Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
762.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı ve ilk iş kurulum ve güncellemelerden sonra ilk olarak kamera tıkladım veee bembeyaz bir ekran.
    arka kamera açılmıyor beyaz ekran çıkıyor
    acayip moralim bozuldu, şimdi uğraş dur.
  • Geçmiş olsun hocam maalesef bu elektronik ürünler biraz şans işi bana da cihaz dün akşam ulaştı öncelikle hepsijet 1 günde getirdi telefonu Antalya'ya tebrik ederim bu açıdan cihaza gelicek olursam
    a71'i ele aldığında ve bunu ele aldığında hissiyat başka bu telefon premium hissini sonuna kadar veriyor telefonu alırken aklımda kalınlık konusunda soru işareti vardı ancak edge ekran olması bu sorunu bence ortadan kaldırıyor ama eli küçük insanlar için hala kalın gelebilir tabii onun dışında benim telefonumda şu ana kadar bir sorun çıkmadı çok şükür umarım da çıkmaz çünkü epey beğendim telefonu
  • bende açıkçası fiziki olarak beğendim o konuda bir sorun yok çok şükür ama daha hiç birşey yapmadan kamerayı ilk olarak deneyeyim dedim ve beyaz ekran çıkınca elim ayağım titredi. baya araştırdım sıfırladım yeniden yükledim ama düzelmedi maalesef.
    şimdi teknik servis vs o kadar nefret ediyorum ki bu süreçlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgursakal

bende açıkçası fiziki olarak beğendim o konuda bir sorun yok çok şükür ama daha hiç birşey yapmadan kamerayı ilk olarak deneyeyim dedim ve beyaz ekran çıkınca elim ayağım titredi. baya araştırdım sıfırladım yeniden yükledim ama düzelmedi maalesef.
    Geçmiş olsun. Sanirim siz de Hepsiburada’dan aldiniz. Direk teknik servise yonlendiriyorlar. son mesajimda link paylasmistim benzer sorunu yasayan bir arkadas konu acarak yasadiklarini ve izledigi yolu paylasmis sagolsun. Goz gezdirmenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet hepsiburadadan aldım. yarın sabah bi götüreceğim servise yakın zaten bakalım ne diyecekler.
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    hocam bende bundan 3 ay evvel filan redmi note8 almıştım. Ahizeden cızırtı geliyodu n11 deki satıcıyla iletişime geçtim durumu anlattım dedim 15 günlük koşulsuz iade hakkımı kullanıcam. Satıcıda ürüne sim kart taktınızmı dedi evet dedim başka türlü nasıl anlayabilirim dedim. O zaman garantiye götürüp arızalı olduğuna dair servis formu almanız lazım dei. Bende ona 15 günlük koşulsuz iade hakkım yokmu dedim. Telefonlarda bunun olmadığını söyledi.
    Bende servise verdim servis arıza formunu verdi o şekilde iade aldılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem Çetinkaya

Geçmiş olsun hocam maalesef bu elektronik ürünler biraz şans işi bana da cihaz dün akşam ulaştı öncelikle hepsijet 1 günde getirdi telefonu Antalya'ya tebrik ederim bu açıdan cihaza gelicek olursam
    a71'i ele aldığında ve bunu ele aldığında hissiyat başka bu telefon premium hissini sonuna kadar veriyor telefonu alırken aklımda kalınlık konusunda soru işareti vardı ancak edge ekran olması bu sorunu bence ortadan kaldırıyor ama eli küçük insanlar için hala kalın gelebilir tabii onun dışında benim telefonumda şu ana kadar bir sorun çıkmadı çok şükür umarım da çıkmaz çünkü epey beğendim telefonu
    Teşekkür ederim hocam. Gule gule kullanin telefonunuzu. Ben note 10 lite Türkiye’ye gelmeden once, a71 almistim. Daha kargo bana ulasmadan lansmanı yapildi ama madem aldik a71’i kullanayim dedim yalniz ekran yesillenme problemi ile birlikte fotoğraf ve video kalitesini pek begenmedim. Diger telefonum iphone 6 1080p’de 60 fps video cekebilirken malesef a71 cekemiyor. Fotografta da esimin mi a2 telefonundan kalite anlaminda pek farki yok. Fiziksel olarak incelemeden aldigim icin arka kapaginin yapisini da cok begenmedim. Allah var gorseli ve samsung arayuzu cok iyi ama eksisi artisindan fazla oldugu icin 14 gun içinde iade talebi açtım. 2 is gunu icinde bana donmeleri gerekirken tam 14 gunluk surenin bittigi gun olan dun akşam uzeri olumsuz anlamda cevap verdiler.

