Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.213
Cevap
15
Favori
131.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Root için yada global rom atmak için unlock yapmak gerekiyor. Global yüklü cin telefonu alıyorsanız zaten unlocked olarak gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Hayırr hocam benim sorum şu:

Şimdi ben 2 gün sonra cihazımı UNLOCK edeceğim. O sırada malum bütün bilgiler silinecek. Yani cihaz WIPE olacak.
    Telefonum Fastbootta takılır mı?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Global ise problem olmaz. Zaten unlock yapmaya çalıştığınıza göre cihazınız globaldir. Çinden gelen global rom yüklü cihazlar zaten unlock edilmiş oluyor.
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi gunler
    Satici bilmedigi iciin soramiyorum
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-max-3-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000E8K6B?gclid=EAIaIQobChMI4JKMkr7c5AIVQsreCh3q0gH3EAQYASABEgLqyvD_BwE&magaza=Sen%20Cep&wt_gl=cpc.6804.shop.elk.telefon-cep-telefonu-ssc
    Bu ilandaki telefon global mi acaba nerden anlatriz
    Bize.global diye satil cin rom uzerine global cakmis olab8lirlermi

• Yardim.edebilen warmidir teskkurler

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Kutusunda global yazıyor zaten en basit oradan anlaşılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Hocam.global rom.kutusuna cihaz da koyabilirler cok suphelerim.war.cidden hayirlisi

Global kutusuna da koymazlar hocam. Ne yaptın . Satıcıyı Google a yazıp numarasına ulaşabilirseniz arayıp sorabilirsiniz. Yada bakın aynı satıcı n11 de varsa mesaj atabilirsiniz.

Cin cihazı olma ihtimali var ama büyük ihtimalle globaldir.

Belliki çok pimpiriklisin bence hiç girme bu işe..

• Arkadaşlar selamlar. Global telefonumda Bootloader'ı açtım. TWRP yükledim. Üstüne Magisk'de yükledim. Buildprop adlı uygulamaya gerekli kodları yazdım. Telefonu yeniden başlattım. Camera2API app'i ile kontrol ettim. Ve...

"GCam_6.2.030_N7P_test1.3a"

Gcam yükledim.

Fotoğraf, selfie kalitesi inanılmaz arttı. Gözle görülür, hissedilir bir fark yani. Iphone 8 Plus kullanıyordum daha önce, onun kalitesinden çok daha iyi.
    10 aydır bu işi yapmadığım için çok üzüldüm...
    Arkadaşlar, acil GCAM işine girin. Bu telefonun fotoğraf kalitesinin potansiyeli gerçekten müthiş.

Bugün yürüyüşe çıkacağım, kısmet olursa örnek atarım.

Ben kaç defa söyledim oralı olmadı çoğu. Resmen başka bi telefona geçmişsin gibi.

• Evet arkadaşlar. GCAM ile çektiğim fotoğrafları sizinle paylaşıyorum.

Daha önce Iphone 6s Plus, Iphone 8 Plus, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S3, Sony Z3+ gibi tepe model telefonları kullanmış biriyim ve bu telefon kullandığım en düşük profilli cihaz. Buna rağmen elde ettiğim sonuçlar saydığım telefonların fotoğraf çekim kabiliyetlerinden çok daha iyi.

TAMAMI OTOMATİK, HİÇBİR AYAR YOK.

• Merhaba arkadaslar son 1 aydir telefonum surekli acip kapaniyor. Kapanmadan once sim kart hatasi veriyor. Sinyal sifirlaniyor. Sonra bulundugum ekran donuyor. 3 5 saniye sonra kapaniyor kendiliginden aciliyor. Konusurken oyun oynarken bu problemi yasadigimda cok sikinti oluyor. Boyle bir problem yasayan oldu mu? Cozumu var midir? Telefoni formatlamadim henuz, formatlamak cozum olur mu? Bu hatayi gunde 10 kez falan yasiyorum.

• erosbos kullanıcısına yanıt
    Telefonla alakası yok. Sim kartın değişmesi gerekiyor. Benim. Başka model telefonda olmuştu. Kart değiştim düzeldi.

Emin olmak için başka simle kullanın isterseniz.

Bu deneyiminizi paylaştığımız için teşekkürler... Gerçekten çok fark etmiş... 4. Resimdeki uzakta kalan araçların plakaları, kamyon olan fotoğrafta mercedes logosu yakınlaştırıldığında kalite belli ediyor kendini...
    Eskiden hep Samsung kullanıyordum ve root rom işlerine çok iyi bir şekilde hakimdim Xiaomi ye geçince açıkçası biraz çekindim... Telefondan memnunum. hiçbir şey için root rom olaylarına girmeme de gerek olmadı biraz da o yüzden düşünmedim. Bakalım dedikleri gibi miui 11'le max3lere gelecek olan güncelleme ne getirecek... Güncellemeler bitince mutlaka ilk olarak gcam için deneyeceğim... Paylaşım için tekrar Teşekkürler

• ONALTIKIRKALTI O kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam.

Miui 11'den pek bir beklentim yok. BETA'sı internete düştü. Youtube'dan yükleyenlere baktım, hiçbir şey değişmemiş...
    Xiaomi Tool V2 diye bir program var. Onda root, unlock işlemleri çocuk oyuncağı. İnanın Samsung'daki daha zormuş. Ben de kullandım Samsung.
  • Çin versiyon olunca ne oluyor arkadaşlar ve band20 olmazsa ne gibi sıkıntılar yaşarız ?

Bir tane buldum şu anda uygun fiyata kutulu ve temiz ama konuda bazı yazanlar kafamı karıştırdı..

Ayrıca global olup olmadığı en net şekilde nasıl anlaşılabilir ?
  • Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Band 20 diğer anlamı 800mhz oluyor buna göre altta alıntı yapıyorum.

800 MHz'de ise band genişliği biraz daha düşük fakat daha uzak mesafelere ve engebeli arazilerde iletişimi daha kolay kılıyor."

Normalde, kırsal alanda uzun mesafede iyi çekim için kullanılan 800 MHz bandı şu an Türkiye'de şehir merkezlerinde dahi LTE için önemli rol oynuyor.

Kilit noktaları bunlar olmakla birlikte yazının tamamı bu linkte.
    https://teknoseyir.com/blog/her-lte-telefon-her-lte-bandini-desteklemiyor-mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 29 Eylül 2019; 19:34:18 >
  • Mi Max 3 için alternatif olabilecek bir telefon Samsung Galaxy A70
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a70-2019-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000JGNUF

Fiyat ve özellikler iyi.

6 Gb Ram, 128 Gb hafıza, 32 Mp kamera, 4500 mAh, 6,7 inç ekran.

Cihaz güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Computer -- 30 Eylül 2019; 17:28:0 >

• Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    4500mah nere 5500mah nere. Samsung un yeni 6000mah lık bir cihazı çıktı. O belki rakip olabilir.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.