Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, telefonda çok oyun oynayan biri değilim ama elimdeki htc 10 özellikle yaz aylarında internette gezerken bile o kadar ısınıyo ki telefonu klimaya tutmak zorunda kalıyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • talamus145 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Global ya da daga fazla kontrolden geçmiş olsun derseniz Avrupa Global ( EEA ya da Rom dosyasının son 4 harfi EUXM olan ) romu tercih edebilirsiniz. EUXM olan sürüm her zaman daha sık güncelleme alıyor. Ve Avrupa Birliği uyum yasası çerçevesinde oluşturulur.

• pcrex kullanıcısına yanıt
    Xiaomi soğutma konusunda iyidir. Bakır ve Graffen soğutucuları birlikte kullanarak harika işler çıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: talamus145

Bende forumdan bilgileri alarak mi note 10 aldım. Yaklasik 2 haftadir kullaniyorum. Basta proya takmistim 2gb ram farki yuzunden ozellikle. Enteresandir o ara probun beyazi hic bi yerde yoktu. Sonra xiaominin amazfit gtr saatini gordum. Pro ile duz arasinda 500 600 TL fark vardi. Onu alacagima duzunu alip kalan fark ile biraz butce yaratip saat alayim dedim. Iyikide demisim. Saatin konusu bura degil ama cok memnunum telefona gelince;

Oncelikle eskiden bu islerden cok anlasamda zamanla bildiginiz standart duz bir kullanici oldum ( yas is cocuk su bu) ve samsung note 5 den gecis yaptim. Telefon cok guzel. Ozellikle batarya ve kamerasi beni fazlasiyla memnun etti. Benim icin telefonda en onemli sey tasarımı ile bataryasi. Bu acidan cok memnunum. Bataryada nomal kullanımda yaklaşık 3 gunu gordum. 9 kusur ekran suresi aldim. Daha iyi hale gelebilir ozenerek aldigim sureler degil.

Bilmiyorum belki android verisiyonundandir. Ozellikleri ince dusunmeleri benim cok takdirimi topladi. Telefon ile saat senkronizesinde saatimde baskasina ozel olarak nasil titreyecegini bile secebiliyorum. Bu ayrinti bile cok hos.

Yazilimi guncelleme durumuna gecicem.acaba hangisini kullansam. Guvenilir ve uzun batarya suresi onemli tabi. Global rom dedikleri sanirim resmi olani.
    Telefonu nereden aldınız sakıncası yoksa öğrenebilir miyim? Ben de almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam cok tesekkur ediyorum. Tam aradigim cevapti. Aslinda telefoncuya yaptircaktim. Bu bilgiye istinaden yazilim atmasini isteyeyim. Peki oneriniz varmi sanirim 11.0.7 var

• notsec N kullanıcısına yanıt
    Tabiki hocam. Dogubanktan magazadan aldim ben. Bildigim ettigim referanslo boseyim yoktu. Ancak elden alinsa daha uygundu onu solemekte yarar var. Ben magaza olsun muhattap olur diye dusundum ancak bu dusunce ile alisveris yapmasamda referanslari ile forumda da bu isi cok iyi yaptigini gordugum kisilere de haksizlik etmek istemem. Beklememek Hemen almak icin bole karar aldim. Detay gerekirse de yazarim.

