Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
20
Favori
52.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar mi mix 1 ile mate 9 arasında gidip geliyorum. aralarında çok kararsız kaldı. mi mix tasarım cezbediyor ama mate 9 hem kamera hem ses ve genel donanım olsun mix ten biraz daha önde. tasarım için mi mix güçlü donanım için mate 9 alasım geliyor.. tavsiyelerinize açığım beyler... olumlu olumsuz yorumları bolca değerlendiriyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orchidem

slm arkadaşlar mi mix 1 ile mate 9 arasında gidip geliyorum. aralarında çok kararsız kaldı. mi mix tasarım cezbediyor ama mate 9 hem kamera hem ses ve genel donanım olsun mix ten biraz daha önde. tasarım için mi mix güçlü donanım için mate 9 alasım geliyor.. tavsiyelerinize açığım beyler... olumlu olumsuz yorumları bolca değerlendiriyorum...

Kamera benim için önemli diyorsanız mate 9 alın. Mi mix in bana göre tek kötü yanı kameranın yetersiz ışıkta kötü olması. Görüşme esnasında duyulan ses biraz farklı ama kısa sürede alışılıyor. Tasarım olarak zaten diyecek laf yok, haa birde telefon ağır, uzun kullanımlarda eli yoruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

slm arkadaşlar mi mix 1 ile mate 9 arasında gidip geliyorum. aralarında çok kararsız kaldı. mi mix tasarım cezbediyor ama mate 9 hem kamera hem ses ve genel donanım olsun mix ten biraz daha önde. tasarım için mi mix güçlü donanım için mate 9 alasım geliyor.. tavsiyelerinize açığım beyler... olumlu olumsuz yorumları bolca değerlendiriyorum...

Burada sizin önceliğiniz önemli olan, kamera öncelikli ise sizin için, mix'i eleyin. Ama ben tasarım harikası, eşsiz bir güzelliğe sahip, fütüristik bir cihaz arıyorum derseneiz şuan bir rakibi olmayan, uzun sürede rakip bulamayacak mix'i tercih edin.

Mix'in zayıf yönleri, kamerası ve taşınabilirlik kötü, yani pek konforlu kullanımı yok. Benim için tasarım çok önemli, hatta ilk önceliğim tasarım ve mix'den inanılmaz memnunum.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler guzel cevabiniz icin.. tasarim ve gorsel onemli bi etken benm icin de. Ama bir de performans kistasi var. Cok yogun bankacilik uygulamalari, internet, navigasyon proglari ve bircok alisveris sitesi uygulamalari kullaniyorum. Oyuna ayiracak hic vaktim yok ve olmayacakta.. Bu alanda yavaslama kasma yapar mi zamanla mi mix merak ediyorum..

g3 ten bu cihazlara gecicem. Ve tasarima da onem verdigim icin bir cok cihazi eleyerek bu iki cihazi kiyasliyorum...

• quote:

Tesekkurler guzel cevabiniz icin.. tasarim ve gorsel onemli bi etken benm icin de. Ama bir de performans kistasi var. Cok yogun bankacilik uygulamalari, internet, navigasyon proglari ve bircok alisveris sitesi uygulamalari kullaniyorum. Oyuna ayiracak hic vaktim yok ve olmayacakta.. Bu alanda yavaslama kasma yapar mi zamanla mi mix merak ediyorum..

g3 ten bu cihazlara gecicem. Ve tasarima da onem verdigim icin bir cok cihazi eleyerek bu iki cihazi kiyasliyorum...

Hocam performans tarafında gram şüpheniz olmasın, benim kullanım alışkanlıklarım da neredeyse aynı, çok sık navigasyon, internet, whatsapp ve bankacılık uygulamaları kullanırım, zaten 6 gb, çok iyi şekilde optimize olmuş ram var, 256 gb hafıza var, inanılmaz derecede şık bir kasası var. Ama baştan söyleyeyim, bu cihazı kılıfla kullanmak istemeyeceksiniz...

• quote:

Bu donanıma sahip bir cihazı hiç bir şekilde kastıramazsın. O yönde bir şüphen olmasın.

• Batarya performansı
    ★★ Xiaomi Mi Mix ★★  [Ana Konu]
    ★★ Xiaomi Mi Mix ★★  [Ana Konu]
    6.4 inch ekrana göre fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kia sephıa -- 21 Kasım 2017; 16:43:19 >

kia sephıa K kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar son olarak mi mix in batarya performansı nasıl? belirtilen kullanım alışkanlığına göre 2 günü çıkartır mı yoksa hayalden ibaret mi bu durum?
  • quote:

arkadaşlar son olarak mi mix in batarya performansı nasıl? belirtilen kullanım alışkanlığına göre 2 günü çıkartır mı yoksa hayalden ibaret mi bu durum?