Bakalim Cimer’e ve Şikayet Var’a durumu yazdim. Urunu yolladiktan sonra da geri donuslerini beklemeden tuketici hakem heyetine basvurumu yapacam. Tek endişem a71 4000 fiyat bandina dogru zam yedi. Suan 3800 altinda piyasada yok. İade suresi ne zaman sonuclanir bilemiyorum o zaman diliminde note 10 lite’de boyle kallavi bir zam yerse cok zararda olurum. Kafam bu yuzden karisik biraz.
    Bundan sonra alacagim urun amazonda olursa uce bese bakmadan orayi tercih ederim. Benimle benzer sorunlari yasayanlarin iadesini amazon ve arcelik sorgusuz, sualsiz kabul etti. Olmasi gereken de bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 2 Haziran 2020; 18:13:17 >
  • quote:

Geçmiş olsun hocam maalesef bu elektronik ürünler biraz şans işi bana da cihaz dün akşam ulaştı öncelikle hepsijet 1 günde getirdi telefonu Antalya'ya tebrik ederim bu açıdan cihaza gelicek olursam
    Telefon nasıl hocam ağır geliyor mu? Selfie kamerasını beğendiniz mi? Memnun olmadığınız herhangi bir şey oldu mu telefonla konuşma vs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

hocam bende bundan 3 ay evvel filan redmi note8 almıştım. Ahizeden cızırtı geliyodu n11 deki satıcıyla iletişime geçtim durumu anlattım dedim 15 günlük koşulsuz iade hakkımı kullanıcam. Satıcıda ürüne sim kart taktınızmı dedi evet dedim başka türlü nasıl anlayabilirim dedim. O zaman garantiye götürüp arızalı olduğuna dair servis formu almanız lazım dei. Bende ona 15 günlük koşulsuz iade hakkım yokmu dedim. Telefonlarda bunun olmadığını söyledi.
    Bende servise verdim servis arıza formunu verdi o şekilde iade aldılar.
    Aslinda hat takip takmama durumu tamamen safsata hocam. Cunku hat takmadan e devlet uzerinden cihazin ime’lerini kontrol ettigimde ikiside aktif gozukuyordu. Hat taktiktan sonra ime aktiflesir soylemi dogru degil. Zaten ben yine de durumu bilmedigim icin hattımı takmadim ve hala da takili degil. Zaten Hepsiburada hat’ta vs bakmiyor kutu acildiysa alamayiz diyorlar.
    Elden yapilan alışverişlerde 14 gun icinde kosulsuz cayma hakki yok o zaman bir sorun varsa servis uzerinden islemleri halletmek lazim ama online siparislerde 14 gun icinde birakin kargoya vermeyi iade etmek istediginiz bildirmeniz bile kosulsuz cayma hakkini kullanmaniz icin yeterli. Ek olarak bu sure icinde mutat (olagan) kullanimdan dolayi urun uzerinde yapilan degisiklik ve yipranmadan tuketici sorumlu olmuyor. İlgili yasanin 48 maddesi ve 4. Fikrasinda bu durum gayet acik tanimlaniyor. Elektironik urunlerde bu durum servis raporu şartıyla saglanir gibi bir madde yok. Hepsiburada’nin sitesinde de iade ile ilgili kisimda bu tarz bir cumle gormedim. Zaten yasal bir dayanagi olsa amazonda telefon iadesi almadan once rapor isterdi. Adamlar direk geri aliyor. İadeleri inceleyen bolum, tüketicinin iddasindan farkli bir sorunla karsilasirsa zaten iade kabul edilmeyip geri yollaniyor. Sizin paranizi almaniza sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 2 Haziran 2020; 18:41:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgursakal

