Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
12
Favori
59.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eu stable olarak yükledim ama şarj performansı kötü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Her geçen gün daha kötüye gidiyor sanırım şarj işi .

• Android 9 da neysede çok fark olmuyordu ama yüklediğim her android 10 sürümü lü miui larda şarj fark edilir derece kötü

Güncellemeyi kurmayayim o zaman gelince

• arkadaşlar bizim telefon volte vowifi özelliklerini destekliyor mu ? turkcell hattım aktifleştirme için ne yapmak gerekiyor ?
  • Volte desteği var ama turkcell bizim cihazı eklenmemiş desteklenen cihazlara. O yüzden çevrenizde iphone ya da Samsung cihaz varsa ona takıp bu linkten aktif edin. Daha sora kendi cihazınıza takın *#*#86583#*#* bunu tuşlayın aktif olması lazım.https://www.turkcell.com.tr/servisler/hd-ses-ve-video-arama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba şu an telefonda 11.0.4 var Android dokuz. Bazen Instagram ve Facebook da sanki İnternet yokmuş gibi sayfa yenileme yapmıyor. Hattım turkcell. Sanki 10.3.6 sürümde iken öyle sorunlar olmuyordu diye hatırlıyorum. Sorun şebeke mi romda mı bilmiyorum. Benzer sorunu yaşayan var mı? Samsung s10 larda da turkcelli olanlarda da benzer sorunlardan bahsedilmiş de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 29 Ocak 2020; 13:13:58 >
  • Bendede bazen yapıyordu anlık yavaşlama gibi birşey oluyor mobil veriyi kapatıp açınca düzeliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Bendede bazen yapıyordu anlık yavaşlama gibi birşey oluyor mobil veriyi kapatıp açınca düzeliyordu
    uçak moduna alıyorum yine olmuyor bende . İlla telefonu aç kapat yapmak gerekiyor .
  • temiz kurulum yaptım bakalım . Deneyip sonucu yazarım yine .
  • Merhabalar 3000TL bütçem var bu telefonu hala önerir misiniz ? tasarımı çok hoşuma gitti performans anlamında da bir sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum ama bataryası nasıl bir de ekran koruyucu bulabilir miyim ? diğer alternatiflerim de meizu 16th ve pocofone f1 ama tasarım olarak en çok bu hoşuma gitti sizin bu fiyat segmentinde önerebileceğiniz garantili başka telefon var mı ? ve son olarak cihazın bilinen kronik bir arızası var mı ? şimdiden teşekkürler .
  • Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    7 aydır kullanıyorum memnunum. Ultrasonic sensörü bozulan arkadaş vardı ben de henüz sorun yok. Bataryadan memnunum çok rahat bir gün çıkarıyor. Mi Türkiye forumun satış mağazasından koruyucu aldım. Oradan alabilirsin. Ön kamera pek iyi değil bir de biraz ağır telefon. Ön kamera önemli değil benim için ama ağırlığa alışamadım.

• Teşekkür ederim hocam ön kamera benim için de önemli değil ağırlık konusunda da yapacak bir şey yok bu fiyat bandında en iyi telefon bu galiba tasarım ve işlemci olarak peki android 10u aldı mı güncelleme olayı nasıl ?
  • Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Beta sürümü var stabil sürümü yakındır. Mi serisi olduğu için güncelleme konusunda üzmez

• Dün gece itibariyle Android 10 u aldı.

• erlang E kullanıcısına yanıt
    Çok şükür.

• erlang E kullanıcısına yanıt
    Yüklerseniz şarj süresi hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelledim ben de bir iki güne net bilgi verebilirim.

• Bende bu sürüm var maks 4-5 saat civarı alabiliyorum şu sıralar. Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

Yüzden bire kadar mı? Yoksa yüzde yirmilerde mi 4-5 saat alıyorsun?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.