Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.599
Cevap
44
Favori
150.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son çıkan 7.0 beta romu deneyin ben onda böyle bir sorun görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Son çıkan 7.0 beta romu deneyin ben onda böyle bir sorun görmedim.

Hocam o rom nerede mı max için

Ben bulamadim

• caglar_sss kullanıcısına yanıt
    Mi max xda MIUI 8 7.1.19 Global Beta based on Android 7

Bu şekilde aratın çıkacaktır.

• Bu beta 7 romu yüklemek için root falan olmaya gerek var mı arkadaşlar? İndirip cihaza atıp yükleyebilir miyiZ?
  • Selam mi max 3/64 cgb olanından 2 ğün önce bende aldım,dükkandan 1200 TL faturalı, delta garantili,telefonda 8 0 3 0 yüklenmişti telefon çok iyi herşey normal,gelen aramada sonuna kadar calıyo sorun yok,pilinide çok beyendim 2 saatlik kullanımda yutubda vidyolarda izledim pili %10 eksildi %25 ten %15 indi hiç şarz etmemiştir daha,bu süper bi şey sormak istediğim güncelleme gelmiş,8-1-9-0 kararlı bunu günceleyeyimmi?veya 8-0-3-0 la devammı edeyin?

• BeyaZenci000 B kullanıcısına yanıt
    ben gayet akıcı olarak kullanıyorum bende cok film izleyen biriyim şöyle söyliyim sabah tam sarzla oyun internette gezinme ve full ışıkta 3 film falan aksama halen %20 sarzımda kalıyor bikere az oyun ve 1 film cok ınternette gezinmeyince 2 gün sarzı gıttı sarz konusunda ve performans konusunda tlf cook ıyı kesınlıkle al pişman olmazsın boyuta hemen alışıyorsun zaten bu seferde başka tlf kullanmak istemiyorsun:D
  • Ben aldım şimdilik sıkıntı yok. Cihaz kapalı kutu geliyor. Aynı gün yolladı benimkini.

Parmak izi sorunu yaşayanlara buradan belirteyim sorun ekran koruyucudan kaynaklanıyormuş.

• Şarj konusundada dünya varmış diyorum.

★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Arkadaslar bu telefonu alan arkadaslar bana hangi firmadan almami onerir?
  • hiç beğ nmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    n11 mysden aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: snatcher1982

kardeşim şu şekilde girebilirsin

- ayarlar

- pil / performans

- pil kullanımı

- ekran

- ekran parlaklığını ve/veya ekranın zaman aşımını azaltın

- ekran çözünürlüğü

sırasıyla yazdım hd ve 2k seçenekleri mevcut. birde menüde eldiven modu falanda var

bendede dediğiniz ayar çıkmıyor.bir daha kontrol edermisiniz..
  • Kışın palto , kaban ile taşımanın zor olacağını düşünmüyorum fakat yazın kot pantolonun cebine sığacağına imkan vermediğim için ve elde de taşımanın kolay olmadığını düşünmediğim için almakta kararsızım , ayrıca alınca ileride batarya değiştirmek istersek mümkün mü ? LG G4'den geçeceğim için kamera performansı tatmin etmeyebilir. Peki bu seviyelerde , normal tuşlu ( sanal tuş olmayan ) , distribütör garantili , arka ve ön kamerası iyi olan ( LG G4 civarı veya üstü ) , mümkünse dar kesim kot cebine sığabilecek büyük ekranlı telefon önerebilir misiniz ?

Ekleme : Fotoğraflar PC'deki görüntüsü ile LG G4'ün telefondaki ön arka kamera performansını karşılaştırır mısınız ? Ayrıca yukardaki sorularıma cevap verebilir misiniz ?

Ekleme 2 : Mağazasında antivirüs programı var mı ?

