Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 2: Daha iyi batarya, daha iyi kamera, daha iyi kullanıcı tecrübesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: damn2u

quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

Mi Max 2 Black versiyon tanitilmiş beyler. Resmi fiyat 250$.

Almak farz oldu artık.

Nette böyle bir bilgi bulamadım. Link verir misin? İlk seride siyah model yoktu, merak ettim.

www.mi.com.hk da bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

Mi Max 2 Black versiyon tanitilmiş beyler. Resmi fiyat 250$.

Almak farz oldu artık.

Nette böyle bir bilgi bulamadım. Link verir misin? İlk seride siyah model yoktu, merak ettim.

buyur usta:
    http://www.ettoday.net/news/20170627/954014.htm
    https://www.newmobilelife.com/2017/06/26/mi-6-max-2/

Aliexpresste on siparisler baslamis bile. siyah versiyonun ismi "Mi Max S"mis.

• Teşekkürler. Bende Aliexpress'den buldum biraz daha detaylı araştırınca. Güzel olmuş siyah renk.
  • quote:

Teşekkürler. Bende Aliexpress'den buldum biraz daha detaylı araştırınca. Güzel olmuş siyah renk.

Ben aldım hocam.

• blckmgcmn34 B kullanıcısına yanıt
    Kaca mal oldu hocam? siyah model bir kac kullaniciya ulaşsin da siparis vermegi düsünüyorum ben de

• xiamoinin resmi satıcısı olduğu söylenen ae deki satıcı global diye satıyor ama b20 bandı yok. yanlış mı yazdılar ya da global rom mu demek istiyolar. mi6 yı almadım ama buna mı bakam diye içimden geçiyor karar veremedim :)
  • Arka kamerası mi6ya denk mi acaba aynı sensör kullanıldığı yazılmış. Kaç kere almayı düşünüyorum ama çok büyük cepte taşınmaz diye vazgeçiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi max 2 yi aldim ve ilk izlenimlerim şöyle

Cihaz elinize ilk aldığınızda ağır ve büyük geliyor ki öylede zaten fakat benim alismam çok sürmedi. Hatta ellerim kucuk olmasina ragmen tek el bile kullanabiliyorum, tek el moduna aldiginizda ise daha rahat kullanılabiliyor. Oyle korkulacak kadar degilmis bende alirken tereddut etmistim. Cihaz oldukca sık,ince ve elden kaymaya musait dikkatli kullanmak lazım.Gelelim can alıcı nokta batarya performansi. Cihazi açtığımda %85 sarj vardi su saat itibari ile 20 saat kullanimim olmuş ve kalan sarj %35.
    Sarj konusunda ise beni tatmin etti ozellikle g3 ten sonra ilac gibi geldi.
    6s 20 dk ekran suresi
    30 dk clash of clans oynadim
    1 saat telefon konusmasi
    25 dk whatsapp da görüntülü konusma
    20 dk gps kullanimi.
    45 dk youtube dan video izledim.
    Bol bol face ve crome da gezinti yaptim yine de sarj bitmedi :)

Kamera olarak cok birsey beklemeyin bana g3 ten iyi değil gibi geldi fakat firsat bulup ayni sartlarda karsilastirma yapamadım. Kamerada otomatik moddan ziyade elle ayar yaparak daha iyi sonuclar alabildim. Kamera icin firsat bulursam detayli inceleme yaparim.

Özetle bu cihaz bu paraya bence gayet iyi.
    Buyuk mu evet buyuk fakat alisilmayacak ya da kullanilmayacak kadar degil. Taşıma konusunda kotun ve kaprinin cebine rahatlikla sigdi sorun yasamadim gün icinde. Eger sormak istediginiz birsey olursa bilgim dahilinde yanitlarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Mi max 2 yi aldim ve ilk izlenimlerim şöyle

Cihaz elinize ilk aldığınızda ağır ve büyük geliyor ki öylede zaten fakat benim alismam çok sürmedi. Hatta ellerim kucuk olmasina ragmen tek el bile kullanabiliyorum, tek el moduna aldiginizda ise daha rahat kullanılabiliyor. Oyle korkulacak kadar degilmis bende alirken tereddut etmistim. Cihaz oldukca sık,ince ve elden kaymaya musait dikkatli kullanmak lazım.Gelelim can alıcı nokta batarya performansi. Cihazi açtığımda %85 sarj vardi su saat itibari ile 20 saat kullanimim olmuş ve kalan sarj %35.
    Sarj konusunda ise beni tatmin etti ozellikle g3 ten sonra ilac gibi geldi.
    6s 20 dk ekran suresi
    30 dk clash of clans oynadim
    1 saat telefon konusmasi
    25 dk whatsapp da görüntülü konusma
    20 dk gps kullanimi.
    45 dk youtube dan video izledim.
    Bol bol face ve crome da gezinti yaptim yine de sarj bitmedi :)

Kamera olarak cok birsey beklemeyin bana g3 ten iyi değil gibi geldi fakat firsat bulup ayni sartlarda karsilastirma yapamadım. Kamerada otomatik moddan ziyade elle ayar yaparak daha iyi sonuclar alabildim. Kamera icin firsat bulursam detayli inceleme yaparim.

