Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.213
Cevap
15
Favori
131.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu
  • sharpie kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/99851-133060/xiaomi-mi-max-3_xiaomi-redmi-note-6-pro-64gb/

Burada özellikleri hemen hemen aynı , mi Max 3 batarya , ekran ve usb-c avantajı var. Diğer telefonun tek artısı çift ön kamera ve megapiksel farkı , sonuç olarak bol bol selfie yapılacaksa redmi , diğer herşey için mi Max 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8963&idPhone2=9333

Büyüklük ve ona orantılı olarak pil farkı dışında fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

3 binlik cihazı 1950 ye alıyor gibi düşünün böyle bir fırsatı kaçırmazdınız değilmi zaten sorduklarınızın yanıtı son 2 sayfada mevcut.

Ayrı olarak poco launcherde telefonun hızlı işlev widgetlerini kullanamıyorduk, ya güncelleme geldi benim haberim yoktu ve bu özelliği getirdiler yada kaldırıp sıfırdan yükleyince geldi iyi oldu.
    Çünkü bi uygulamaya basılı tutup direk uygulama yöneticisine ulaşmak büyük kolaylık çok kullanıyoruz o menüyü izinler bildirimler vs.

Alıntıları Göster
    Hocam, arka plan uygulamaları ekranında uygulamanın üstüne basılı tutunca uygulamanın menüsüne gidiyor.

Ben de önceden bu durumu sıkıcı buluyordum. Sonra bu özelliği bulunca rahat oldu.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Evet onu gözden kaçırmışım.

Merak ettiğim birşey orada tüm uygulmaları kapatınca bildirim çubuğunda sürekli gözükmesini istediğim uygulamalarda kapanıyor bunun önüne geçebilirmiyiz mesela internet speed meter sürekli açık kalmalı ama kapanıyor açık uygulamaları temizleyince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 2 Aralık 2018; 22:22:3 >
  • Hocam arka planda çalıştırmayı aktif edin. Nasıl yapıldığını unuttum veya uygulamayı açın arka plan uygulamaları ekranını açıp uygulamayı aşağı çekip kilitleyin. Hepsini temizleseniz de o kalır diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler o kilit olayı sorunumu çözdü bakayım başka bi ayar falan varmı o ekranda samsungda orayı açıp uygulamaları kapatıp çıkmaya alışmışım ayar falan yoktu orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 2 Aralık 2018; 22:41:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam telefonu elinize alıp denediniz mi? 7inch bu telefon. Bakan bir daha bakıyor, tablet sanıyor

Iphone 4 PUBG oynatıyorsa bu telefon hayli hayli oynatır.
    Fotoğraf çekme kalitesi Iphone 4'ten daha iyidir ama kat kat daha iyidir diyemem.
    Ben Note 9'dan bu telefona geçtim, siz afedersiniz dandik Iphone 4'ünüzden geçmeye değer mi diye soruyorsunuz
    Isınma - Kasma - Donma hiç yaşamadım ama keşke 4 değil de 6GB olsaydı telefon diyorum bazen. Genel anlamda 2.2GB sistem yiyor.
    Iphone 4 kullanmıyorum da se kullaniyorum hocam. Bugun inceledim cihazi cok cok büyük gerçekten. Kamerasi cok düşündürüyor. Bendeki telefondan daha zayif incelediğim kadarıyla. Konuda da eleştiriler olmuş bu konuda kafam karıştı açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Google camera yüklerseniz ciddi manada kamera iyileşiyor.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pronefroz -- 3 Aralık 2018; 22:46:28 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pronefroz -- 3 Aralık 2018; 22:45:48 >
  • Du speed booster izin sorunu

Arkadaşlar du speed boosterı verimli kullanamıyorum. Gelişmiş tasarruf özelliği var ama kullanabilmek için izin istiyor her defasında. İzinlerde de izin verdiö, diğer uygulamaların üstünde de izin verdim ama çalışmıyor. İzin için hep başarısız diyor ve açtığım bütün appler tasarruf ekranında hala gözüküyor. Gözükmemesi lazım.

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu
    Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pronefroz -- 3 Aralık 2018; 22:43:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Du speed booster izin sorunu

Arkadaşlar du speed boosterı verimli kullanamıyorum. Gelişmiş tasarruf özelliği var ama kullanabilmek için izin istiyor her defasında. İzinlerde de izin verdiö, diğer uygulamaların üstünde de izin verdim ama çalışmıyor. İzin için hep başarısız diyor ve açtığım bütün appler tasarruf ekranında hala gözüküyor. Gözükmemesi lazım.

Bu ve batarya ile ilgili olan boster uygulamalarına gerekli tüm izinleri verdim. Mobil bankacılık kullanıyorum pencere içeriğine bakma izni de verdiğimizden tehlikeli bir durumda mıyım merak ettim. Bilenlerden yardım istiyorum yoksa kaldırayım.

• Böyle pil ömrü uzun olan bir telefonda kendi pil ve performans ayarları dışında harici bir programa ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum. Ama madem ki kurmuşsunuz o zaman o telefonda bankacılık işlemleri yapmayın derim. Belki biraz abartılı gibi olacak ama bu devirde hele hele dijital ortamda asla hiç kimseye hiçbir firmaya, markaya programa güvenmeyin. Ne olacak yani şarjınız 16 saat gitmesin de 14 saat gitsin sonradan "ah ben ne yaptım" diyeceğinize bırakın orijinal sisteme müdahale eden aşırı yetki verilmiş programlar olmayıversin. Benim fikrim böyle son karar yine size kalmış.

• Güle güle kullan, alışırsın da bir daha başka telefonun yüzüne bile bakmazsın :) hepsi küçük geliyor gözüme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONALTIKIRKALTI -- 4 Aralık 2018; 21:54:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONALTIKIRKALTI

Güle güle kullan, alışırsın da bir daha başka telefonun yüzüne bile bakmazsın :) hepsi küçük geliyor gözüme...
    Valla öyle oluyor millet bu ne uzay mekiğim i derken bana onların ki minnak geliyor. Alışmak bu olsa gerek...

• Arkadaşlar cihazı almak istiyorum ama kafamı kurcalayan bir soruyu sormak istiyorum. Şuanda samsung c9 Pro kullanıyorum memnunum ama büyük ekran istediğim için geçiş yapıcam. Sorun su samsung 6gb ram var ve boşta ram genelde 1.5-2.2 arasında gidip geliyor.

MI max 3 de 4 GB ram beni üzermi. Cihaz kutudan çıktığında boşta ram miktarını yada sosyal medya uygulamaları yüklendikten sonraki boşta ram miktarını öğrenmek istiyorum. Kullanan arkadaşlar yazabilir mi.

• ziyannii kullanıcısına yanıt
    Ben c9 prodan geçtim ama sosyal medya kullanmıyorum hız olarak c9 prodan farkı yok , ben hissetmedim , hatta bu telefon daha hızlı gibi , şarjı c9 prodan çok daha iyi benim c9 pro 1 yılı doldurmak üzereydi batarya günü çıkarmaz oldu o yüzden bunu aldım çok memnunum tavsiye ederim. Günlük kullanımım oyun olarak mkx ve clash internet , YouTube , arama ve WhatsApp .

• Telefonunda Google asistanı çalıştırabilen var mı arkadaşlar? Ben her şeyi yapmama rağmen çalıştıramadım

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.