Ekleme 3 : Rootsuz Google play yükleniyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 6 Şubat 2017; 5:49:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• slm ilk akıllı telefonum olan Samsun note 2 telefonumu 4 yıldır kullanıyorum artık şarjım benim ihtiyaçlarımı karşılayamaz hale geldi. ve yeni bir telefon alayım diyorum ve bu telefonu gördüm her şey güzelde NFC var mı yokmu o kesin değil
    inceleme videosundaki arkadaş yok diyor acaba kullanan arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olabilir mi. yapıkredi cüzdan uygulamasını kurup NFC ile alışverişlerde sıkıntısız kullanabilir miyiz ?

https://www.youtube.com/watch?v=bPL59nGHbEA
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayhan16

slm ilk akıllı telefonum olan Samsun note 2 telefonumu 4 yıldır kullanıyorum artık şarjım benim ihtiyaçlarımı karşılayamaz hale geldi. ve yeni bir telefon alayım diyorum ve bu telefonu gördüm her şey güzelde NFC var mı yokmu o kesin değil
    inceleme videosundaki arkadaş yok diyor acaba kullanan arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olabilir mi. yapıkredi cüzdan uygulamasını kurup NFC ile alışverişlerde sıkıntısız kullanabilir miyiz ?

https://www.youtube.com/watch?v=bPL59nGHbEA

Nfc yok bu cihazda. Bazı yerlerde var falan yazmışlar ama yok. Benim nfc ayarını göremedim varsa da.. bütün her yerine baktım.

• Dns değiştirme sıkıntısı yaşayan varmı?

• redmi note3 pro ve mi max arasında kararsız kaldım. mi max büyük ekran olması bakımından cazip geliyor fakat ekran ppi değeri kafamı kurcalıyor.
    bu boyutta bir ekran için 342ppi bir sorun yaratır mı.
    netliği yeterli mi.

hepsiburada da bir yorumda ekranın yeteri kadar kaliteli olmadığı, başka kameradan yüklediği yüksek kaliteli fotoğrafların bile mi max da kötü göründüğü yazılmış.

ekran konusunda deneyimlerinizi paylaşmasını rica ederim
    netliği nasıl, güneşte görünebilirlik nasıl. kamera yeterli mi
  • Arkadaşlar Xiaomi Mi Max 4GB 128GB modeli kullanan varmı bu modeli düşünüyorum nereden alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebra6068

Arkadaşlar Xiaomi Mi Max 4GB 128GB modeli kullanan varmı bu modeli düşünüyorum nereden alabilirim

ben 1-2 ay önce aldım kullandım 2-3 gün öncede çaldırdım.eşimede 3/64 modelini almıştım 3 ay kadar önce.ikisi arasında kullanım olarak hiç fark yok bu nedenle bence boşuna fazla para vermeye gerek yok.
    ..Ayrıca iki telefonuda yanyana koyup tüm ayarlarla baktım 3gb modelinin ekranı kesinlikle daha parlak daha beyaz ve canlı.4gb modelinde solgunluk ve hafif bir sarımsılık var ikisini yanyana koyunca bu fark bariz olarak görünüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

quote:

Orijinalden alıntı: zebra6068

Arkadaşlar Xiaomi Mi Max 4GB 128GB modeli kullanan varmı bu modeli düşünüyorum nereden alabilirim

ben 1-2 ay önce aldım kullandım 2-3 gün öncede çaldırdım.eşimede 3/64 modelini almıştım 3 ay kadar önce.ikisi arasında kullanım olarak hiç fark yok bu nedenle bence boşuna fazla para vermeye gerek yok.
    ..Ayrıca iki telefonuda yanyana koyup tüm ayarlarla baktım 3gb modelinin ekranı kesinlikle daha parlak daha beyaz ve canlı.4gb modelinde solgunluk ve hafif bir sarımsılık var ikisini yanyana koyunca bu fark bariz olarak görünüyor..

Çok teşekkür ederim nereden aldınız yurtdışından trye gönderim yapan bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebra6068 -- 6 Şubat 2017; 8:59:30 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.