• 🔥Selam iyi akşamlar iyi forumlar. Bir haftadır mi note 10 kullanıcısıyım.
    💥Telefonu forumda baveran isimli arkadaştan aldım alacaksanız ondan almanızı tavsiye ederim.
    🔥Samsung S8 kullanıcısıydım 9t pro almayı düşünüyordum mi note 10 u araştırınca kararım değişti ve iyiki değişmiş çok memnunum.
    💥Performansının S8 den pek farklı olacağını düşünmüyordum antutu puanları yakın olduğu için fakat gözle görülür bir fark var. Günlük kullanımda bile bunu çok rahat fark edebiliyorsunuz. Aktif bir pubg oyuncusuyum ben genelde yüksek ayarlarda oynamam pubg yi fakat yüksek ayarlarda denediğimde bile donma olmadı. Telefon sarjdayken de oyun oynadım ısınma olmadı. Bu telefonun performans olarak kimseyi uzeceğini zannetmiyorum, ısınması da yok denecek kadar az.
    🔥5260 mah batarya olunca telefonun şarjının hiç bitmeyeceğini zannediyorsunuz fakat onunda bir ömrü var. Sabah 07:30 da şarjdan aldığım telefonumun ortalama bir kullanımla ertesi gün saat 11:00 de şarjı bitti. Şarj olma süresini test etmedim fakat 65dk da ful oluyormuş. Bu telefona batarya kapasitesi, şarj olma süresi ve kullanım süresi olarak olumsuz yorum yapılacağını zannetmiyorum.
    💥Telefonun ekran parlaklığı ve renkleri çok güzel. Güneş ışığı altında dahi ekranı çok hoş görünüyor.
    🔥Ses seviyesi ve kalitesi gayet iyi.
    💥Tasarım olarak çok şık ve kaliteli malzeme kullanılmış güzel bir hissiyatı var. Ben kılıf veya kırılmaz cam kullanmayı sevmem fakat kaygan olduğu için kutudan çıkan şeffaf kılıfı kullanıyorum.
    🔥3.5 mm kulaklık girişi olması benim için onemli. Eski kulaklığımı kullanıyorum telefonun ses çıkışı gayet güzel.
    💥Ekran altı parmak izi okuyucu çok havalı ve gayet hızlı çalışıyor. Eski tip parmak izi okuyucularla kıyaslandığımda bir tık geç çalışıyor fakat beni tatmin etti böyle daha güzel.
    🔥Telefonun su geçirmeme özelliği yok. Benim açımdan telefonun üzerine bir şey dökülürse veya yağmur altında kullanımda önemli bir özellik. Bu durumlarda telefonun zarar göreceğini zannetmiyorum, tabi bu bir varsayım.
    💥Ben launcer kullanıyorum fakat telefonun arayüzüne değinmek isterim. Xiaomi arayüzü çok güzel oyun oynarken mesaj gelince küçük bir pencere açıp oyundayken yazişabiliyorum. Şarj olma animasyonu çok güzel.
    💥🔥Evet en son ve en önemli değerlendirmem kamera için. Kendimi telefon değil fotoğraf makinesi almış gibi hissediyorum. Kamera açısından bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir telefon. Arkadaşlara zum şov yapıyorum. Gece çekim performansı çok iyi. Portre modu, Makro modu çok iyi. Ön kamera çok başarılı.
    💖Evet burada bir başarı hikayesini anlattım tebrikler Xiaomi hepsi senin Mİ?Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imoteb_04 -- 31 Ocak 2020; 22:39:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: imoteb_04

🔥Selam iyi akşamlar iyi forumlar. Bir haftadır mi note 10 kullanıcısıyım.
    💥Telefonu forumda baveran isimli arkadaştan aldım alacaksanız ondan almanızı tavsiye ederim.
    🔥Samsung S8 kullanıcısıydım 9t pro almayı düşünüyordum mi note 10 u araştırınca kararım değişti ve iyiki değişmiş çok memnunum.
    💥Performansının S8 den pek farklı olacağını düşünmüyordum antutu puanları yakın olduğu için fakat gözle görülür bir fark var. Günlük kullanımda bile bunu çok rahat fark edebiliyorsunuz. Aktif bir pubg oyuncusuyum ben genelde yüksek ayarlarda oynamam pubg yi fakat yüksek ayarlarda denediğimde bile donma olmadı. Telefon sarjdayken de oyun oynadım ısınma olmadı. Bu telefonun performans olarak kimseyi uzeceğini zannetmiyorum, ısınması da yok denecek kadar az.
    🔥5260 mah batarya olunca telefonun şarjının hiç bitmeyeceğini zannediyorsunuz fakat onunda bir ömrü var. Sabah 07:30 da şarjdan aldığım telefonumun ortalama bir kullanımla ertesi gün saat 11:00 de şarjı bitti. Şarj olma süresini test etmedim fakat 65dk da ful oluyormuş. Bu telefona batarya kapasitesi, şarj olma süresi ve kullanım süresi olarak olumsuz yorum yapılacağını zannetmiyorum.
    💥Telefonun ekran parlaklığı ve renkleri çok güzel. Güneş ışığı altında dahi ekranı çok hoş görünüyor.
    🔥Ses seviyesi ve kalitesi gayet iyi.
    💥Tasarım olarak çok şık ve kaliteli malzeme kullanılmış güzel bir hissiyatı var. Ben kılıf veya kırılmaz cam kullanmayı sevmem fakat kaygan olduğu için kutudan çıkan şeffaf kılıfı kullanıyorum.
    🔥3.5 mm kulaklık girişi olması benim için onemli. Eski kulaklığımı kullanıyorum telefonun ses çıkışı gayet güzel.
    💥Ekran altı parmak izi okuyucu çok havalı ve gayet hızlı çalışıyor. Eski tip parmak izi okuyucularla kıyaslandığımda bir tık geç çalışıyor fakat beni tatmin etti böyle daha güzel.
    🔥Telefonun su geçirmeme özelliği yok. Benim açımdan telefonun üzerine bir şey dökülürse veya yağmur altında kullanımda önemli bir özellik. Bu durumlarda telefonun zarar göreceğini zannetmiyorum, tabi bu bir varsayım.
    💥Ben launcer kullanıyorum fakat telefonun arayüzüne değinmek isterim. Xiaomi arayüzü çok güzel oyun oynarken mesaj gelince küçük bir pencere açıp oyundayken yazişabiliyorum. Şarj olma animasyonu çok güzel.
    💥🔥Evet en son ve en önemli değerlendirmem kamera için. Kendimi telefon değil fotoğraf makinesi almış gibi hissediyorum. Kamera açısından bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir telefon. Arkadaşlara zum şov yapıyorum. Gece çekim performansı çok iyi. Portre modu, Makro modu çok iyi. Ön kamera çok başarılı.
    💖Evet burada bir başarı hikayesini anlattım tebrikler Xiaomi hepsi senin Mİ?
    Güzel inceleme için saol. Hocam olumsuz tarafı var mı ? Veya S8 aradıgın oldu mu ?

