Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.599
Cevap
44
Favori
150.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: warrior33

quote:

Merhaba arkadaşlar Mi5 ve. Mı max arasında kaldım cihaz almayı düşünüyorum root vs atmasından anlamam sim kartı takip play Store'dan programları indirip kullanabilirmiyim banka uygulamaları sosyal medya uygulamaları. Cihaz global kararlı Türkçe rom olarak gelmiyormu . Konunun ilk sayfasındaki işlemleri yapmak zorunda mıyız. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi akşamlar arkadaşlar sorumu cevaplayabilecek arkadaşlardan ricam bilgilendirirlerse sevinirim.

Dostum mi max kullanıyorum. Hepsiburada'dan aldım. Türkçe geldi, hiçbir şey yapmadım, uygulamaları kurdum marketten kullanıyorum. Root falan yapmana gerek yok, onlar yurt dışı alanlar, canı telefonu kurcalamak isteyenler için. Türkiye'den al, tak kullan. Ben hb'dan aldım dediğim gibi, iş bankası, halk bank yüklü çalışıyor. Sorun yok, geçen gün güncelleme aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar Mi5 ve. Mı max arasında kaldım cihaz almayı düşünüyorum root vs atmasından anlamam sim kartı takip play Store'dan programları indirip kullanabilirmiyim banka uygulamaları sosyal medya uygulamaları. Cihaz global kararlı Türkçe rom olarak gelmiyormu . Konunun ilk sayfasındaki işlemleri yapmak zorunda mıyız. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi akşamlar arkadaşlar sorumu cevaplayabilecek arkadaşlardan ricam bilgilendirirlerse sevinirim.

Dostum mi max kullanıyorum. Hepsiburada'dan aldım. Türkçe geldi, hiçbir şey yapmadım, uygulamaları kurdum marketten kullanıyorum. Root falan yapmana gerek yok, onlar yurt dışı alanlar, canı telefonu kurcalamak isteyenler için. Türkiye'den al, tak kullan. Ben hb'dan aldım dediğim gibi, iş bankası, halk bank yüklü çalışıyor. Sorun yok, geçen gün güncelleme aldı.

Teşekkür ederim hala karar veremedim Mi5 çok güzel mı max batarya cezbediyor ekran çok büyük elim biraz küçük kalacak mı maxta. Mi5 TE ise internet devamlı açık Facebook twiter tapatalkagünü tamamlamaz diye düşünüyorum cuma günü kart kesim tarihi cumartesi sipariş edecem birinden birini sizce Mi5 mı mı maxmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 10 Şubat 2017; 18:41:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunuza cevap yazdık,dükkandan faturalı,delta garantili,play store yüklü,8-0-3-0 kurulu,sim kartında dükkanda taktılar,mi max 3/64 cgb,bize alıp kullanmak kaldı bukadar,

• quote:

Orijinalden alıntı: kurban-

Sorunuza cevap yazdık,dükkandan faturalı,delta garantili,play store yüklü,8-0-3-0 kurulu,sim kartında dükkanda taktılar,mi max 3/64 cgb,bize alıp kullanmak kaldı bukadar,

Tşk ederim sizede mı max büyük gelicek elime, sanırsam Mi5 alacak gibiyim . 5.5 ekran da zorlanıyordum tek elle kullanımda bataryası avantaj diye listeme eklemiştim mı maxı hayırlısı gold modeller gül kurusuna benziyormuş diye okumuştum, siyah ve beyaz yok Gold alıp geçerim cumartesi günü gg cepporttan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 10 Şubat 2017; 18:43:10 >
  •  ★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

arkadaslar menude direk ulasilamayan bir bolumden fotolardada gorulen ekran cozunurlugu secenekleri menusu cikiyor seceneklerde hd - full hd - 2k secenekleri mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Güncellemede sıkıntı yok, çıktığı gün yükledim kararlı şekilde çalışıyor.

