Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an sanırım en uygun yer amazon. 3500-3600 arası gidip geliyor fiyatlar 128’likte. Hepsiburada zam yapmış. 3700 olmuş fiyat. Yalnız amazon’da stok olayı çok düzenli değil. Şu an mevcut ama bitince hemen yenilenmiyor. Ben 1 hafta falan bekledim en son tesadüfen denk geldi aldım. Alacaksanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Kur dengesiz. Fiyatlar böyle kalmayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caribbeanpatates kullanıcısına yanıt
    Amazondan alabilirsiniz kendi sattığı ürünlerde bir aya kadar koşulsuz iade sunuyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08881R1L2?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    arkadaşlar fotoğraf net değil ama telefonun sol üst köşesine bakın bilgisi olan var mı sıkıntı ne?

• mozkan123 M kullanıcısına yanıt
    Yerel bir telefoncudan ikinci el aldım telefonu. Her zaman olmasa da konuşmanın ortasında bir anda ekran açılıyor, sonra farklı farklı yerlere girmiş oluyor konuşma esnasında

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 31 Ağustos 2020; 14:36:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bendeki sarj cihazının değerlerine bir bakarmısınız kaç volt sarj yapıyor
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• necirvan1212 N kullanıcısına yanıt
    Telefonun desteğine göre değişiyor. 15w, 20w, 22.5w. bizim cihazı 22,5 ile dolduracaktır.

• benbircevizağacıyım B kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok. Ekran yarı saydam. Alttaki görüntü o.

• Arkadaşlar euro dolar falan artıyor biliyorsunuz 3499 tl şuan hepsiburada'da sizce artar mı? 1 tl bile artsa taksit limitine takılırım 1 ay var almama telefonu.
  • Nfc kullanan var mı acaba, nasıl kullanılıyor cüzdan kısmında hangisini seçiyoruz ve sanırım kendi otomatikman kart koyuyor oraya bende yapı kredini koymuş ben seçmeden

• önceki sene 1300 liralık telefonlar 2000 lira civarı şimdi.Bu yeni modellerde ne olur bilemem ama ben n11den aldım ertesi gün fiyatı arttı 50 lira falan

• quote:

Orijinalden alıntı: ömercan41

önceki sene 1300 liralık telefonlar 2000 lira civarı şimdi.Bu yeni modellerde ne olur bilemem ama ben n11den aldım ertesi gün fiyatı arttı 50 lira falan
    1 haftadır falan bakıyorum hep 3499'da duruyor hala. 1 ay daha dayanır mı acaba onu merak ediyorum inşallah artmaz yoksa note 9 pro almam gerekecek.
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Bende de yapıkredi kart var yapıkredi mobilden giriş yapıp Mobil ödeme yi aktif edin ardından ödeme yapacağınız zaman NFC ve ekran açık olsun .

• LostLover9 kullanıcısına yanıt
    Direk normal şekilde telefon ekranını gösterince direk çekiyor mu hocam

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    NFC açık ve tuş kilidi açık şekilde denedim çekti tuş kilidi kapalı ekran açık şekilde denemedim ama öyle de çeker sanırım yapıkredinin sitesinde ekran açık yazıyor sadece.

• LostLover9 kullanıcısına yanıt
    Şimdi yapı krediden açmaya çalıştım da iki kez ikisinde de hata verdi.

• telefonları kaçtayken sarja takıyorsunuz

• 64gb’ın fiyatı değişmiyor pek. satılmıyor sanırım. amazon’da 3400 lira. amazon tr satıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

64gb’ın fiyatı değişmiyor pek. satılmıyor sanırım. amazon’da 3400 lira. amazon tr satıyor.
    Onu görmemişim nedense iyi oldu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Onu görmemişim nedense iyi oldu bu.

Alıntıları Göster
    Almışken 128 GB alın biliyorsunuz sdcard takılmış sonra güzel fotolar videolar uygulamalar yer sorunu yaratmasin..

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.