bende açıkçası fiziki olarak beğendim o konuda bir sorun yok çok şükür ama daha hiç birşey yapmadan kamerayı ilk olarak deneyeyim dedim ve beyaz ekran çıkınca elim ayağım titredi. baya araştırdım sıfırladım yeniden yükledim ama düzelmedi maalesef.
    Hadi ya kötü olmuş, benim de yarın geliyor telefon umarım sorun yaşamayız.
  • kLx kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone 5s den geçtiğim için evet daha ağır geliyor aralarında 100 gram fark var neredeyse ama zamanla alışılacak bir durum bu onun dışında kameralarını beğendim telefonun üst seviyeye oldukça yakın bir performansı var diyebilirim abimde s10+ var onunla karşılaştırdık hiç fena değil memnun olmadığım bir şey kılıfsız kullanıldığında çok fazla parmak izi tutmasını söyleyebilirim birde premium cihazlardaki kadar seri ve stabil bir parmak izi sensörü yok ama rakiplerine göre iyi sayılır ayrıca yüz tanıması çok hızlı çalıştığı için kullanmaya gerek olmayabiliyor çoğu zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem Çetinkaya -- 2 Haziran 2020; 19:3:12 >
  • quote:

Hocam iphone 5s den geçtiğim için evet daha ağır geliyor aralarında 100 gram fark var neredeyse ama zamanla alışılacak bir durum bu onun dışında kameralarını beğendim telefonun üst seviyeye oldukça yakın bir performansı var diyebilirim abimde s10+ var onunla karşılaştırdık hiç fena değil memnun olmadığım bir şey kılıfsız kullanıldığında çok fazla parmak izi tutmasını söyleyebilirim birde premium cihazlardaki kadar seri ve stabil bir parmak izi sensörü yok ama rakiplerine göre iyi sayılır ayrıca yüz tanıması çok hızlı çalıştığı için kullanmaya gerek olmayabiliyor çoğu zaman
    İphone 11 ile agirligi nerdeyse ayni. Pro max’ten de yaklasik 20 gram daha hafif. Artik bataryalar buyudukce 200 gram normal bir deger oldu hocam. Klifsiz kullanacaksaniz da, arkasi icin yakinda seffaf koruyucu cikar. Onunla daha az parmak izi kalir.

• Cem Çetinkaya C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın. Cihazın fotoğraflarını çekip atma imkanınız var mı :) hep videolarda falan gördük ama canlı fotoğrafta göremedim henüz, almayı düşündüğüm için yakın çekim nasıl göründüğünü merak ediyorum

• Benden başka mor alan var mı acaba? Var mı fotoğrafları?
  • gümrükler acıldı bu lanet olası telefon nie globale düşmüyor artık :D
  • İlkerA. İ kullanıcısına yanıt
    Paylaşır mısınız fotoğrafları?

• bende mor aldım, güzel rendi pişman olmadım renkten dolayı ama işte kamera olayı canımı sıktı.
  • Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Telefon böyle gözüküyor buyurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kLx

Paylaşır mısınız fotoğrafları?
    Daha gelmedi, yarın elimde geçerse paylaşırım mutlaka

• mi9se var telefonda kulağımıza götürünce kapanmıyor ekran sensör sorunu var iyice uyuz oldum,bundada ekran kapanmaması yada şebeke çekmeme sorunu var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.