Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yurtdışından Mi note 10 geldi. Imei atma işlemini nasıl yapabiliriz, bilen özelden yeşillendirsin lütfen.
  • mi note 10 imei değiştirmeye yardımcı olabilecek, ankarada olan bildiği yer olan varsa mesaj atarsa sevinirim
  • Satılık varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonlarınızı nereden aldınız? Bir de Pro'sunu kullanan var mı?
  • Şuan yeni telefonu almış bulunmaktayım pro versiyonuyla katildim zamanla aktaracam performansı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gece cekimi 50x güzel 😀😀 Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: YNAKLKN

Şuan yeni telefonu almış bulunmaktayım pro versiyonuyla katildim zamanla aktaracam performansı
    Nereden aldınız? Ve kaça?
  • Bizim arkdasn telefoncu olan bi akrabasndan aldım 3350 ye mal oldu

• Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] buda batarya performansı yoğun bi kullanım

• quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

Ben ekran koruyucu ile kullanıyorum bir sıkıntı olmadı parmak izinde. Zaten yüz tanıma onkadar geniş bir açıyla algılayıp hemen açıyor ki ekranı parmak izi kullanacak zaman kalmıyor. Ama kullandığım zamanda parmak izi okuyucuda bir sıkıntı olmadı. Ekran koruyucu olarak da Huawei P30 Pro ekran koruyucuları bire bir uyuyor...
    Nerden aldınız link vermeniz mümkün mü

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinden almadım telefoncu dan tanıdık vasıtasıyla aldım

• Arkadaşlar Samsung Note 9 var ve Mi note 10pro geçesim var sizce bu tür değişim yapmalımıyım ? Telefonumdan memnunum ama bu aralar batarya cortladı sanırım zor bir günü çıkarıyorum. Ve Mi note 10 kamerası gercekten güzel mi işlemcisi orta sınıf dıyorlar bana yeter mİ ben çok oyun oynayan biri değilim genelde kamera ve shop programları ile işim. Birde note 9 un kalemi çok isime yarıyor umarım kalemi aramam.
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben s8 plustan geçtim ekran süresi 4 saat zar zor alıyordum telefonla ugrasann biriyim kamera ve batarya önceliğinizse durmanız hata geçin direk ilk gün 9 saat ekran süresi aldim ki baya yoğun kullanmama ve batarya optimizasyonu tam olmamasina rağmen güncellemelerle felan 10 11 saati rahat bulur işlemci kısmına gelecek olursak pubg en yüksek ayarlarda oynamama ragmen donma felan yaşamadım işlemcisi öyle cok kötü felan değil gayet iyi kamera zaten cok iyi üst kısımlarda gece cektiğim bir kaç foto ve 50x zoom un nasil performans sergilediğini söylememe gerek kalmadan anlayacağinizdan emin olun bu fiyata bu performansı veren cihaz değer bence

• quote:

Hocam ben s8 plustan geçtim ekran süresi 4 saat zar zor alıyordum telefonla ugrasann biriyim kamera ve batarya önceliğinizse durmanız hata geçin direk ilk gün 9 saat ekran süresi aldim ki baya yoğun kullanmama ve batarya optimizasyonu tam olmamasina rağmen güncellemelerle felan 10 11 saati rahat bulur işlemci kısmına gelecek olursak pubg en yüksek ayarlarda oynamama ragmen donma felan yaşamadım işlemcisi öyle cok kötü felan değil gayet iyi kamera zaten cok iyi üst kısımlarda gece cektiğim bir kaç foto ve 50x zoom un nasil performans sergilediğini söylememe gerek kalmadan anlayacağinizdan emin olun bu fiyata bu performansı veren cihaz değer bence
    Hocam sabah ya da gündüz çekimleri var mı ? Ve imei olayı çok sıkıntı oluyor mu ? Güncelleme ne sıklıkla alıyor android şuan kaç kullanıyor kaç gelecek ? Gece çekimlerini gayet begendim bu araada elinize sağlık. DxOmark ta zaten ilk 3 içinde gayet yeterli. Birde selfie iyi mi ? Ve kamera dısında hayatımı kolaylastırcak özellikleri bulunuoyr mu ? Şu zaaman kadar samsung ve iphone kullandım devamlı cunku.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam suan android 9 yüklü 10 11 gelecek 12 de gelebilme ihtimali var pil konusunda beğendim baya kamera konusu görüntüler ortada gündüz çekimi çok iyi elimden geldiğince cekmeye calıstım portre modu felan belli ediyor normal modda da cektim özelleştirilebilir olması MIUI nin kullanımının güzel olmasini sağlıyor elstrada yüz kilidi cok iyi karanlıkta bile güzel sonuçlar veriyor tahminime göre kamera yazılımı geliştirilebilirse çok daha iyi sonuçlar alacaktır önceki telefonda 4 saat zor görürken bu telefonda 10 saate yaklasıyor IMEI konusunda ise güvenilir biri yaparsa ucma problemi olmaz yapan kişiye bağlı daha doğrusu güncelleme konusun da ise MIUI yazılımı güncel olarak kendini sürekli geliştiren bir ekip aklınıza takılan olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım 😊 Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YNAKLKN -- 11 Mayıs 2020; 9:30:52 >

• Şuanda benim beceremediğim kısım makro çekim onu nasıl yapıyoruz yada elinde makro cekim fotosu olan varmi ?

• quote:

Hocam suan android 9 yüklü 10 11 gelecek 12 de gelebilme ihtimali var pil konusunda beğendim baya kamera konusu görüntüler ortada gündüz çekimi çok iyi elimden geldiğince cekmeye calıstım portre modu felan belli ediyor normal modda da cektim özelleştirilebilir olması MIUI nin kullanımının güzel olmasini sağlıyor elstrada yüz kilidi cok iyi karanlıkta bile güzel sonuçlar veriyor tahminime göre kamera yazılımı geliştirilebilirse çok daha iyi sonuçlar alacaktır önceki telefonda 4 saat zor görürken bu telefonda 10 saate yaklasıyor IMEI konusunda ise güvenilir biri yaparsa ucma problemi olmaz yapan kişiye bağlı daha doğrusu güncelleme konusun da ise MIUI yazılımı güncel olarak kendini sürekli geliştiren bir ekip aklınıza takılan olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım 😊
    Hocam saolun çekimler için gayet iyi çekimler cidden. Bu dediğiniz doğru ise android 10-11 gelmesi süper olur note 9 a bile sanırım son güncellemesini aldı 10 ile. İmei yüzünden güncellemede sıkıntı çıkar mı peki ?

• IMEI sadece hattin açık kalabilmesini yani şebeke çekimini sağlar diğer türlü güncelleme ile ilgili sorun olmaz 10 11 kesin gelir 12 şüpheli bence önceliğiniz kamera batarya ise düşünmeyin burda çözünürlük düştüğü hali gerçek halini görmeniz lazım gören şaşiriyor

• İmei repair olan telefonlarda band20 4.5G çalışıyor mu? Mi9T lerde çalışmıyor falan denilmişti bunda da aynı sorun var mı bilen cevaplarsa sevinirim. Facebookta satan birine sordum çalışması lazım falan dedi ama net konuşamadı.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.