Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ara sıra sapıtıyor kamera. Bende de bazen odak problemi oluyor ama kamera bir türlü odaklayamiyor. Kapatıp açınca düzeliyor.

Benim asıl sorunum döndürme sensörü ile ilgili. Ekranı yan döndürünce abartısız iki üç saniye sonra dönüyor. Tekrar düz çevirince de yine bekletiyor. Sensör çalışıyor sıkıntı yok ama çok yavaş çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt

sensör yavaş değil. bunu miui11 e ya aa aosp romlara dönerek onaylayabilirsiniz. 12 ve sonrası bilerek yavaşlatılmış gibi sanki :)

bulunduğunuz rom da animasyonları kapatmak da bir seçenek tabi.

• viper17 kullanıcısına yanıt
    Animasyonlar kapalıyken de ekran yavaş dönüyor.

• Selamlar bugün cihazıma MIUI 13 geldi yükledim. Pek bir fark göremedim gerçi 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11t 'ye geçtiğim için cihazım satılıktır arkadaşlar. İlgilenen varsa pm atabilir. Yurt dışı kayıtlı 6-128. Arka kapak değişti. Sorunsuz.

• Merhabalar, Mi note 10 pro imei kaydı yapılabiliyor mu yapılıyorsa kaça yapılıyor?

Sattım kurtuldum çok şükür. Allah sabırlar versin kullanan arkadaşlara. 11t aldım kamera harici mi note 10 dan kat be kat iyi her konuda. Özellikle saçma sapan sensör sorunları yok, ekranı yan döndürünce geç dönme problemi, sesli görüşme yaparken ekranın açılma problemi vs yok. Yavaşlık hantallik yok. Pubg oynarken ısınma düşük fps derdi yok. 108mp foto çektikten sonra bekleme derdi yok. Daha canlı daha hızlı ekran, daha hızlı işlemci, daha fazla ram, daha iyi batarya ömrü, daha iyi bir oyun performansı, daha hızlı şarj olma vs derken çağ atladım. 11t ye geçmek isteyen arkadaşlara şiddetle öneririm sadece kamerayi ararsınız başka bişey yok.

bende çok değişmek istiyorum ama niyeyse değişmek içimden gelmiyor :)

cihaz kaça gitti kaça aldınız hocam hayırlı olsun

• balomer kullanıcısına yanıt
    3200 tl ye verdim hocam. Yine bi arkadaştan ikinci el o civara almıştım bir yıl kadar önce. Dediğim gibi sadece kamerası özletiyor o kadar.

11t kaça geldi hocam

• balomer kullanıcısına yanıt
    5300 civarına aldım 8-256 olanı ama fiyatlar arttı ben aldıktan sonra.

• Ekranı benim velet patlattı. Ön cam ve ekran kırıldı. Değiştiğiniz güvenilir birisi var mı?

• Facebook grubuna yazın hocam. Orada yardımcı olacak biri çıkabilir

• SilverNitrate kullanıcısına yanıt

tamamır bir bakayım oraya.

• Arkadaşlar elimde Çin den gelmiş CC 9 Pro var ve brick oldu fastboot ekranını geçmiyor çok uğraştım ama bootloader kilitlinmis sanırım biraz araştırdım sadece Xiaomi yetkili kullanıcı hesabı ile kurtarılır diyorlar. Bu cihazı kurtaracak bir yöntem var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • karatassemree kullanıcısına yanıt

Facebook gruplarına bakın hocam orada yapıyorlar.

• Bu telefonu alanların en büyük hatası güncellemek oldu. Son sürümden ilk sürümlere dönüş için yardım edebilecek varsa sevinirim.

• karatassemree kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısı benim telefona da oldu Doğubank 5 katta bir servis var orası halletti

• M1A4 kullanıcısına yanıt
    İsmini hatırlıyor musun dostum?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar note 10 pro nasıldır,

Ben en çok müzik dinlerim misal youtube gibi uygulama arkada çalarken telefon ekran korucusuna alabiliyormuyuz, oyun olarak poca x3 lerden çok aşağı kalırmı

Nfc özelliği varmı , birde çok düşürürüm genelde telefon sağlamlığı nasıldır

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.