Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar cihazı sabah servise bıraktım ve 13 gibi geri aldım. iade/değişim raporunu verdiler hemen
  • onurgursakal O kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler, beklemeden yine sipariş vermek istiyorum ancak sorun olur mu iade de acaba?
    bi kumar oynasam mı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kLx

Paylaşır mısınız fotoğrafları?
    Telefonla vakit geçiremedim o sebeple ancak 2 fotoğraf aldım yalnız tek kelimeye çok şık bir cihaz. Yanında verilen kılıf güzelliğini tamamen kapatıyor, biz takmadık o yüzden.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 3 Haziran 2020; 16:7:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklımızdaki ağırlık, büyüklük, kalınlık sorularının hepsi de çözülmüş oldu, hiç birinden rahatsızlık hissetmedik.
  • Kesinlikle kalınlık büyüklük gibi bir hissiyat yok, beyaz rengini kullanıyorum bende. Bugün p30 pro ekran koruyucu uygulattım çok güzel oldu.

• Telefon kesinlikle 9.7 mm gibi histetirmiyor almayı düşünen arkadaşları içi rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgursakal

teşekkürler, beklemeden yine sipariş vermek istiyorum ancak sorun olur mu iade de acaba?
    bi kumar oynasam mı:)
    Butce konusunda sıkıntınız yoksa siparis verin hocam. Zaten Hepsiburada da degisim opsiyonu yok. Sanirim telefon serviste kalmadı, siz o raporla beraber Hepsiburada’ya gonderceksiniz. Ardindan onlar inceleyip 2 is gunu icinde iade onayi verecek sonra da 2 is gunu icinde ucret kartiniza aktarilacak. Yalniz o dedikleri sureler asiliyor bu konuda biraz sinir harbi yasayabilirsiniz. Ben tuketici hakem heyeti karari ile, onlardan aldigim bebek arabasini iade icin hala bekliyorum. Karar elimde cozum merkezinden yukledim ancak 4 gun sonra olumsuz geri donus yaptilar. Tekrar musteri hizmetlerini aradim bir sorun olmustur dedi yeniden talep olusturdu 3 gundur de onu bekliyorum. Umarim siz sorun yasamazsiniz. Cihazi kargolamadan evvel datayli fotografini ve videosunu cekin ne olur ne olmaz.

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburada-servise-yolladigim-telefonu-bozup-geri-gonderdi-acilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 3 Haziran 2020; 19:17:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem Çetinkaya

Telefon kesinlikle 9.7 mm gibi histetirmiyor almayı düşünen arkadaşları içi rahat olsun
    Sanirim 8 gb’ti gelmeyecek yakin zamanda. Samsung tarafi guzel zam yapti son gunlerde. Xiaomi de eli kulagindadir. Bende 128 gb almayi dusunuyorum. A71 iadesi hemen çözülecek gibi durmuyor. Para’yi geri alana kadar zam ustune zam gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: İlkerA.

Telefonla vakit geçiremedim o sebeple ancak 2 fotoğraf aldım yalnız tek kelimeye çok şık bir cihaz. Yanında verilen kılıf güzelliğini tamamen kapatıyor, biz takmadık o yüzden.

Alıntıları Göster
    Gule gule kullanin hocam. Yakin zamanda arkasi icin koruyucu seffaf folyo cikar onu uygularsaniz zaten kilifa gerek kalmayacaktir

• kullananlar dan bi yorum alsak herhangi rahatsız eden bi sorunu veya kronik bi sorunu varmı arkadaslar ?
    hayırlı olsun bu arada alanlara.
  • Hepsiburada dan 128 gb alan varmi? Eger varsa aida64 veya cpuz indirip orada gorunen ram miktarina bakabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Hepsiburada dan 128 gb alan varmi? Eger varsa aida64 veya cpuz indirip orada gorunen ram miktarina bakabilir mi?
    6 GB Ram var hocam :) . Hepsiburada'da yazıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

6 GB Ram var hocam :) . Hepsiburada'da yazıyor...

Alıntıları Göster
    Biliyorum ama parasi 8 gb ile denk oldugu icin acaba mi dedim 😄 Malum a71 içinde Hepsiburada da 6 gb yaziyordu, musteri hizmetlerini arayip sorunca onlarda 6 gb oldugunu soyluyordu. Ama hepsi hindistan versiyon 8 gb. O yuzden 128’lik alan aida64 den bakarsa kafadaki soru isaretleri aydinlanir.

• mi note 10 lite 128gb mor rengini hepsiburada üzerinden aldım. 27 mayısta sipariş geçtim. 30 mayısta teslim aldım. Telefon hoşuma gitti. Edge kenarlara başta alışamadım ama şimdi daha rahat kullanıyorum alıştım sanırım. Ram miktarı 6gb .

Telefonun ithalatçısı rasyonel telefon ve aksesuarları .. Xiaomi Türkiye garantili. Genpa garanti kağıdı geldi. Genpa ya telefon açtım sordum 2 yıl garantili dediler. Sıkıntı yok. Evofone gelsin istiyordum ama bişi farketmez sanırım.

Ekleme : Ekran koruyucu olarak Huawei p30 pro için üretilen Spigen Neo Flex HD aldım. ıslak uygulama yapılıyor ve yüzde yüz uyumlu. Gayet iyi uyguladım memnun kaldım. Kenarlar şimdilik kalkmıyor inşallah da kalkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subat -- 3 Haziran 2020; 22:7:59 >
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'nın o saçmalığını bilmiyordum. Demek ki sattıkları üründen bihaberlermiş 😂😂😂 Hak verdim şimdi size hocam 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Subat

mi note 10 lite 128gb mor rengini hepsiburada üzerinden aldım. 27 mayısta sipariş geçtim. 30 mayısta teslim aldım. Telefon hoşuma gitti. Edge kenarlara başta alışamadım ama şimdi daha rahat kullanıyorum alıştım sanırım. Ram miktarı 6gb .

Telefonun ithalatçısı rasyonel telefon ve aksesuarları .. Xiaomi Türkiye garantili. Genpa garanti kağıdı geldi. Genpa ya telefon açtım sordum 2 yıl garantili dediler. Sıkıntı yok. Evofone gelsin istiyordum ama bişi farketmez sanırım.

Ekleme : Ekran koruyucu olarak Huawei p30 pro için üretilen Spigen Neo Flex HD aldım. ıslak uygulama yapılıyor ve yüzde yüz uyumlu. Gayet iyi uyguladım memnun kaldım. Kenarlar şimdilik kalkmıyor inşallah da kalkmaz.
    Hayırlı olsun hocam. Ram’e aida 64 ile baktiniz mi? Yada kutunun üzerinde ram miktarı 6 gb’mı yazıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 3 Haziran 2020; 22:37:30 >

• Cglr57 C kullanıcısına yanıt
    Yakinlik sensörü çok iyi çalışmıyor gibi konuşma esnasında açılıyor bazen.

Birde rehber ve arama ekranı maalesef MIUI den değil stock Android'de olmasını sevmedim. Ayrıca app vault yüklü değil bir mi6 kullanıcı olarak yadırgadım.

Netice cihaz güzel yazılımın biraz daha güncellenmesi gerekiyor. Sanki kamera hariç donanımı mi note 10 ile aynı kalınca yazılımı lite yapmışlar.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    6gb evet

• 9 pro ile bu modeli yan yana deneyen oldumu arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.