Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de eve gelince çektim. Bence senin lens de bir sıkıntı var. Çok olmadıysa telefonu değiştir satın aldığın yerden. İyi akşamlar.
    Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    flash açık 1cm mesafeden çekermisin
  • GOKMENM G kullanıcısına yanıt

• Telegram grubumuz

https://t.me/joinchat/Nce8UxZJttX7xsfnsr9v-Q

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    sorun yok sanırım. kamera camını silin.
  • GOKMENM G kullanıcısına yanıt
    Benim sorunum yok hocam. Sorunu olan arkadaş için çektim

• quote:

Orijinalden alıntı: GOKMENM

Arkadaslar "note 10 pro" kullanıyorum.
    Güzel cihaz.

Fakat kavisli ekran kenarlarında "hassasiyet problemi" oluyor.
    Klavyede sol ve sağ kenarda kalan harflerde problem var.

kenarda kalan harflere biraz Sert dokunmak gerekiyor. hafif Baskı uygulamak gerekiyor. el değince geçersiz işlem yapmaması için bu önlem alınmış olabilir.

Yazılımsal hata olabilir.
    Yanş hassasiyeti bilerek azaltmışlar sanki.
    Fakat bu durum benim klavye yazım hızımı düşürüyor.
    Eksik harfler yazıp duruyorum.
    Belki de kavisli ekrana alışmadığım içindir. Belki de çin romu kullanıyorum ondandır.
    EU romda romlarda düzeltmişler midir bilmiyorum.
    Ya çözecez ya alışacaz.
    sorun demeyeyim de, bu sıkıntıyı siz de farkediyormusunuz. ekran kalibrasyon yapınca sorun yok ama cihaz sağ ve sol kenarlara döndükten sonraki yerlerin temas özelliği azaltılmış değil mi?

Örnek samsung kenarlardaki hassasiyeti full tutmuş. ama isteyen kullanıcılar için azaltma imkanı sunmuş kendi geliştirdiği programla.
    xioami ise kafadan hassasiyeti sınırlamış kavisli kenarlarda.

videohttps://www.youtube.com/watch?v=Vg3s7DqNS6A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOKMENM -- 17 Ocak 2020; 13:58:31 >

• chat.whatsapp.com/HgtlXnEbREqGlSteqxLKjR

Wp grubu

• Hanima dogum hediyesi olarak dusunuyorum. Genel olarak memnun bir kitle var yorumlardan anladigim kadariyla.

İstanbulda uygun fiyatli temin edebilecegim neresi var ?

Alirken dikkat etmem gerekenler nedir ? Yurdisi alacagim nasipse.

• chat.whatsapp.com/HgtlXnEbREqGlSteqxLKjR

Wp linki

• Pro almaya değer mi sizce ? 300 400 TL fark oluyor.
  • Çok az keskinlik artması Lazım kamerada. Bir de Hdr açıyorum nedense kapatıyor her seferinde ayarı yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vbalikci -- 19 Ocak 2020; 16:28:49 >
  • channex C kullanıcısına yanıt
    300-400 liranın ve hafızanın sizin için önemine bağlı, 128gb kart 150, 2 gb ram 100 lira desen alınabilir gibi duruyor, uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız hafıza kartı girişide yok, pro almak daha mantıklı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 19 Ocak 2020; 21:9:54 >
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    108 MP. Keskinlik fena değil. Kamera ayarlarında önceki modu kaydet seçeneği var onu seçerseniz her seferinde ayar yapmanıza gerek kalmaz.

• Mi 6 dan mi note 10 proya geçtim kamera konusunda çığır atladık ama üzerindeki batarya ile çok daha fazla ekran süresi almam gerekir diye düşünüyorum. İnceleme videolarında da gördüğüm kadarı ile mui 11 ile batarya süresi genel anlamda sorunlu ve hala tam çözülemedi Xiaomi tarafinda. Sekiz saat ekran süresini zor görüyorum ben cihazda.

• Henüz teşhir denk gelip inceleme fırsatı bulamadım cihazı. Teknosa gelmemiş henüz.
    Sarı sayfalarda 6/128 fiyatı 2800 e düşmüş. 8/256 Pro da 3200 e düşmüş. Kameradaki bu 7p lens 8p lens olayı ne kadar bi fark oluşturur onu düşünüyorum. Anlayan bilen açıklamak isteyen olursa çok sevinirim. İşlemci Vs tüm herşey hafıza ram artması dışında bide kameradaki bu fark dışında aynı diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Henüz teşhir denk gelip inceleme fırsatı bulamadım cihazı. Teknosa gelmemiş henüz.
    Sarı sayfalarda 6/128 fiyatı 2800 e düşmüş. 8/256 Pro da 3200 e düşmüş. Kameradaki bu 7p lens 8p lens olayı ne kadar bi fark oluşturur onu düşünüyorum. Anlayan bilen açıklamak isteyen olursa çok sevinirim. İşlemci Vs tüm herşey hafıza ram artması dışında bide kameradaki bu fark dışında aynı diye biliyorum.
    Bende çok kararsızım bu konuda pro alıp almamada o farka değer mi değmez mi bilemedim. Şuanki samsung note 9 telefonumda 6gb ram 128 Gb hafıza gayet iyi yetiyor ama sd kart desteğide var mesela. Sırf şu kamerası yuzunden geçmeyi planlıyorum aşırı kararsızım pro mu normalmiye.
  • Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım s10 plustan buraya geçiş yaptım yalnız telefondan aktarma yapinca tüm fotoğraf videolar karıştı gruplara ayiramiyorum eskisi gibi yada tarihe göre ayarlama nasıl yapabilirim bütün fotoğraflar iç içe eski ile yeni fotoğraflar yanyana nasıl çözebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: BaronBey

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım s10 plustan buraya geçiş yaptım yalnız telefondan aktarma yapinca tüm fotoğraf videolar karıştı gruplara ayiramiyorum eskisi gibi yada tarihe göre ayarlama nasıl yapabilirim bütün fotoğraflar iç içe eski ile yeni fotoğraflar yanyana nasıl çözebiliriz
    Hocam sorunuza cevap veremicem daha telefon almadım ama s10 plustan bu telefona geçinizi değerlendirirmisiniz artılar eksiler tam aradıgım kişisiniz bende note 9 dan geçmeyi planlıyorum kararsızım birde sizinki normal mı pro sumu ?
  • Android on ne zaman gelecek acaba.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.