En son Avrupa Global olan sürüm 11.0.13.0
    Fastboot olarak kolay ve temiz Kurulum yapabilirsiniz.
    Fastboot rom :https://mifirm.net/download/3680
    Yükleme için Mi Flash:https://xiaomitools.com/mi-flash-tool/
    Mi Flash tool içinde sol alttan "cleen all" seçin mutlaka.
    Bu yükleme cihazı sıfırlar ( yedek alın ) yükleme işlemi 8 dakika sürer.
    Bu videoma bakarak yapın:https://www.youtube.com/watch?v=W3N1xOC_30s&feature=youtu.be

• Sırasıyla geniş açıdan başlamak üzere normal 2x 5x ve 30x fotoğraf paylaşıyorum. Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• akhtar kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler. Cihaz düz mü Pro mu? İkisi arasında değer mi Pro için farka diye düşünüyorum da.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Düz note 10 benimki

Az daha salla 3 saatmis , ben 2 cihazı su an yan yana koyup resim çekerim sen çekebilirmisin? Biri esimin biri benim , hatta ekstra olarak yanımda mi9 lite da var , bırak 9t pro yu su an ki haliyle mi9 lite dan dahi kötü bataryada.

YouTube da telefon devamlı açık batarya testine bakıp yorum yapmaktan bikmadi insanlar , bostayken şarj yiyor cihaz , o youtube videolarına baksak s10 plus efsane ama cihaz normalde günü çıkarmıyor.

Bu cihaz günü çıkarıyor rahatlıkla ama kapasitesine göre bataryanın hakkini veremiyor su an ki global romunda.

Hocam cok tesekkur ediyorum. Hemen deneyecegim. Cok saolun.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    3 aya yakın zamandır K20 Pro Premium kullanıyorum, şarj %20'ye gelene kadar 8 saat ekran süresi alıyorum. Mi Note 10'da se 10.5 saat alıyorum. Aynı ortam aynı seneryo. Tanımadığınız insanlara hitap ederken üslubunuza dikkat edin. Kimseye yalan borcum yok. Ben kendi deneyimimi paylaşıyorum.

Rica ederim. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle

• On güne yakındır kullanıyorum cihazı. Hiç oyun oynamam. Daha 8 saati gördüğü olmadı ekran süresinin. Beklerken batarya tüketiminin yüksek olduğu çok doğru.
    Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• Fiyatı biraz düşsün alıp deneyimlemek istiyorum bakalım.

• xiaomi'yi severim ama bu olmamış eksiği çok. madem premium bir cihaz yapacaksın premium işlemci kullan kardeşim. tasarımı da p30 pro'yu andırıyor. kamera çok iyi fakat beklenenden daha düşük bir performans. google kamera kurulursa çok daha iyi işler çıkarabilir. miui renkleri mahvediyor. şahsen ben google kamerasız xiaomi kullanmam. yapma be xiaomi seviyoruz biz seni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimmy buttler -- 1 Şubat 2020; 22:51:9 >
  • Google kamera modu yuklenebiliyor 😀

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.