Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.151
Cevap
50
Favori
182.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astralll

Karttan peşin çekilse de siz peşin ödemiyorsunuz... 3 e yada 5 e bölüyor o şekilde ödüyorsunuz...

5'den fazla yokmu acaba standart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2yumurta1sucuk

Ekstra faizle taksitlendiriyor diye biliyorum bankalar.

Ne yapalım hocam el mahkum birde bu sacmalık cıktı ne güzel önceden karttan taksit yaptırıyorduk bankayı arıyoruz ugras ugras milletin derdi bunları gerdi.
  • arkadaslar yurtdisi her turlu kirik hasarli yada imei atilmis felan cihazlarinizi alirim. ciddi arkadaslar burdan alintilayabilir yada mesaj atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar yuzde 26 sarja 15 saat 10dk ekran suresi nasil sizce? aktif olarak kullandim cihazi.

• Arkadaşlar iphone se kullaniyorum mi mix 2 almayı düşünüyorum sizin önerileriniz varmi bu konu hakkında? Daha önce android kullandim ama belli bir zamandan sonra kasma ve yavaşlama yasıyordum sizce mi mix 2 ye gecersem pişmanlık yaşarmayım uzun sürede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Murio M kullanıcısına yanıt
    Burası max 2, mix 2 ilerden solda

Kulaklık kullananlar;
    Ayarlar- ek ayarlar- kulaklıklar ve ses efekti

Burdan altta değişiklikler yapın. Ses çok süper oluyor.
    Ben mi ses yukselticiyi açtım, alttanda mi kulaklıkları seçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2yumurta1sucuk -- 10 Şubat 2018; 4:10:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzde 42 sarjla dün sabah erkenden memlekete gittim. Gece de döndüm. Sarj 36ydı :) :)

Mobil internet tum gun acik, whatsapp, facebook falan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

Yüzde 42 sarjla dün sabah erkenden memlekete gittim. Gece de döndüm. Sarj 36ydı :) :)

Mobil internet tum gun acik, whatsapp, facebook falan...

Bu telefonun en çok sevdiğim yanı şarjı. millet % 40 ın altına düşünce korkmaya başlarken ben % 25 şarjla instagramda video izle youtube dolaş rahat rahat geziyorum.
  • 1.5 aylık türkiye garantli mi max 2 siyah 64 gb yi satmayı düşünüyorum, sıfırdan farksız kılıfla(ön arka) kullanıldı.

büyük geldi bana, en ufak deformesi yok.

1000 tl.
  • Merhaba arkadaşlar bende telefonu alarak aranıza katıldım. Yalnız bazı sorularım var;

-Şuan miui 8.5 sürümü mevcut, güncelleme 9.2.1 güncellemesini yapmalı mıyım? Bazı mesajlar gördüm kötü deniyorda.
    -Birde cihazı ilk aldığınızda yaptığınız şarz için olur, başka bir şey için olur bir ayarınız var mı?

Şimdilik bu kadar cevap verirseniz sevinirim.
  • Fanatizm kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Hiçbir firma kendi malını kötü yapmayla ugraşmaz, güncellemelerin amacı ürünü daha iyi hale getirmektir... O yüzden şarjı azaldı gibi laflara ben itibar etmiyorum, bunu test de etmedim, etmeye de gerek görmem, düşüş olsa da bu önemsenmeyecek kadardır, o yüzden cihazı güncelleyin ve sonrasında fabrika ayarlarına döndürüp(sıfırlayıp) o şekilde kullanmaya başlayın...
  • Arkadaşlar güncellemeden sonra eski mıuı sürümlerinde dönebilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2yumurta1sucuk 2 kullanıcısına yanıt
    enpara kartım var ücretsiz taksit olayından nasıl yararlanabiliyoruz hocam

• wp grubu duruyosa bağlantıyı paylaşabilir misiniz

• Arkadaşlar mi max 2 için Android oreo 8 güncellemesi ne zaman gelir sizce

Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba

• fonzalo F kullanıcısına yanıt
    3 ay sonra

• olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    Kredi kartından oluyor.
    Nornal tek çekim alıyorsun. Sonra enpara uygulamasından taksitlendiriyorsun.

• global beta kullanan varmı

• Var

• quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Merhaba
    Hiçbir firma kendi malını kötü yapmayla ugraşmaz, güncellemelerin amacı ürünü daha iyi hale getirmektir... O yüzden şarjı azaldı gibi laflara ben itibar etmiyorum, bunu test de etmedim, etmeye de gerek görmem, düşüş olsa da bu önemsenmeyecek kadardır, o yüzden cihazı güncelleyin ve sonrasında fabrika ayarlarına döndürüp(sıfırlayıp) o şekilde kullanmaya başlayın...

Hocam ilk cümleye cidden anlam veremedim tabiki yapmaya çalışmaz(eski modellere bilerek verilen performans düşürenleri ayrı tutarsak daha yeni intel açıklamak zorunda kaldı duymuşsunuzdur muhtemelen) ama firma daha iyi yapacam diye güncelleme sunup gayette daha kötü yapabilir. Samsung da note 7yi üretirken en iyisini yapmaya çalıştı da neler neler geldi başına yani gayette başarısız bir ürün güncelleme ortaya çıkabilir ortaya her zaman koşulsuz en son, en iyidir diyemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ka_za -- 12 Şubat 2018; 4:57:45 >

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.