Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alpikk Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
1.351
Cevap
24
Favori
66.951
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      546 Mesaj
      08 Kasım 2018 20:59:27

4 5 sayfa gerilerde aldığım kiliflarin foto ve linkleri vardi.. bulursan bak onlara..2 kılıf ve ekran koruyucu almistim aliex ten.. Telefonu henuz almadim ,fiyatinin dusmesini bekliyorum.. beğendiğin kılıfı aldigim fiyata verebilirim..bu arada cihazı kaca ve nereden aldin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      emrekaragol19941994 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      35 Mesaj
      08 Kasım 2018 22:18:15
      merhabalar,

max 3 ü bugün migros ta inceledim. ekran ve genel özellikler olarak fiyatına göre başarılı buldum. yaklaşık 2,5 senedir samsung a7(2016) kullanıyorum ve büyük ekranlı bir telefon olarak max 3 e geçmeyi düşünüyorum.

siyah renk vardı ve indirimli fiyat olarak 2399 TL yazıyordu etikette. ayrıca kutuların üzerinde de global versiyon etiketi vardı. bilginiz olsun.

• Yarbay
      2370 Mesaj
      09 Kasım 2018 01:03:44

Fiyat iyi. Sağdan soldan garantisiz getirip 1900tl + pasaport kayıt parası istiyorlar.
      |
      |
      digitall_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      905 Mesaj
      09 Kasım 2018 01:36:46
      Epttavm de indirim yapmış 2369 tl (ithalatçı garantili ama global versiyon mu belli değil)...

Bir de aklınızda bulunsun migrostan alacaksanız gidip görüp elden alın, sanal migros market siparişi alıp onayladıktan sonra (Tabii parayı aldıktan sonra) telefon kalmadı diyebiliyor, bir de para iadesi için uğraşıyorsunuz, şikayet var com sitesi bu tür şikayetlerle dolmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

maksat paylaşım olsun...
    • Yarbay
      2371 Mesaj
      09 Kasım 2018 09:31:55
      ''Bugün itibarı ile Yurt dışından getirilen telefonların IMEI kayıt ücreti 500 TL oldu! Yani, IMEI kayıt ücretine yaklaşık yüzde 300 zam yapıldı.''

Pasaportçulara geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 9 Kasım 2018; 9:35:16 >

Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
    • Yüzbaşı
      546 Mesaj
      09 Kasım 2018 11:06:11

hurda telefonlar sımdı daha degerlı desene
      |
      |
      yusuf24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      527 Mesaj
      09 Kasım 2018 11:29:47
      quote:

Orijinalden alıntı: sub182

hurda telefonlar sımdı daha degerlı desene
      Hocam neden daha değerli oluyor açıklayabilirmisiniz.Şimdi mesela bende eski bir telefon var ve yurt dışı alacağım bir cihaza onun imei lini bir telefoncuda attırdığım zaman sorunsuz bir şekilde pasaport kaydı yaptırmadan kullanabiliyormuyum bu yüzden mi eski cihazlar değerlendi diyorsunuz yoksa başka bir nedenimi var.

• Yarbay
      2371 Mesaj
      09 Kasım 2018 11:48:27

Kullanabilirsiniz hocam. Milleti iyice illegal kullanıma itmeye başladılar ya. 50tl olsa herkez gider pasaport kaydını yaptırırdı. 170tl bile çokken 500tl olacak iş değil.
      |
      |
      M.BULUT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
    • Yarbay
      2071 Mesaj
      09 Kasım 2018 11:52:12
      Mate 20 Pro, Xs Max derken rüyamda Mi Max 3 alıyordum :D Hayırlısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 9 Kasım 2018; 11:53:2 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      546 Mesaj
      09 Kasım 2018 11:58:17

Evet pasaport kaydı yaptırmak yerine eski cihazlarin imeilerini cakiyorlar yeni cihazlara..valideye samsung tuslu telefon almistim n11 den,sorguladigim zaman sony ericson bilmemne diye 10 yillik cihaz modeli cikiyordu sistemde&#128514;.. gerisin geri sutladim cihazi cakallara..hurda cihazlari topluyor bazilari bu yuzden..

|
      |
      M.BULUT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      546 Mesaj
      09 Kasım 2018 12:01:07

Daha mantikli tabi ama eski cihazi sizin bulmaniz gerek, hiç olmazsa emin olursunuz kapanmayacagindan..saticilarin çaktığı imei numarasina zerre kadar guvenmiyorum,ayni numarayi birden fazla cihaza cakma ihtimalleri yüksek o çakalların..

|
      |
    • Çavuş
      49 Mesaj
      09 Kasım 2018 12:15:57
      Arkadaşlar mehaba mi max 3 için elinde fazla kılıf ve ekran koruyucu olan varsa ücreti neyse verip almak istiyorum çinden sipariş verdim ama ne zaman geleceği belli değil

• Yarbay
      2318 Mesaj
      09 Kasım 2018 12:38:47
      bende mimax3 almayı düşünüyorum da şu anda buna imei atılamıyor galiba? 8 ay içinde çift sim i kullanarak atılma imkanının çıkmasını mı beklesek?o da kesin olur mu acaba? kayıtsızlar 1700-1800 civarında imei atılamazsa ilerde kayıt ettirsen ıvırı zıvırı 600-650 tl kayıt parası vermek gerekecek. o zaman fiyat garantililerin fiyatı kadar oluyor.

"Life is hard. But it is harder when you are stupid."
      -John Wayne
    • Yüzbaşı
      546 Mesaj
      09 Kasım 2018 12:42:22

Bununla ilgili cevap yazmistim..

|
      |
      emrekaragol19941994 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2032 Mesaj
      09 Kasım 2018 13:26:47
      Mi Max 3 için imei tamiri şu an içim mümkün değil arkadaşlar.

• Yüzbaşı
      527 Mesaj
      09 Kasım 2018 13:27:44
      quote:

Orijinalden alıntı: stuka

bende mimax3 almayı düşünüyorum da şu anda buna imei atılamıyor galiba? 8 ay içinde çift sim i kullanarak atılma imkanının çıkmasını mı beklesek?o da kesin olur mu acaba? kayıtsızlar 1700-1800 civarında imei atılamazsa ilerde kayıt ettirsen ıvırı zıvırı 600-650 tl kayıt parası vermek gerekecek. o zaman fiyat garantililerin fiyatı kadar oluyor.
      Hocam mi max 3 e eski bir cihazın imei li atılamıyor mu?
      |
      |

• Yarbay
      2371 Mesaj
      09 Kasım 2018 13:55:52

Mümkün hocam. Yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Hellori Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2318 Mesaj
      09 Kasım 2018 13:59:29

yapılıyor mu? nerede ve kim yapıyor acaba?
      |
      |

"Life is hard. But it is harder when you are stupid."
      -John Wayne
    • Yüzbaşı
      530 Mesaj
      09 Kasım 2018 15:18:40
      quote:

Orijinalden alıntı: stuka

yapılıyor mu? nerede ve kim yapıyor acaba?
      Evet nasıl yapılıyor kim yapıyor Beklemedeyiz :)
      |
      |

• Yarbay
      2371 Mesaj
      09 Kasım 2018 16:22:31

Ben rasgele bir telefoncuya sordum. Xiaomi modelleri satıyordu çinden getirip. Daha önce yaptıklarını, yapabildiklerini söylediler.

Youtube da anlatımı da var. Sadece root gerektiren 2. yöntem ile atılabildiğini söyledi videoyu yukleyen eleman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 9 Kasım 2018; 16:23:16 >
      |
      |
      Bahsedilenler: stuka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör nemkate

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
SEO
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.