Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.151
Cevap
50
Favori
182.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Fotoğrafta olduğu gibi hangi tarafa ekranı küçültmek istiyorsan home home tusunu hızlı bir şekilde basıp o tarafa sürükle bırak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. İşin sırrı home tuşuna hızlı basmaktaymış. Şimdi denedim oldu.
    Ekran görüntüsü almak için hangi tuşa basmamız gerekiyor. Bilginiz var mı?

Bu arada telefondan çok memnnunum. Telefonumu gören 'xiaomi' ne ilk defa duydum diyen arkadaşlarımdan biri, 1 hafta sonra benim telefondan sipariş verdi. Böyle de güzel bir telefona sahibiz
  • Lithium87 kullanıcısına yanıt
    Deneyimlerinizi aynen bende yaşıyorum :) , ekran görüntüsü için ses kısma + power düğmesine aynı anda basmanız yeterli, diğer kolay yöntemde, ekranın bildirimler çubuğu, bu aşağıya kaydirdiginizda ekran görüntüsü kısa yolu mevcut..

• quote:

Orijinalden alıntı: Barad-dûr

Beni bilen bilir telefondan başlarda memnun değildim bir kaç yazilimsal hatası vardı . İlk 9 alan benrdim sanırım . Söylemek istediğim tek şey telefon efsane ...

Dediğim gibi olmuş hocam sende kıvama gelmişsin

herhangi bir tusa basmadan ekran goruntusu alabilirsiniz. 3 parmakla ekrani asagi cekin. ss kendi aliyor. ben bu sekil kullaniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg3 ve note 5 kullanmıştım android olarak en son.
    Sonra iphone 6 ve 6s plus ile devam etti maceram.
    Android kasar, reklamlara boğulursun, telefon ısınır elin yanar gibi acı tecrübelerle doluydum.
    Ancak xiaomi bütün kötü tecrübeleri tek kelimeyle yıkıp geçti.
    Bize de keyfini sürmek kaldı.
    Bu arada oreo güncellemesi ne zaman gelir acaba bizim cihaza?
    Bir de kullanmaktan memnun olduğunu hızlı ve güzel bir tarayıcı var mı? yoksa stok tarayıcıyı mı kullanıyorsunuz?
    Ben chrome kullanıyorum. 1-2 kere sebepsiz donma oldu internette gezinirken. O da chrome kaynaklı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

arkadaşlar telefonu 2-3 güne kadar almayı düşünüyorum.. herhangi bir sıkıntı sorun yaşayan var mı?

3senedir moto g kullanıyorum, bu cihazıda uzun süre kullanmak istiyorum.

mağaza olarak Hepsiburada'dan alacağım. Garantide vs sorun yaşanır mı?

herkes çevirici ile mi kullanıyor? Yoksa Hepsiburada global versiyon mu satıyor?

n11de cepport yada migrostan almamı önerir misiniz?

indirim kupon gibi tirikleriniz varsa tavsiye alabilirim..

kılıf cam filmi önerileride verebilirsiniz.

kulaklık sesi çok mu az çıkıyor? moto g de çok iyi bir performansı vardı, hatta poweramp ile kullanıyordum.. yazılımsal olarak sesi yükseltebilen var mı?

Bu telefon güzel tercih olur senin için. İşlemci ve ram gayet yeterli. Uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsin bu cihazı.

Benim telefonum arıza çıkardığı için hemen telefon almam gerekti bursa da kipadan satın aldım. Migros da aynı. Global rom ile geldi cihaz çok stabil delta garantili.

• quote:

Orijinalden alıntı: vermid16

quote:

arkadaşlar telefonu 2-3 güne kadar almayı düşünüyorum.. herhangi bir sıkıntı sorun yaşayan var mı?

herkes çevirici ile mi kullanıyor? Yoksa Hepsiburada global versiyon mu satıyor?

kulaklık sesi çok mu az çıkıyor? moto g de çok iyi bir performansı vardı, hatta poweramp ile kullanıyordum.. yazılımsal olarak sesi yükseltebilen var mı?

Bu telefon güzel tercih olur senin için. İşlemci ve ram gayet yeterli. Uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsin bu cihazı.

Benim telefonum arıza çıkardığı için hemen telefon almam gerekti bursa da kipadan satın aldım. Migros da aynı. Global rom ile geldi cihaz çok stabil delta garantili.

Kipa da kaç para

yandex kullanıyorum.Gayet güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: vermid16

quote:

Kipa da kaç para

Ben 1269 tl den aldım. Sadece altın rengi var. Hemde teşhir ürün var. Görüp inceleyip alabilirsin. Gözüne devasa büyük gelebilir ama alışırsin. Ekranı 2 ye bölüp youtube de film izleyip mesajlaşmak bi harika 😀

• Aynen valla hocam . Senide hatırlıyorum sende muzdarip idin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Firefox beta gayet güzel ama Chrome daha iyi çalışıyor, entegrasyonu daha iyi.
  • az önce güncelleme geldi, geç mi geldi?
    ★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
  • beta sürüm pil olarak nasıl geçmeye değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadın Mühendisi

beta sürüm pil olarak nasıl geçmeye değer mi

Ben İngilizce kalan kelimeler var ve de stabil rom daha iyidir diye deneyim dedim stabil sürümde hem daha çok İngilizce bölümler var hemde daha hantal hemen beta sürüme dönüş yaptım. Bu cihazda pil olayını çok düşünmemek lazım her halükarda gayet yeterli.

samsung browser beta ve *ad*block fast eklentisi kullaniyorum. chrome yillardir kullanmadigim icin kiyaslayamam ama ben memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moloss -- 27 Kasım 2017; 16:26:32 >
  • bana 1 hafta once geldi o guncelleme . sundan dolayi olabilir; piyasada 2 farkli cihaz var biri kutusunun arkasi ve icerigi cince olan adaptorude uyumsuz olan digeri icerik ve kutu ingilizce adaptor uyumlu olan. belki ic pazar icin uretilene erken geliyordur guncelleme. nitekim benimki ilk bahsettigim cince icerikli olanlardan. tabi varsayim bu. sizinki de eger benimki gibiyse baska bir mantik vardir dagitimda.

• Moloss kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür, yazdığınız gibi olabilir, eu priz...
  • Moloss kullanıcısına yanıt
    Samsung browser'ı note 5 kullanırken denemiştim. Gayet memnundum. Chrome tabanlıydı sanırım. Xiaomi'de de kullanabilir miyiz? Play store'de var mı? Adblock eklentisi içinde gömülü müdür?

• Bu arada ben telefonu turuncu mağazadan aldım. Priz ve dönüştürücü vardı. Bölge de Türkiye seçili.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.