Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.213
Cevap
15
Favori
131.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 4g simgesinin yanında artı işareti gördüm speedtest yaptım galaxy note 4 ile en fazla 70 görmüştüm

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brkdlk B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi ekranı pratik şekilde ikiye bölme yokmu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • epey.com üstünde fiyatları takip ediyorum sürekli şu anda 2179 TL'ye düştü Delta garantili global versiyon. N11.com'da da mi Shop üstünde TR garantili olan 2699 TL'ye düştü. Cumaya kadar sanırım iyice düşecek fiyat. Cuma günü artık almam lazım indirimi yakalayıp.

Ya bunu alıcam ya Samsung A8 2018 alacam. Cumaya kadar karar vermem lazım ama hiç bir yerde Max3'ün açık kutu ya da teşhirini bulamadım Ankara'da. Biraz kullanma şansım olsa kesin kararı vericem.
  • Ünal kullanıcısına yanıt
    Max 3 alın sıkmadımı artık samsunglar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonumu sevmiştim uzun zaman sonra Samsung kullanınca. Bildiğim model olunca tabi. Cumaya kadar teşhir bulup bi yarım saat incelemem lazım.
    Bende note 4 ü değiştirmeyi düşündüğümde yine samsung almaya mecbur hissetmiştim ve illa yine note serisi olmalıydı edge ekranlar bu isteği kırmamda önemli rol oynadı zaten note 4 e de mi rom kurmuştum ve çok hoşuma gitmişti zamanında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Neye karar vermiş olursanız olun ama alacağınız telefonu mutlaka bir yerde hiç değilse dışarıdan kendi gözünüzle görün mümkünse elinizde duruşuna boyutlarına bir bakın. Bir de fiyat olarak global versiyon ve garantili için migroslarda 2399u gördü, yılbsşına kadar bu fiyatın altını da göreceğini tahmin ediyorum.

• ONALTIKIRKALTI O kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda migroslarda 2599 TL yani internet sayfasinda öyle yazıyor belki mağazalarda indirim vardır onu bilemiyorum ama 2 hafta önce ankamall 5m migrosda 2399 TL indirimliydi onu görmüştüm hatta orda alıp inceleme şansım da olmuştu tabi cihazı açmadan elde duruşunu ağırlığını falan incelemistim

• quote:

Orijinalden alıntı: ONALTIKIRKALTI

Neye karar vermiş olursanız olun ama alacağınız telefonu mutlaka bir yerde hiç değilse dışarıdan kendi gözünüzle görün mümkünse elinizde duruşuna boyutlarına bir bakın. Bir de fiyat olarak global versiyon ve garantili için migroslarda 2399u gördü, yılbsşına kadar bu fiyatın altını da göreceğini tahmin ediyorum.
    Bi teşhirini bulsam sorun kalmayacak aslında. Yarın Kızılay tarafında bakıcam satan bi yer varmış ona soracam.

Garantili dediğiniz Xiaomi TR garantili mi ithalatçı garantili mi?

2118 TL'ye Delta garantili global versiyon var gittigidiyor.com'da. Cumaya kadar gidip görmem lazım. O zaman belli olacak.

Migroslarda hafta sonu indirimi oluyor genelde geçen bende görmüştüm.
  • nova launcher kullanınca telefon hafif kasılıyor gibi geldi, poco launcher da aynı şekilde..
    standart arayüzde de özellikle ana ekran ile uygulamaları ayıramamak ciddi gıcık ediyor adamı.. bir de uygulamaları harf sırasına göre sıralayamıyorsunuz (uygulama yüklemeden)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.BULUT

Arkadaşın dediği gibi ekranı pratik şekilde ikiye bölme yokmu acaba?
    Valla ben 4 yıl note2, 1 yıl note3 kullandım, ekranı bölmek için programların yer aldığı yandan çıkan bir menüyü açmak için önce sağ alttaki geri tuşuna uzun basıyorsun, soldan çıkan menüde (tüm programlar olmaz sadece belirli programlara bölünmüş ekran izni vardı onu aşmak için ekstra bir program yükleyip önce orayı bir düzenlemek gerekirdi) sonra seçtiğiniz programları ana sayfaya sürükleyip açarsın falan. Bunda ise parmağını aşağıdan yukarı kaydırıp açık programların üzerine tıklayınca bölünmüş ekran işaretine dokundun mu işlem tamam, bence daha kolay ve kullanışlı...

