olmaz.
  • Düzenledim mesajı. Hediye kartı ile 3500 sınırını aşabilirsiniz.

• quote:

Düzenledim mesajı. Hediye kartı ile 3500 sınırını aşabilirsiniz.
    Çok mantıklıymış hocam çok sağol çok iyi oldu bu.
  • Yavaş şarj ettim pil daha uzun gitti valla
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • necirvan1212 N kullanıcısına yanıt
    20 nin üstündeyken

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Drybeansandrice kullanıcısına yanıt
    Aldıktan sonraki ilk 3-4 gün ısınma sorunu ile karşılaştım fakat şuan kesinlikle öyle bir sorun yok uzun süreli oyun oynadığımda bile sıcaklık rahatsız etmeyecek düzeyde

• quote:

Orijinalden alıntı: necirvan1212

telefonları kaçtayken sarja takıyorsunuz
    bende bunu sormaya geldim. ben telefonu %1 olmasını bekliyorum.
    Sizin önerileriniz nedir arkadaşlar?
  • zabazingo0 kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil pilleri %20-80 aralığında kullanmanın daha sağlıklı olduğu ve batarya ömrünü uzattığı söyleniyor. Ancak bu ne kadar uygulanabilir ayrı konu. Çoğumuz gece şarja takıp sabah tam dolu alıyoruz. Ayrıca 20-80 arası kullanmak demek telefonun pil ömrünün neredeyse yarısından vazgeçmek demek. Bu da çok mantıklı değil.
    Xiaomi’de garanti olayı nasıl bilmiyorum ama Apple garanti süresi içinde pil performansı düşen cihazların bataryalarını değişiyor genelde. Çoğu kullanıcı 2 yıl bitmek üzereyken servise götürüp yeni pil taktırıyor. Ama Xiaomi’de bunu yapmak kolay olur mu bilmiyorum. Oluyorsa hızlı şarjla dikkat etmeden 2 sene kullanınca zaten batarya gider. Götürür değişiriz. 70 dakikada 5260mAH pil doluyorsa sağlam yıpranıyordur :)

• quote:

Düzenledim mesajı. Hediye kartı ile 3500 sınırını aşabilirsiniz.
    Yada hepsiburda da 2kartla ödeme var once 3binnuzerini bı kartdan sonra 3000 ini enpara kredi kartından çektirir vade farksız 3-6taksit odersin

• tilgaz kullanıcısına yanıt
    Evet bu da bi seçenek. Ancak amazon’da şu an hem 64 hem 128 100er lira daha ucuz. Ayrıca Amazon’un 30 gün sorgusuz iade seçeneği var ki bence tercih sebebi :)

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Ok tercih sizin ama satıcısı hepsiburada olan mate20lite i 10gun kullanıp biraz bastırarak hburda ya iade etmistimtercih sizin hangisi olursa hayırlı olsun

• Sırf şu edge ekrandan korktuğumdan alamıyorum. Düzgün koruyucu yok,jelatinsiz kullanınca da içim rahat etmiyor.Mobil veri ile kullanırken ısınıyor diyenler var doğru mu?
  • miui 12 ne zaman gelicek bilen var mı?

• Arkadaşlar ürünle ilgili sorularım var,
    1-) Gittigidiyorda satılan 8gb'lık versiyonu imei kayıtlı ve official bir ürün mü? Xiaomi Türkiye garantili diyor ama insan emin olamıyor.
    2-) Instagram story sorunu demişler bu hala devam ediyor mu? Instagram benim için çok önemli ve Iphone 7'den geçmeyi düşünüyorum,eğer story paylaşımında fps drop gibi sorunlar varsa ürünü almaktan vazgeçeceğim.
    3-) Mi 10 lite'ı beklemek daha mı mantıklı olur?
    şimdiden teşekkürler.
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    evet bu bendede oldu yavaş şarj ettiğimde daha fazla ekran süresi aldım .peki her zaman yavaş yapsak sıkıntı yolur mu acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Hocam ben paylaştım bak 2 sayfa geride sanırım wrapsol markasına bakın gayet güzel aynı zamanda elden kaymıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

Herkese merhaba. 2 gün önce iPhone 11 i satarak aranıza katıldım. Sensör sıkıntısı ne yazık ki bende de var. Ayrıca rehber ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Kişiler birbirine girmiş durumda. Örneğin az önce X kişisini aradım son aramalar kısmında Y kişisinin ismi gözüküyor. Bir de arkadaşım birinin numarasını istedi mesaj ile gönderdim yanlış kişinin numarası gitmiş anlayacağınız isimler ile numaralar birbirine girmiş. Rehberi sildim tekrar içe aktardım sonuç aynı.
    Yazılım olarak global 11.0.11.0 kararlı sürüm yüklü
    Merhaba sizin tel kaç gb 64 mü 128 mi.

128 lik arkadaşlarda nedense bu sorun pek görülmedi gibi. Daha çok 64 lüklerde bu sıkıntıyı görüyorum.

Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha detaylı bilgi sahibi oluruz.
    Bende bugün sipariş geçmeyi düşünüyorum.

• Arkadaşlar telefonu yüzde kaç sarj kaldığında sarj etmek lazım yukarıda bir arkadaş yazmış ama tam bilgi verilmemiş sizin düşünceniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.