Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
20
Favori
52.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tavsiye edermisiniz bu cihazı? ses olayı nasıl sorun oluyormu
  • Arkadaşlar delta garantili 256/6 var bende güncelleme gelmiyor. nasıl güncelleme yapabilirim. yardımcı olur musunuz bana.
  • volkan62 V kullanıcısına yanıt
    VPN yapman lazım Çin'e o şekilde çıkıyor. Yada cihaz üzerinde TWRP recovery varsa android filehost'da Xiaomi Mi Mix için son çıkan Global MIUI 8.3 7.2.16 Sürümünü indirip flashlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan62

Arkadaşlar delta garantili 256/6 var bende güncelleme gelmiyor. nasıl güncelleme yapabilirim. yardımcı olur musunuz bana.

benim MIUI sürümü: MIUI GLOBAL 8.0.8.0(M0AHCNDI) bilginize.
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    TWRP RECOVERY yok olsa da kullanmadım hiç. biraz detaylı anlatabilir misiniz zahmet olmazsa çok sevinirim.
  • Önceki sayfada bir arkadaş global stabil rom yayınlandı şeklinde paylaşım yapmış. Yedeklerinizi alıp aşağıdaki linkten guide'ı takip ederek temiz kurulum yapın.

http://en.miui.com/download-317.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • Merhabalar Bende Taiwandan alarak aranıza katılmış bulunuyorum ancak bir problemim var whatsapp, instagram, facebook, messenger gibi sosyal medya uygulamaları hatta belki oyunlar da bile hiçbir bildirim alamıyorum, yani whatsappdan bana yazılıyor ama gelmiyor whatsappın icine girdigim zaman alıyorum mesajı telefon pasaporta kayıtlı değil henüz 4 ay bu şekilde kullanabiliyoruz, bundan mı kaynaklı yoksa bildirimlerimi kapalı yada telefon tuş kitlendiginde wifi veya edge yi uyku modunamı alıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptanBlack28

Merhabalar Bende Taiwandan alarak aranıza katılmış bulunuyorum ancak bir problemim var whatsapp, instagram, facebook, messenger gibi sosyal medya uygulamaları hatta belki oyunlar da bile hiçbir bildirim alamıyorum, yani whatsappdan bana yazılıyor ama gelmiyor whatsappın icine girdigim zaman alıyorum mesajı telefon pasaporta kayıtlı değil henüz 4 ay bu şekilde kullanabiliyoruz, bundan mı kaynaklı yoksa bildirimlerimi kapalı yada telefon tuş kitlendiginde wifi veya edge yi uyku modunamı alıyor .

Diger sayfalarda anlatimi olmasi lazim

Kayit ile alakali degil pil tasarruf olayiyla ilgili bisi

Tam nasil yapildigini hatirlamiyorum yalniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar TURKCELL 4.5G kullanabilen var mı? Niye olmuyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slajer

Arkadaşlar TURKCELL 4.5G kullanabilen var mı? Niye olmuyor bu?

4g kullaniyorum turkcell de ?

4,5 olunca 4,5 yazdigini sanmiyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

quote:

Orijinalden alıntı: slajer

Arkadaşlar TURKCELL 4.5G kullanabilen var mı? Niye olmuyor bu?

4g kullaniyorum turkcell de ?

4,5 olunca 4,5 yazdigini sanmiyorum ?

Yok ondan demedim hocam. Online işlemlerde uyumlu değil diyordu ben de öyle sandım, sonrasında band olaylarını okudum şu an da yüksek hızda internet alıyorum, sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptanBlack28

Merhabalar Bende Taiwandan alarak aranıza katılmış bulunuyorum ancak bir problemim var whatsapp, instagram, facebook, messenger gibi sosyal medya uygulamaları hatta belki oyunlar da bile hiçbir bildirim alamıyorum, yani whatsappdan bana yazılıyor ama gelmiyor whatsappın icine girdigim zaman alıyorum mesajı telefon pasaporta kayıtlı değil henüz 4 ay bu şekilde kullanabiliyoruz, bundan mı kaynaklı yoksa bildirimlerimi kapalı yada telefon tuş kitlendiginde wifi veya edge yi uyku modunamı alıyor .

Hocam Taiwandan nerden aldınız telefonu. Ben sordurttum oradaki mağazalarda yok ve getirmiyoruz bu model denildi.
  • Telefonun üst camı sol alt köşeden 2mm kadar üçgen şeklinde koptu. Ufak bir darbe aldı yere düşürdüm. Nasıl olduysa kasada en ufak ezik veya çizik yok. Basınçtan kenardan kopmuş ekran :)

Neyse çin den üst camı temin ettim 9 dolara fakat henüz sadece üst camı değiştirebiliecek delikanlı bulamadım.

Merak edenler için komple ekran lcd dahil olarrak aliexpress de 172 dolardan satılıyor. Şimdilik çok pahalı.
  • CaptanBlack28 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

1.pil tasarruf modunu kısıtlama yok şeklinde dğiştirin.
    2.otomatik başlatmalar da bildirim almak istediğiniz programlar seçili olsun.
    3.izinler kısmında bu programlara gereken izinleri verin.
  • İphone 6s plus'dan Mi Mix 256gb modeline geçtim. Biraz kıl tüy kullanıcıyımdır buna rağmen telefona hayran kaldım. Bakmak için isteyen herkes istemsizce tribe giriyor "aman düşmesin" diye. Özellikle çok fazla "bana sat" ya da "bana da alalım" teklifleri duyuyorum ve bu insanlar s7 edge ve iphone 6s üstü model kullanan arkadaşlarım. Son global sürüm yüklü ve acayip stabil çalışıyor, en ufak donma ısınma problemi yaşamıyorum (4 gündür yoğun kullanıyorum) Ekranı mükemmel yoruma gerek yok. 1 saat içerisinde tamamen şarjı doluyor ve parlaklığı sonda tutmama rağmen ertesi günü görüyorum. Kullandığım en iyi Android deneyimi olduğu kesin! Kasası mükemmel seramiğin verdiği hissiyat bambaşka.. telefon görüşmeleri sandığınız gibi değil gayet tatmin edici, ekranın her yerinde aynı şiddette duyuluyor, kulağını nereye koyarsan koy aynı. Tek zayıf noktası ön kamerası berbat! Arka kamera normal. Bu noktada tüm rakiplerinin elit telefonlarının gerisinde. Ben cok telefondan fotograf ceken biri değilim cok da problem degil. Aldığım için gayet mutluyum.