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

nova launcher kullanınca telefon hafif kasılıyor gibi geldi, poco launcher da aynı şekilde..
    standart arayüzde de özellikle ana ekran ile uygulamaları ayıramamak ciddi gıcık ediyor adamı.. bir de uygulamaları harf sırasına göre sıralayamıyorsunuz (uygulama yüklemeden)
    Miui 10 henüz çok yeni bir arayüz ve çeşitli launcherların tam uyumlu hale getirilmesi için biraz zaman gerektiğini düşünüyorum.

• Ona buna cevap yazıyorum diye sakın yanlış anlaşılmasın ne xiaomi ne max3 hiç umurunda değil, hiçbir zaman hiçbir markanın fanatiği, sözcüsü, koruyucusu olmadım. Aldığım ürün özellikleri ile parasını hak ediyorsa ne ala başkasına da anlatırım, yok dandik bir yanı varsa onu da mutlaka söylerim ki insanlar alıp da pişman olmasın. Aklıma geldikçe buradaki arkadaşlara telefonla olan tecrübelerimi ve deneyimlerimi anlatıyorum ki karar vermesi kolay olsun. gidip de 7 bin tlye telefon alıp memnun olmayan da var 500 tlye ikinci el bir şey alıp memnun kalan da. Herkesin ihtiyacı ve kullanım alanı farklı o yüzden önce ihtiyaçlar belirlenip ondan sonra ona göre marka model arayışına girmek gerekir diye düşünüyorum.

Max 3 almayı düşünenlerin merak ettiği şeyleri iyisiyle kötüsüyle burada yazacağız ki kimsenin aklında bir soru kalmasın. Sonuçta hepimiz foruma bilgisayardan arabaya kadar birçok ürünün kullanıcı yorumlarını okuyup öğrenmek için giriyoruz. Birbirimize yardımcı olabilirsek ne mutlu bize.

• ONALTIKIRKALTI O kullanıcısına yanıt
    Hocam hem sorularımızı yanitladiginiz için hemde kullanıcı deneyimlerinizi iyisiyle kötüsüyle bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz özellikle max 3 konusunda siz ve ahy isimli arkadaşımızın kullanıcı yorumları çok faydalı oluyor ikinizede ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

• Max 3 ü migrosta ilk elime aldığımda büyüklüğünden dolayı almakdan vazgeçmiştim daha sonra aldım tabi hazırlıklı olun henüz yakından görmeyenler, şimdide küçük geliyor mesela.
  • mrb. yaw şu ekranı ikiye bölme olayını anlamadım, nasıl yapıyoruz tam olarak? bir de bunda çift kamera olması sebebiyle bokeh efekti var ama geniş açı çekim yok galiba?
  • Arkadaşım telefon bana göre ekranları mükemmel büyüklük olarak ilk başta büyük gibi gelmişti şimdi normal geliyor

• stuka kullanıcısına yanıt
    arkadaşım son uygulamalar kısmına gir bölmek istediğin ekranın daha doğrusu uygulamanın üzerine bas aşağı doğru çektiğin zaman 3 tane şey çıkıyor oradan seçiyorsun çok basit yani Ama her uygulama ekranın bölünmesine izin vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: stuka

mrb. yaw şu ekranı ikiye bölme olayını anlamadım, nasıl yapıyoruz tam olarak? bir de bunda çift kamera olması sebebiyle bokeh efekti var ama geniş açı çekim yok galiba?
    Ekranı bölüp iki programı aynı anda kullanmak miui 10'da işte bu kadar kolay

https://youtu.be/PKD7j8fZqLg

Geniş açı çekim için özel bir mercek (balıkgözü) gerekiyor, bunu yapan telefonlarda sadece bunun için özel bir mercek mi koymuşlar yoksa yazılımla mı yapıyorlar bilmiyorum ama Max 3'te panorama çekimi var ve oldukça başarılı. Zaten balıkgözü geniş açı çekimin amacı da vizöre sığmayan kısımları tek fotoğrafta toplamaksa Panorama çekimi bunu sağlıyor.

(cam bir küre üzerine düşmüş ortası yaklaştırılmış görüntü efekti elde etmek için çeşitli programlardan yararlanılabilir, bana göre çok da elzem bir şey değil diye düşünüyorum, arazi, manzara vs çekimi için Panorama daha kullanışlı.)

• Az önce arena avm 5m Migros'taydım max 3 fiyat 2399tl, global etiketli, 2 yıl resmi ritzy garantili.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.