Ben 48 saat kullanımda, yani 2 gün kullanımda 5.30 saat ekran süresi alıyorum, memnunum batarya performansından. En kötü senaryo da dolu dolu bir gün gidiyor, ikinci güne de %25, %30 batarya kalıyor.

11.11 indirimlerini kaçırdım black friday de güzel bir indirim yakalarsam fiyat avantajına göre sanırım %50-5%50 ihitimalle mi mix ya da mate 9 alıcam :) mate 9 u avm de elimde inceledim ama mi mix i inceleme fırsatım olmadığından çekimser kalıyorum ya pişman olursam diye..

alayım en kötü simcard takmadan iade ederim diyorum ama o da çok riskli edememe ihtimali söz konusu...
  • quote:

11.11 indirimlerini kaçırdım black friday de güzel bir indirim yakalarsam fiyat avantajına göre sanırım %50-5%50 ihitimalle mi mix ya da mate 9 alıcam :) mate 9 u avm de elimde inceledim ama mi mix i inceleme fırsatım olmadığından çekimser kalıyorum ya pişman olursam diye..

alayım en kötü simcard takmadan iade ederim diyorum ama o da çok riskli edememe ihtimali söz konusu...

Zaten mix'i bii eline alırsan daha da iade etmezsin, Hele bir de tasarıma önem veren biriysen.
  • Kısa bir süre sonra tekrar mixe dönücem..sabirsizlikla bekliyorum o günü..

Note8,s8lus,iphone 7plus kullandıktan sonra hemde

• Telefondan resim ekleyemedim. 3 aydir kullanıyorum bende ve çok memnunum taşıma harici bir sikintisi yok. Pil olarak bana 2 gunu rahat çıkarıyor. Çünkü oyun oynamam. Şuanda pilim tam %50de 4 saat 20 dakika ekran süresi olmuş. Tüketim suresi olarak opera whatsapp qoshe(köşe yazısı okuduğum bir program) instagram evernote olarak sıralı. 45 dakikada telefin ile konuşmuşum. Çok rahat 8 9 saat ekran süresi alıyorum. Daha önce arkadaşlar yazmış zaten tek problem edilebilecek yani kamera ve dikkatli kullanma zorunluluğu. Diğer her konuda harika. Telefonu görüpte hayran kalmayana henüz rastlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Cihazı yeni aldım 256 GB..Hayırlı olsun hepimize tek sıkıntım konuşma sırasındaki duyma problemi yaşıyorum..Gelen seste boğuk..Onun dışında çok memnunum..Bu yüzden Bluetooth kulaklık aldım cihazı artık kulaklıkla kullanmak zorundayım .Neyse..! Hepimize hayırlı olsun

Hocam benim telfonda mi mix 256 ben de 3 gündür kullanıyorum ancak hafif bir boğukluk var seste alışabilir miyim bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeemin

quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Cihazı yeni aldım 256 GB..Hayırlı olsun hepimize tek sıkıntım konuşma sırasındaki duyma problemi yaşıyorum..Gelen seste boğuk..Onun dışında çok memnunum..Bu yüzden Bluetooth kulaklık aldım cihazı artık kulaklıkla kullanmak zorundayım .Neyse..! Hepimize hayırlı olsun

Hocam benim telfonda mi mix 256 ben de 3 gündür kullanıyorum ancak hafif bir boğukluk var seste alışabilir miyim bilmiyorum

Bende ses olayına ilk başlarda alışamamıştım ama şimdi hiçbir sıkıntım yok şükürler olsun.
  • aeemin kullanıcısına yanıt
    Alışıyorsun hocam sabret biraz..sorun olmuyor alisinca

• eyvallah sağolun telefonu 2200 liraya hepsiburadadan aldım gerçekten fiyat/persormans ürünü ses sıkıntısı da aslında kılıftan kaynaklanıyor kılıfı çıkarınca sıkıntı yok
  • quote:

eyvallah sağolun telefonu 2200 liraya hepsiburadadan aldım gerçekten fiyat/persormans ürünü ses sıkıntısı da aslında kılıftan kaynaklanıyor kılıfı çıkarınca sıkıntı yok

Çok iyi fiyata almışsınız.
  • Şükür sonunda 256 ile döndüm aranıza

• quote:

eyvallah sağolun telefonu 2200 liraya hepsiburadadan aldım gerçekten fiyat/persormans ürünü ses sıkıntısı da aslında kılıftan kaynaklanıyor kılıfı çıkarınca sıkıntı yok

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.