• Elimde Samsung Note 5 var, amerikadan aldim. Urunun kozmetik durumu 10/10, yaninda 39 dolarlik UAG kilifla verilecrktir. Pasaportta sahsima kayitlidir. 256 GB lik MI mix ile takas etmek isteyen olursa konusalim.

• Merhaba Mi Mix için Android 7,0 çıktı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Telefonun üst camı sol alt köşeden 2mm kadar üçgen şeklinde koptu. Ufak bir darbe aldı yere düşürdüm. Nasıl olduysa kasada en ufak ezik veya çizik yok. Basınçtan kenardan kopmuş ekran :)

Neyse çin den üst camı temin ettim 9 dolara fakat henüz sadece üst camı değiştirebiliecek delikanlı bulamadım.

Merak edenler için komple ekran lcd dahil olarrak aliexpress de 172 dolardan satılıyor. Şimdilik çok pahalı.

Aslında 172 dolar aşırı pahalı değil bence, bugün s6 edge, s7 edge ekranları da aynı para. Fakat telefonun seramik kasası yüzünden bu kadar narin olması çok kötü. En ufak bir hatayı kabul etmiyor, bebek gibi bakıp kollamak lazım. Şimdi böyle bir telefon kullanınca herkes de eline alıp bakmak isteyecek, sonra ecel terleri... Bu olay bile büyük sıkıntı. Keşke kasa seramik olmasaymış.

Geçmiş olsun bu arada hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemszgn

İphone 6s plus'dan Mi Mix 256gb modeline geçtim. Biraz kıl tüy kullanıcıyımdır buna rağmen telefona hayran kaldım. Bakmak için isteyen herkes istemsizce tribe giriyor "aman düşmesin" diye. Özellikle çok fazla "bana sat" ya da "bana da alalım" teklifleri duyuyorum ve bu insanlar s7 edge ve iphone 6s üstü model kullanan arkadaşlarım. Son global sürüm yüklü ve acayip stabil çalışıyor, en ufak donma ısınma problemi yaşamıyorum (4 gündür yoğun kullanıyorum) Ekranı mükemmel yoruma gerek yok. 1 saat içerisinde tamamen şarjı doluyor ve parlaklığı sonda tutmama rağmen ertesi günü görüyorum. Kullandığım en iyi Android deneyimi olduğu kesin! Kasası mükemmel seramiğin verdiği hissiyat bambaşka.. telefon görüşmeleri sandığınız gibi değil gayet tatmin edici, ekranın her yerinde aynı şiddette duyuluyor, kulağını nereye koyarsan koy aynı. Tek zayıf noktası ön kamerası berbat! Arka kamera normal. Bu noktada tüm rakiplerinin elit telefonlarının gerisinde. Ben cok telefondan fotograf ceken biri değilim cok da problem degil. Aldığım için gayet mutluyum.

Hocam ben de iPhone 6+ kullanıcısıyım. Acaba geçsem mi diyorum. En son kullandığım Android telefon LG G2 idi, ona da 5 ay dayanabilmiştim. Eski bir iPhone kullanıcısı, yeni bir Mi Mix kullanıcısı olarak biraz daha açıklama yapabilir misiniz deneyimleriniz hakkında ? Muallakta kaldım ben de... :)

Bir de şunu sorayım size. Cihazın ekranının güneş ışığı altındaki performansı nasıl ? Sıkıntı oluyor mu görünebilirlik açısından ?

Teşekkür ederim.

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce samsung'un amiral gemilerinde alabora oldum andoid'e ve samsung'a tövbe etmiştim. Tabi andoid önyargımın en büyük nedeni samsung ve samsung Türkiye ve o iğrenç servis anlayışı. Bu telefona büyük kuşkuyla yaklaştım telefonu görmeye gittiğimde hersey saniyesinde değişti. 1 hafta oldu kullanalı donmanın d'si yok 60 gb veri yüklü akıyor hersey.. güneş altı diye bir problem yok ki bende merak etmiştim 6s plus'da en yüksek parlaklıkta zorlanıyordum. İlginc bi şekilde arkadaki seramik hissiyatı ön yüzünde de hissediliyor. Bazen ekrana baktığımda dijital bi ekrana bakıp bakmadığımı ayırt edemiyorum. Alırken bakacağınız son şey ekran performansı ve kalitesi. Sürekli instagrama fotograf atıyorsanız o problem kamera rakiplerinin gerisinde. Mac ve imac kullananlar için söylim bilgisayar telefonu görmüyor program şart. Mi'nin kendi forumu var bütün kullanıcılara açık çok begendim bütün çareleri ordan görebiliyorsunuz. Duvar kağıdı, tema, apk dosyalar, güncellemelerı gibi bir çok konu bilgi havuzunda toplanmış. Bu sayede telefona hızlı alıştım. Tüketim çağında yaşıyoruz elinizdeki telefondan tek farkı tasarım illüzyonudur bunu da ekmek gerek.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.