Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.151
Cevap
50
Favori
182.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ahaha aynen en güzelini kafan rahat))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renkli cam ekran koruyucuyu istediğin renkte alırsın, arka korumasını da istediğin renkte alırsın, renk sorunu ortadan kalkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

quote:

Orijinalden alıntı: Coctus

MIUI 10 u bekliyorum artık))

Bende öğle yaptım 9 u atlayıp 10 a geçtim

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Rom dosyasını paylaşabilir misiniz?

• Hocam gerçek değil bu photoshop

• quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

Hocam gerçek değil bu photoshop

iyi sazan.avi oldu

• Arkadaşlar merhaba, hepsiburada.com dan 1150 tl ye satın alarak ben de aranıza katıldım.
    Ancak bir sorum olacak, boot kilidinin kaldırmak için başvuru yaptım onay mesajı geldi işleme başladım önceki sürüm unlock programında cihazı fastboot modunda görüyor, unlock tuşuna bastığımda %50 de hata verip unlock uygulamasını güncelleyin diyor.
    Sitesine girip güncel unlock programını kurduğumda ise bu sefer cihazı fastboot modunda görmüyor.
    Ne yapabilirim?
  • Bana hala gelmedi guncelleme

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    Onay gelmeli ve 72 saat beklemelisiniz bunun üstüne. Sonra bootloader unlock yapabilirsiniz. Onay olmadığı için hata veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşta yeme var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hed-pe

Arkadaşlar merhaba, hepsiburada.com dan 1150 tl ye satın alarak ben de aranıza katıldım.
    Ancak bir sorum olacak, boot kilidinin kaldırmak için başvuru yaptım onay mesajı geldi işleme başladım önceki sürüm unlock programında cihazı fastboot modunda görüyor, unlock tuşuna bastığımda %50 de hata verip unlock uygulamasını güncelleyin diyor.
    Sitesine girip güncel unlock programını kurduğumda ise bu sefer cihazı fastboot modunda görmüyor.
    Ne yapabilirim?

Hocam 1150 ye nasıl aldınız en ucuz 1255 tl orada?

• Beta güncelleme iyi güzel ama inanılmaz pil tüketiyor umarım gelecek güncelleme ile çözerler şu sorunu. Bir de arka plan da programları kapatma dediğim halde ısrarla kapatıyor. Telefonu uyku modundan çıkarınca uygulamayı tekrar çağırınca yeniden yüklüyor. miui optimizasyonu kapattığım halde.
  • Ben axess 100 tl chippara kampanyası ile aldım.

• losthero15 L kullanıcısına yanıt
    Unlock programı cihazı görmüyor ki hata alayım. Mi pc suite de görmüyor cihazı. Bence bir driver problemi var. Gerekli driver ları nereden bulabilirim acaba? Bana teamwiever ile yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: didici

renkli cam ekran koruyucuyu istediğin renkte alırsın, arka korumasını da istediğin renkte alırsın, renk sorunu ortadan kalkar.

Hocam bu renkli camlar ekrana tam oturuyor mu ,hava boşluğu kalmıyor mu?

• Tam ekran koruyucu arayanlar asagidaki urunu alsinlar, turkiyede satilanlar hem cok parmak izi tutuyor hemde ekranda nokta nokta parlamalar oluyor. Ben bu gekene kadar turkiyeden aldigim tam ekran kaplamayi kullandim aralarinda daglar kadar fark var.

Siddetle tavsiye ederim.

https://m.aliexpress.com/s/item/32828852603.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Beta güncelleme iyi güzel ama inanılmaz pil tüketiyor umarım gelecek güncelleme ile çözerler şu sorunu. Bir de arka plan da programları kapatma dediğim halde ısrarla kapatıyor. Telefonu uyku modundan çıkarınca uygulamayı tekrar çağırınca yeniden yüklüyor. miui optimizasyonu kapattığım halde.

Miui 9 dağıtımını durduruldu sanırım bu pil sorunu nedeniyle. Bende indirip yükleyecektim pille ilgili çok geri dönüş olmuş resmi dağıtılmasını bekleyeceğim artık.

• Beyaz 64 gb olan model ile aranıza katıldım arkadaşlar. Cihazın gerçekten elde tutması çok keyifli, 8.5.9.0 numaralı bi güncelleme gelmiş yapmaya gerek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadın Mühendisi

Beyaz 64 gb olan model ile aranıza katıldım arkadaşlar. Cihazın gerçekten elde tutması çok keyifli, 8.5.9.0 numaralı bi güncelleme gelmiş yapmaya gerek var mı ?

O miui 8 in son gncellemesi. Yapın bir zarari yok. Miui 9 yalan oldu herhalde.

Simdi merak ettigim oreo geldignde miui 10 mu gelecek.

Oreo gelene kadar beklesek daha mantikli degilmi?

Hayirli gunler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: Kadın Mühendisi

Beyaz 64 gb olan model ile aranıza katıldım arkadaşlar. Cihazın gerçekten elde tutması çok keyifli, 8.5.9.0 numaralı bi güncelleme gelmiş yapmaya gerek var mı ?

O miui 8 in son gncellemesi. Yapın bir zarari yok. Miui 9 yalan oldu herhalde.

Simdi merak ettigim oreo geldignde miui 10 mu gelecek.

Oreo gelene kadar beklesek daha mantikli degilmi?

Hayirli gunler.

Anladım, önceki cihazım Mi5S di uzun bir süredir MIUI9 kullanıyordum zaten. Bence de Oreo'nun direkt gelmesi daha isabetli olur, MIUI9 daha yeni yeni tanıtılıyorken MIUI10 sözkonusu olmaz herhalde hocam gelirse MIUI9 üzerinde olur.

• Bu arada cihaz için önerilen bir kılıf var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.