8.2 güncellemesi bize ne zaman gelir bilginiz var mı hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Kışın palto , kaban ile taşımanın zor olacağını düşünmüyorum fakat yazın kot pantolonun cebine sığacağına imkan vermediğim için ve elde de taşımanın kolay olmadığını düşünmediğim için almakta kararsızım , ayrıca alınca ileride batarya değiştirmek istersek mümkün mü ? LG G4'den geçeceğim için kamera performansı tatmin etmeyebilir. Peki bu seviyelerde , normal tuşlu ( sanal tuş olmayan ) , distribütör garantili , arka ve ön kamerası iyi olan ( LG G4 civarı veya üstü ) , mümkünse dar kesim kot cebine sığabilecek büyük ekranlı telefon önerebilir misiniz ?

Ekleme : Fotoğraflar PC'deki görüntüsü ile LG G4'ün telefondaki ön arka kamera performansını karşılaştırır mısınız ? Ayrıca yukardaki sorularıma cevap verebilir misiniz ?

Ekleme 2 : Mağazasında antivirüs programı var mı ?

Ekleme 3 : Rootsuz Google play yükleniyor mu ?

Güncel

Lütfen kamera performansı için yorumlarınızı bekliyorum , ona göre alacağım. G4'den sonra ön ve arka kamerası önemli benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 8 Şubat 2017; 23:09:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.2 hakkında bilgim yok

• Mi max sahibiyim. Esime de mi5 aldim. Mi5 forumunda sordum ama cevaolayan olmadi. Gelen mi5 miui 7... Suru.de geldi. Guncelleme almiyor. Orjinal stock rom nasil kurabilirim. Ya da geri mi gondermeliyim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: snatcher1982

arkadaslar menude direk ulasilamayan bir bolumden fotolardada gorulen ekran cozunurlugu secenekleri menusu cikiyor seceneklerde hd - full hd - 2k secenekleri mevcut

Bu nenüye ben ulaşamadım siz ulaşabiliyormusunuz??..herşeyi denedim çıkmıyot bu menü siz nasıl yaptınız
  • Merhaba
    Ankara'da imei sorununu çözebilecek arkadaş varsa bana pm atabilir mi?
  • Arkadaşlar sorulduysa kusuruma bakmayın. Telefonun kendi rehberi yok mu acaba? Numara kaydederken veya görüntülenecek rehber dediğimde telefon rehberini göremiyorum

• Beyler stock rom yuklemesini kendim mi yapmaliyim yoksa hb ye geri mi yollamaliyim. Guncelleme almiyor. Miui 7 yuklu geldi. Bootloader kilidini actirip stock rom kurmanin bi sakincasi var mi? Guncelleme falan aliyor mu? Yani en resmi yontemi nedir bu isin?

• Ekran koruyucu hbden dafoniyi aldim tempered glass 59 tl olan. Case4u almistim çöpe gitti cok kucuk ekrana göre. Dafoniyi takinca da ekrani tamamen kaplamiyor tirnak kadar kucucuk bosluk kaliyo kenardan orasi zaten ekran degil onun sebebi kenarlardan hava alip cikmamasini saglamakmis. Ama case4u baya bi kucuk kalmisti ekrana zaten satmiyolar artik onu

• Rehbere çözüm bulamadım telefon rehberini goruntuleyemiyorum bi turlu

• Ben direk maile kaydediyorum. Fakat telefon diye de bir seçenek çıkıyor. Bu arada arkadaşın sorduğu orijinal klavyenin titresimini nereden kapatıyoruz?

• Google klavyede virgüle basili tuttugumuzda ayarlar cikiyor oradan tercihlere gidiyoruz

• Bu telefon secenegi bende cikmiyor. Google ve hotmail hesabi var. mi hesabi var kisi kartları diye bisey var bi de. Telefon rehberi ibaresi çıkmıyor nedense

• Yukarıda şuraya kaydet var, orada bende var. Telefon güncel, en son sürüm yüklü. Maile kaydet geç, zaten oraya aktarıyoruz. Fikir olarak belki ilk başta telefona senkronizasyon yapman gerekebilir mailden, belki ondan gözükmüyor olabilir. İlk baştaki bir aylardan diye tahmin ediyorum.

• Arkadaşlar merhaba,

Mi Max 64 gb kullanıyorum az önce bir güncelleme geldi indiren oldu mu ? v8.2.1.0

Edit : İnen dosya 655 mb. Ama naugat değil sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ingilizceturkcekelime -- 9 Şubat 2017; 16:21:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.