Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.550
Cevap
32
Favori
103.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Unstoppable

Kanka bana ses kalitesi iyi olan lazım ya bu iyimi sen kullandın mı birde HTC Usonic i onerdiler oda gitti gidiyorda 85 tl orjinal urün
    Ben kullanmadım arkadaşlarım var kullanan. Ses ve htc bir aradaysa tabiki htc yani. Ama kullandığın cihaz o donanıma yetmesi lazım tat alman için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani ben şimdi mi mix 2 kullanıyorum htc type c kulaklığını alsam ses performansından faydalanırım ama bazı özelliklerinden faydalanamaya bilirim buda koymaz bana fakat bluetooth kulaklıkda kullanış olarak çok iyi olucaktır rahat olur dolaşma vs olmaz.. bu önerdiğin kulaklık çok çok ahım şahım olmasada tiz leri basları yükselişleri düzgün versin yeter dönüştürücüdeki gibi ses boğuk gelmemesi lazım ben ondayım :D
  • Arkadaşlarım biri söyleyebilir mi, miui 10 a güncelleme yaparken telefondaki her şey siliniyor mu, neleri yedekleyelim?

• CristalMeth kullanıcısına yanıt
    Dostum yüklemeden evvel miui forumunu kontrol et, sanki son güncelleme geri çekilmiş, "Suspended for Major bugs" gibi birşeyler hatırlıyorum.
  • Arkadaşlar telefona akıllı saat almayı düşünüyorum 250 lira civarında bütçe ayırdım asırı paralar vermek istemiyorum öneri vereceğiniz bi saat var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murio

Arkadaşlar telefona akıllı saat almayı düşünüyorum 250 lira civarında bütçe ayırdım asırı paralar vermek istemiyorum öneri vereceğiniz bi saat var mı?
    akıllı bileklik mi band 3 al hocam hem xiaomi'nin. 250 liraya kaliteli akıllı saat bulabiliceğini sanmam
  • CDDH kullanıcısına yanıt
    KingWear Kw01 die bi saat var ama bilemedim mi band 3 mu acaba

• Mi band 2 kullanıyorum, çok aşırı fark yok arada, bim'e de 85 liraya gelmişti. Akıllı saatlerin en gıcık yönü şarjı 2 günde bitiyor; mi band 1 ay devam, spor yapmaya da gaza getiriyor. Memnunum. Bu arada da Dolpin emulatörde Resident Evil 4 oynuyorum, mi mix 2 muhteşem. Dualshock bağlanmıyor, bir de TV'ye Hdmi'la bağlayabileydim iyiydi, neyse yine memnunum, çok büyük eksikliker değil.
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Dualshok nasıl baglıyorsun ben denedim olmadı?

• Baglaniyor da gormuyor. Rootlayinca olur da telefonu formatlayamam hic.

• Bence alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Son Global Developer sürümünden sonra çektiğim gece fotoğrafı:

iPhone X Çekimi:

Mi Mix 2 Çekim:

Not: Yanımda iPhone X'i olan bir arkadaşım vardı. Aynı anda aynı kareyi çektik. İnanamadım, benimki kat ve kat daha iyiydi. Üstelik iPhone, her fotoğrafta otomatik hdr uyguluyor.
    MIUI 10 sürümünde bu şekilde olacaksa süper gerçekten. Bu özellik ve tasarıma bu kamera olmamalı gerçekten.

Şu anda foto-videoya meraklı arkadaşlara kendi adıma bu cihazı öneremem. Mantıken bir yerde hata olmalı ve yeni arayüz sürümde düzeltmeli diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar 6S Plus 64gb cihazım var pasaport kayıtlı , Mix2 ile takas etmek istiyorum ama çok kararsızım maddi olarak zarar eder miyim sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatros86 -- 10 Ağustos 2018; 0:6:49 >
  • Miui 10 developer sürümünde şarj sanki hızlı gidiyor. 5 saat ekran süresi veriyor. Normal mi acaba?

• arkadaşlar az önce 2. el 4 aylık xiaomi mix 2 cihazı 1350 den satın aldım. aklıma bir nokta takıldı. garantisi kvk yazıyor. bu, delta gibi firmalardan daha mı kötü oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

arkadaşlar az önce 2. el 4 aylık xiaomi mix 2 cihazı 1350 den satın aldım. aklıma bir nokta takıldı. garantisi kvk yazıyor. bu, delta gibi firmalardan daha mı kötü oluyor?
    Nereden aldiniz acaba o fiyata sakıncası yoksa sorabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

Nereden aldiniz acaba o fiyata sakıncası yoksa sorabilir miyim

Alıntıları Göster
    Estafurullah Hocam letgodan aldım. Tertemiz sıfır gibi cihaz arkadaş sağolsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CristalMeth kullanıcısına yanıt
    Developer ve stabile arası geçiş yaparken herşey silinir hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Estafurullah Hocam letgodan aldım. Tertemiz sıfır gibi cihaz arkadaş sağolsun.

Alıntıları Göster
    Valla o fiyata bulsam gozum kapali alirim cok iyi almissiniz , 1800-1900 bandinda hep temizleri

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.