Özetle bu cihaz bu paraya bence gayet iyi.
    Buyuk mu evet buyuk fakat alisilmayacak ya da kullanilmayacak kadar degil. Taşıma konusunda kotun ve kaprinin cebine rahatlikla sigdi sorun yasamadim gün icinde. Eger sormak istediginiz birsey olursa bilgim dahilinde yanitlarim.

Hocam kamera konusunda detaylı inceleme yaptınızmı? G3 ten kötü deyince almaktan vazgeçtim ben.

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Evet dostum malesef kamera bana gore g3 ten kotu. Kamerasi icin alınacak bir cihaz olmadigi icin bunu bilerek aldim. Normal kullaniciyi memnun eder arada bir kamerayi kullanip sosyal medyaya fotoğraf yukleyen sıradan kullanici icin yeterli bir kamera performansi var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon hakkında bilgi bulmak çok zor, cevap vermezsiniz diye umutsuzca yazmıştım ama teşekkür ederim.

Hazır sizi bulmuşken birşey daha sorayım şu an bende Mi5 var ahize sesinden hiç memnun değilim kulağıma yapıştırıyorum resmen yinede zor duyuyorum mi max 2 böyle bir sorun yaşıyormusunuz?

Ahize sesi bana yeterli geldi duymama sorunu yaşamadım kulağımdan uzaklaştırsam bile rahat duyabiliyorum.
    Ama bu kişiye göre değişir tabi mi5 kullanmadım belki ahize sesi aynıdır.
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Acaba kulaklık ile müzik dinlerken nasıl Mi5 te oda çok zayıf kısık geliyor ses, dışarı verdiği sesde çok zayıf yine Mi5 de kısacası Mi5 ses özürlü bir telefon. Mı max2 de bu saydıklarım nasıl?

• 6.44 inch mi

Şimdi müzik olayı farklı konu eğer müzik performansı sizin için önemli ise kesinlikle denemeden telefon almayın.
    Ben kulaklıkla ayda yılda bir müzik dinlerim genelde arabada telefonu bt ile bağlayıp dinlerim.
    Telefonu test etmek için G3 ün kulaklığı ile denedim ve ses seviyesi gayet yeterliydi
    Ses seviyesini sona getirdiğimde dışarıdaki sesleri duymadım ses seviyesi yeterliydi hatta g3 ten yüksekti kulaklık sesi
    Dış seside gayet iyi bence altta ve üstte hoparlör var ve güzel ses veriyor.
  • Mi Max 2 4GB / 64GB olan modeli geldi arkadaşlar, Salı günü gönderimi sağlanacak bilginiz olsun

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-max-2-4gb-64gb-644-inc-ekran-5300-mah-batarya-P198832956
  • 4GB Ram'i görünce Max 1'den daha iyi gibi geliyor başta.
    Ama Max 1 Antutu puanı 80.000 Max 2 Antutu Puanı 60.000

Max 1 varken Max 2 daha fazla para verilerek alınır mı?

ALINMAZ.

Max 1 almazsanız Mi Mix alabilirsiniz.
  • Yanlış düşünüyorsunuz, Max 1'de ki işlemci 28nm, Max 2'de 14nm, yani daha az enerji harcıyor, bunun yanında quick charge 3.0 desteği var, stereo hoparlöre sahip, daha canlı bir ekranı var, en önemlisi de şarjı daha fazla gidiyor. Her şey Antutu değil, öyle olsa Exynos 5430/5433/7420 gibi işlemciler de şu an kullanılıyor olurdu, 28nm işlemcilerin olayı bitti.
  • Telefon sadece 2 gün elinize büyük geliyor ben gram tereddüt etmeden aldım hiçte pişman olmadım resmen telefonuma aşığım hergün başka bişey keşfediyorum :D 2 aydır sırf zorlamak için herşeyi indirip indirip sildim çoğu oyunu oynadım şarjı 3 gün elimden düşmediği halde bitmiyor alalı daha %20 nin altını görmedim iPhone için o kadar para vermek adı var diye almaktan başka bişey değil iPhone 7 kullanan arkadaşlarım telefonumu elinden bırakmıyo tek sıkıntı kamerasında onuda tek uygulamayla daha güzel hale getirdim

• ben ilk olarak aldığımda telofonu kulanamam abi yok bu kulanılmaz dedim satışa koydum fakat alıcı çıkmadı çıkmayınca bunu kulandım fakat 1 gün sorna telofon gözüme alıştı elim alıştı hemen satıştan kaldırdım öneririm telofonu çok güzel fakat dedikleri gibi kamera fazla iyi değil ben kamera fazla kulanmayan birisiyim o yüzden fazla sıkıntım olmuyor performans bana göre iyi kasma yok bekleme yok yetiyor zaten bu fiyata kusursuz telofon bulmak kolay değil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.