Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
20
Favori
52.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altunkeser

Şükür sonunda 256 ile döndüm aranıza

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kia sephıa K kullanıcısına yanıt
    Teşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kia sephıa

quote:

Orijinalden alıntı: aeemin

eyvallah sağolun telefonu 2200 liraya hepsiburadadan aldım gerçekten fiyat/persormans ürünü ses sıkıntısı da aslında kılıftan kaynaklanıyor kılıfı çıkarınca sıkıntı yok

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Allah razı olsun hocam sağolun
  • Bölgeyi rusya yapınca güncelleme geldi bilginize şu an indiriyor

• alpikk kullanıcısına yanıt
    Bütün bölgelere update gelmiş şuan indiriyorum ayrıca miui forumunda 27 sinde betada olan hatalar devam ediyormuş ama bugünkü postlara baktığımda normal olduğunu söylüyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi mix cihaz bir haftalıkken düşürüp ekranı çatlatmıştım. Hala 2.tel olarak kullanıyorum ve memnunum da ama ekranı değiştirmek istiyorum çok gözüme batıyor. En Uygun nerede değiştirebilirim, kullanıma mani değil aslında ve siz ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar mi mix cihaz bir haftalıkken düşürüp ekranı çatlatmıştım. Hala 2.tel olarak kullanıyorum ve memnunum da ama ekranı değiştirmek istiyorum çok gözüme batıyor. En Uygun nerede değiştirebilirim, kullanıma mani değil aslında ve siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam aliexpress den alabilirsin ekranı, burada da taktırırsın. Biraz pahalı ama ekran. Görsel açıdan sizi rahatsız eder, huzursuz eder, maddi olarak sizi sıkıntıya sokmayacaksa değiştirin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dead311

Bütün bölgelere update gelmiş şuan indiriyorum ayrıca miui forumunda 27 sinde betada olan hatalar devam ediyormuş ama bugünkü postlara baktığımda normal olduğunu söylüyorlar

Bende yükledim dün akşam, inceliyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar mi mix cihaz bir haftalıkken düşürüp ekranı çatlatmıştım. Hala 2.tel olarak kullanıyorum ve memnunum da ama ekranı değiştirmek istiyorum çok gözüme batıyor. En Uygun nerede değiştirebilirim, kullanıma mani değil aslında ve siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam aliexpress den alabilirsin ekranı, burada da taktırırsın. Biraz pahalı ama ekran. Görsel açıdan sizi rahatsız eder, huzursuz eder, maddi olarak sizi sıkıntıya sokmayacaksa değiştirin bence.

Baktım Hocam 100 dolar civarı fiyatlar. Neyse böyle kullanayım şimdilik birkaç sene idare edelim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: orchidem

slm arkadaşlar mi mix 1 ile mate 9 arasında gidip geliyorum. aralarında çok kararsız kaldı. mi mix tasarım cezbediyor ama mate 9 hem kamera hem ses ve genel donanım olsun mix ten biraz daha önde. tasarım için mi mix güçlü donanım için mate 9 alasım geliyor.. tavsiyelerinize açığım beyler... olumlu olumsuz yorumları bolca değerlendiriyorum...

Hocam mix ile kullanim deneyiminiz nasil suan memnun kaldinizmi

• kraler1 K kullanıcısına yanıt
    almadım ki hocam henüz.. ama sanırım mate 9 almak üzereyim mix den caydım. çok narin, kamerasının çok kötü ve tek elle kullanımı problem yaratacağını düşündüğümden mix e olan sevdamı sonlandırdım diyebilirim. kaldı ki kullanıcı sayısı da çok az pek tutulan bir cihaz olmamış. piyasada da inceleme şansım olmadığından 2250tl riske etmeyi değmez diye düşündüm...
  • Anladim hocam benimde tasarimi hosuma gidiyorda elimde suan s8 plus var o cihazida meram ediyorum mi6 mi mix arasinda kaldim

• quote:

Orijinalden alıntı: kraler1

Anladim hocam benimde tasarimi hosuma gidiyorda elimde suan s8 plus var o cihazida meram ediyorum mi6 mi mix arasinda kaldim

Kısaca anlatmaya çalışayım,

kamerası çok iyi değil, çokta kötü değil. Asla S8 deki gibi bir kamera beklemeyin yalnız.

telefon batarya süresi çok iyi, kesinlikle sizi memnun eder.

telefon biraz büyük ve ağır, tek elle kullanmak çok zor, konfor zayıf.

kasa kalitesi ve görsellik tek kelime ile kusursuz, sizi adeta büyülüyor, seramik kasa çizilmelere karşı inanılmaz derecede dirençli.

çizilmelere karşı ne kadar dirençliyse düşmelere karşı da o derece zayıf.

mıuı 9 ile kulaklık ses kalitesi ve seviyesi şahane oldu, müzik dinliyorsanız memnun eder.

Aklıma gelenler bunlar, sizin şahsi sorunuz varsa yanıtlamaya çalışırım. Benim gibi tasarım tutkunu biriyseniz, fütüristik bir cihaz istiyorsanız mi mix'in bir alternatifi yok. Burada öncelikler çok önemli.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam bilgiler için tasarım cok onemli s8 plus ilk gordugumde buyulenmistim o yuzden aldim mi mix i hic canli gorme firsatim olmadi ama videolarda bile cok hosuma gitti birde uzun sureler whatsapp ta yazisiyorum gerci bilirsiniz s8 plusta buyuk ve tutusu cok kolay bir telefon degil mix ile s8 plusa gore cok cok mu zorlanirin tutusta

• quote:

Orijinalden alıntı: kraler1

Saolun hocam bilgiler için tasarım cok onemli s8 plus ilk gordugumde buyulenmistim o yuzden aldim mi mix i hic canli gorme firsatim olmadi ama videolarda bile cok hosuma gitti birde uzun sureler whatsapp ta yazisiyorum gerci bilirsiniz s8 plusta buyuk ve tutusu cok kolay bir telefon degil mix ile s8 plusa gore cok cok mu zorlanirin tutusta

Eğer kullandığınız cihaz 5 inç altı olsaydı belki sıkıntı olurdu mix ama şuan için size büyük bir sıkıntı yaşatmaz bence, ben 5.5 inç bir telefondan geçiş yaptım.
  • Arkadaşlar elimde sıfır, kırmızı renk, çok şık kılıf var mi mix için, birde kırılmaz cam, fazla sipariş vermişim, bilginiz olsun. aldığım fiyata vereceğim.

İçinden çıkan siyahli olanın kırmızı rengi galiba benimde verdiğim kılıf gelsin bakarız

• quote:

İçinden çıkan siyahli olanın kırmızı rengi galiba benimde verdiğim kılıf gelsin bakarız

Yok hocam bu kılıf farklı, çok çok ince bir kılıf, düşmelerden koruması zayıf ama görsellik harika.
    Kılıf takılıyken kulaklık girebiliyormu , fiyatı nedir

• quote:

Kılıf takılıyken kulaklık girebiliyormu , fiyatı nedir

Evet hocam, aynısından kullanıyorum şuan zaten. Kırılmaz cam ile birlikte 15 tl.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.