Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
1.204
Cevap
70
Favori
59.852
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Arkadaşlar dünya genelinde ciddi bir ekonomik sıkıntı var. Mi note 10'u xiaomi Türkiye 3.000 TL'den verse de kâr eder. Önümüzde 1 yıl kadar sürecek bir salgın var. Eğer stok varsa fiyatlar 1 ay içinde düşer diye tahmin ediyorum.
    3000e kar etmek mi :) ötv kdv trt vergileriyle kurun 6.50 den görsen bile hayal... Yurt dışı fiyatı belli cihazın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Symbol 1.5 dCi

Nikon D7500 & Canon 7D Mark iii
  • Onbaşı
    39 Mesaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    110 Mesaj

Bitsin diye uğraşıyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Arkadaşlar selamlar, İngiltere'de yaşıyorum buradaki online mi shopta 9 nisana kadar neredeyse tüm modellerde oldukça indirimler var note10 320 pounda denk geliyor 2500 lira civarı ama Türkiye mi shopta herhangi bir kampanya göremedim sanırım buraya özel ya da Türkiye'ye özel bilerek kampanya yapmıyorlar Playstation gibi. Diyeceğim şu ki 9T kullanıyorum dün itibariyle iç camını kırdım kullanıma çok engel değil ama rahatsız ediyor ve çatlak giderek ilerliyor gibi. Hazır indirim varken mi note 10 düşünüyorum tavsiye eder misiniz bu fiyata?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Core i7 6700K 4.6 GHZ // MSI Gaming X Trio GTX 1080Ti // MSI Z270 Gaming M5 // Adata Spectrix XPG D41 8X2 16 GB 3200Mhz Ram // NZXT X62 Kraken AIO Cpu Liquid Cooler // Crucial BX200 240Gb-480Gb SSD // Samsung 970 EVO 250 Gb // Phanteks P400S Grey // Corsair RM650x // Corsair K95 RGB Platinum MX Brown // Corsair M65 Pro RGB // Corsair HS50 // Corsair MM300 // Dell S2716DG 144Hz G-Sync 2K Monitor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.