Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.599
Cevap
44
Favori
150.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. 6 inch civari telefon ariyordum, son olarak Mi Max'ta karar kildim. Nereden siparişi tavsiye ediyorsunuz? Ve 4 gb Ram'lı versiyonu mu yoksa 3 ola mı alinır sizce? Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 Gb depolama 3 Gb ram modelini alın. 4Gb modeli yok. İşlemcisi snapdragon 652. Ben N11 turuncu mağazadan aldım bir sıkıntı yok. Güncellemeleri de sıkıntısız olarak aldı.
  • Selam arkadaşlar. 3/64 modelini bir ay önce aldım. Gayet kullanışlı, çok beğendim. Resurrection Remix Rom kullanıyorum.
  • Arkadaslar mi5 ile mi max arasinda kaldim mi5de sarj sorunu varmis birde cok ince diyorlar ama ozellik olarak daha iyi mi maxda kronik sorun varmi oyun oynarim performans olarak nasil birde kot pantolona sigarmi yazin kesin elde tutucazda kapriye hic sigmaz kisin en azindan kota sigiyordur diye umuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlarda sıkıntı yok. Isınma az. Mi5 performans olarak daha iyi doğal olarak. Ama ben şimdiye kadar oynadığım oyunlarda kasma görmedim. Pil olarak ise bir tam günü rahat çıkarıyor yoğun kullanımda. Kot cebine sığıyor ama ben burdayım diyor resmen.

• serdara00 S kullanıcısına yanıt
    Cebe sigsinda isterse anons yapsin burdayim diye mi5 alacaktim ama mi maxa dondum cunku mi5de o kadar cok problem yasiyorlar ki beni kendinden uzaklastirdi ne kadar ozellik olarak kat ve kat ustun olsada mi maxdada boyle problemler varsa mi4den devam edicem bu gidisle

• Uygun fiyata max satan olursa pm ile ulassin arkadaslar.

• Bir aydır kullanıyorum. Herhangi bir donma, yeniden başlatma veya uygulama kilitlenmesi yaşamadım. Ki telefonu gün boyu elimden bırakmıyorum. Değer mi derseniz LG V10 ile ikisini beraber kullanıyorum. Bu telefonu 2. telefon olarak almıştım ama esas telefon olarak bunu kullanmaya başladım. Hız olarak V10 dan daha akıcı çalışıyor. Ama kamera açısından V10 a yaklaşma şansı bile yok.Geri kalan kısımlarda V10 u elime alasım gelmiyor.
  • Arkadaşlar bu konudan da anlaşılıyor ki telefonda sıkıntı yok. BEn de çekinerek aldım. Mi 5S Plus ve Mi Max arasında kalmıştım. Mi Max aldım. Hiç beklemediğim kadar çok çok iyi çıktı. Tasarım, batarya, ara yüz, hızı, kamerası vs beklentinin çok üstünde bir cihaz. Alan kimsenin büyüklüğü dışında sıkıntı yaşacağını sanmıyorum.
  • MIUI 8 7.1.19 beta sürümü herkese tavsiye ederim final sürümler dahil şimdiye kadar çıkmış en stabil rom.
  • serdara00 S kullanıcısına yanıt
    Donma olmaz zaten xiaomilerde o acidan guveniyorum ama mi5le arasinda baya git geldeyim mi5 tasarim acisindan iyi fakat surekli sorun cikariyor bildirim olsun sarj suresi olsun numara aktarimi olsun ben sabah 6 aksam 6 disardayim zaten suan mi4 6 saat ekran suresi verirken 4-5 saat ekran suresi veren mi5ede gecmek istemiyorum mi max 5000 mah dizustu bilgisayarlardan daha buyuk batarya :D 4400 mah oluyor genelde laptoplar ve 9 saate yakin ekran suresi gercekten cok iyi ama buyuk olmasi ve surekli hareket halinde olmak sikinti cikarabilir diye korkuyorum.

• bende 2 haftadır kullanıyorum ve çoook memnunum kullanımı özellikleri zaten 10 numara benimde tek endişem boyutuydu ama inanın alışmam 1 saat sürmedi arka cepte de rahat taşınıyor elde taşırken de sıkıntı yok boyutla ilgili aklınıza bişi takılmasın elinize alır almaz bidaha vazgeçemezsiniz ben şahsen hem boyutuna hemde tlfnin kendısıne bayıldım şuana kadar kullandığım en güzel tlf ...büyük ekran seviyorsanız kaçırılmayacak telefon..isteyen olursa benım aldığım satıcıya yönlendirebilirim tabi elinde varmı bilmiyorum da isteyen olursa arar sorarız elden güvenilir bi şekilde aldım satıcıdanda tlfdende cok memnunum :D
  • şu an için en mantıklı fiyat gittigidiyor da görünüyor değil mi arkadaşlar.

3/32 delta garantili sıfır ciaz 1099 TL. 100 TL de çip para var.

999 TL ye denk geliyor. neredeyse 2 el fiyatına sıfır cihaz alabileceğiz.

varmı daha uyguna denk getiren?
  • 2014 yilinda aldigim One Plus one artik teklemeye basladi.

Muhtemelen yazilimsal olarak sikinti var ciddi kasmalar mevcut ,sifir kurulum ile cozulmezse ileride bu telefonu almayi dusunuyorum.

One plus one dan inip mi max a binmek sorun yaratmaz heralde. 1 seneden fazla oldu en son antutudan 48 k puan aldigimi hatirliyorum.

Beni ceken nokta bataryasi oldu.

Ortalama kac saat ekran sureniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 24 Ocak 2017; 13:31:21 >
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    Hocam bende almayi dusunuyorum onceki sayfalardan okuduklarima gore ortalama 9 saat ekran suresi aliyormus arkadaslar valla mi5 ile arasinda gitgeldeyim dusunduruyor 2side guzel gibi

• Bende Z5 kullanıyorum onu satıp Max alıcam sanırım ben şunu merak ediyorum 2 hat kullanıp diğer hattı data hattı olarak kullanabilirmiyiz?

64gb hafıza için yeterli ve sd ye gerek yok data hatlarında internet daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

şu an için en mantıklı fiyat gittigidiyor da görünüyor değil mi arkadaşlar.

3/32 delta garantili sıfır ciaz 1099 TL. 100 TL de çip para var.

999 TL ye denk geliyor. neredeyse 2 el fiyatına sıfır cihaz alabileceğiz.

varmı daha uyguna denk getiren?

Ayıptır söylemesi banada garantisiz 800 e geldi ben aldıktan sonra fiyatı 900 yaptılar sonrada 1000 olmuş her türlü fiyat iyide 800 e nasıl verdiler anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

MIUI 8 7.1.19 beta sürümü herkese tavsiye ederim final sürümler dahil şimdiye kadar çıkmış en stabil rom.

mi max için yok heralde ,gerçi global romdan çok memnnum yok böyle bir cihaz
  • kaptan69 kullanıcısına yanıt
    Mi max için mevcut aratın çıkacaktır.

xda MIUI 8 7.1.19 Global Beta based on Android 7
  • Xiaomi Mi Max Dual Silver 3GB/32GB 4G LTE - 860 tl normal fiyat mi beyler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.