Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
762.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ulvi

Kılıf alırken Mi 10 pro için satılan kılıflar lite için kullanılabilir mi?ikisi arasında boyut farklı olur mu?
    Kamera kısımları farklı. Uyum sağlamaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Commandonter kullanıcısına yanıt
    Düz izlediğim inceleme videosunda bildirim ışığı olmadığı söylendi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanan var mı almayı düşünüyorum. Aklımda Realme 6 Pro ve P40 Lite de var.
  • Mi 10 lite 128 gb 3.999 ₺ olarak hepsiburada da satılmaya başlandı. Başka satan yok şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ali_ulvi A kullanıcısına yanıt
    Bildirim ışığı yok ancak bildirim gelince ekranın kavislerinde uyarı ışıkları yanıyor.
    yani ekran kenarları komple ince çizgi olarak yanıp sönüyor.
    xiaomify diye bir kanalın incelemesinde görmüştüm
  • Selamlar herkese.
    İlk yurtdisi tanitimini gorunce hosuma gitmisti. Tam da o aralar telefon almam gerekiyordu xiaomi türkiye’ye yazdim ülkemizde satisa cikacakmi diye, sagolsun cevap vermediler ardindan a71 aldim 2 gun sonra türkiye lansmani oldu 😂 valla aklimda kalan bir telefon. Bayram arasi iade ile ugrasmak istemedigim icin a71 ile devam ediyorum. Dun 128 gb’di satisa cikmis cok mantikli duruyor.

• MrLaderis kullanıcısına yanıt
    YouTube’da mizancell kanali var. A71, realme 6 pro ve p40 lite’in kamera yönünden karsilastirmis. Bence realme 6 pro abartildigi kadar iyi degil bir cok yonden. P40 lite da google servislerini problem etmiyorsaniz alinabilir ama mi note 10 lite dururken gereksiz geliyor.
    Bu uc model arasinda ben a71’i tercih ettim ardindan mi note 10 lite tanitildi. Suan alacak olsam sanirim mi note 10 lite alirdim.

• ali_ulvi A kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Türkiye direktörü 25 mayista satisa cikacak diyordu o tarihten sonra bir cok yerde satisa cikacaktir. Hepsiburada erken davranmis. Satis fiyatida acikladiklari fiyatla paralelel yani her yerde ayni rakamla satilacak suan icin.

• Commandonter kullanıcısına yanıt
    Bildirim ışığı yokmus. Mizancell kanali inceledi. Oradan izleyebilirsiniz.

• 128 GB lığı satışda,mor rengi çok merak ediyorum
    Bir incelemede pubg de yavaşlama yapıyor

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Bence pekte paralel değil çünkü Xiaomi 128/8 GB için 3999 TL açıklamıştı hepsiburada 128/6 GB ı bu fiyattan satıyor
  • aodabas A kullanıcısına yanıt
    6 gb ram yanlis yazilmis olabilir. Ben oyle dusundum. Hepsiburada A71 icinde 6 gb ram yaziyordu ama hepsi 8 gb ram’li. 64 gb aciklanan fiyattan satildigi icin buyuk ihitmalle bu da oyledir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

6 gb ram yanlis yazilmis olabilir. Ben oyle dusundum. Hepsiburada A71 icinde 6 gb ram yaziyordu ama hepsi 8 gb ram’li. 64 gb aciklanan fiyattan satildigi icin buyuk ihitmalle bu da oyledir.
    6 GB 128gb versiyonu yok görünüyor GSM arenada
    Bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeheart44 -- 24 Mayıs 2020; 12:56:31 >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Türkiye lansmanında xiaomi yetkilisi kendi acikladi fiyatları hatta o zaman not almıştım.
    6/64 : 3699
    6/ 128 : 3899
    8/ 128 : 3999 lira

• Bu arada herkese iyi bayramlar diliyorum.

Mizancell gece bir video daha atmış. Güncelleme gelmiş telefona guncelleyip pubg de tekrar test etti. Eskisi gibi kasılma olmuyor ama p40 lite kadar akıcı değil hala ve en önemlisi ısınma sorunu mevcutmus.

• arkadaşlar telefon nasıl alınırmı yorumlarınız
  • KIZILÖTESİİ kullanıcısına yanıt
    valla hocam 8/128 gb olanı gayet mantıklı ve alınabilir duruyor.

sd 730g var
    8 gb ram
    sony lens
    hdr 10 destekli ekran
    5200 ma batarya
    alüminyum çerçeve ve arkası da cam. yani premium malzeme kullanılmış.
    yeni gelecek miu 12 de baya kullanışlı olacak.

ama nerdeyse 1 cm kalınlığı var. yani baya kalın ve ağır bir telefon. kılıfta kullanırken bu daha da hissedilecektir. ayrıca kavisli ekranlara cam filmi bulmak biraz zor oluyor. en kötü yanı da sd kart desteği yok. o yüzden 64 gb almak hiç mantıklı değil.

dün mizancell kanalı 2 inceleme videosu arttı. telefon pubg oynarken baya kasıldı. genel anlamda da çok ısındığını söyledi adam. 20 dk'lik 4k video çekerken ateş gibi yanıyordu dedi. ardından güncelleme gelmiş onu yaptıktan sonra yine video attı ama eskisi kadar kasılmasa da yine ara ara yaptı. bir p40 lite akıcılığı yokmuş. ısınma ise devam ediyor dedi. tabi bunlar güncellemeler ile ne kadar düzeltilebilir bilemiyorum. yine de geçen hafta a71 almasaydım şansımı deneyip sanırım note 10 lite alırdım.

• mi 9 lite ile aralarındaki fiyat farkına değer mi arkadaşlar ne dersiniz?
  • 8GB RAM / 128 GB ROM modeli satışa çıkmayacaksa 1000 tl fazla ödemeye değmeyebilir bence
  • Mi 9t'de de SD kart girisi yok. O sebepten 64 GB almak mantıksız. 128 gb'ni da 3800 satıyorlar! Evet şaka değil. tabi Türkiye garantili ürünlerden bahsediyorum. Zaten 64 GB 'da baya pahalı daha bir ay önce 2600'e alinabiliyordu. En önemlisi de model olarak geçen yıl çıktığı için eskidi artık. Geçen yılın telefonuna o paralar verilmez. Aynı fiyat segmentinde bu sene çıkan çok güçlü rakipleri var.
    Xiaomi mi note 10 lite ile ikisini 128 GB Türkiye garantili olarak kiyaslarsak, aralarında 200 ₺ fark var. Değer mi? Kesinlikle deger. 600-700 ₺ fark olsa da değerdi zaten. Daha iyi kamera, premium tasarım, daha güçlü batarya, bir tık daha iyi işlemci ki sonunda G eklentisi olduğu için oyunlarda farkını hissettirecektir. Ekranda hdr 10 destegi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.