Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.151
Cevap
50
Favori
182.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar rootlayip Google camera kullanan var mı? Düşük ışık performansi veya portre modu için geçmeye değer mi sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaliope kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğinizi yaptım eski telefonumda(LG G2) de sorunsuz çalışan bunda çalışma di ama farklı bir uygulama kurdum sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goldencity34 kullanıcısına yanıt
    Unlock işlemini bitirsem geçeceğim Google pixel 2 nin kamerası portlanmış daha iyi çekiyormuş her anlamda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Unlock işlemini bitirsem geçeceğim Google pixel 2 nin kamerası portlanmış daha iyi çekiyormuş her anlamda.
    Yorumlarıni bekliyorum

• xacal kullanıcısına yanıt
    Cihaz oyun hariç kullanımlarda 9-10 saat ekran süresi veriyor en kötü. Sizin kullanımııza göre harbiden yoğun kullanıyorsunuz telefon elinizden hiç düşmemesi lazım ki o gün şarjı bitirin. 5 aydır kullanıyorum daha ilk gün şarjını bitiremedim cihazın en fazla 1 günde %37 e indi akşama kadar hiç elimden bırakmadan kullanarak cihazı. Normal kullanıcı için 1.5 2 gün dayanıyor bataryası

Dahası bu cihazı pili azaldığı için şarja takan birisi diğer telefonları günde 2-3 kere şarja takar

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

Cihaz oyun hariç kullanımlarda 9-10 saat ekran süresi veriyor en kötü. Sizin kullanımııza göre harbiden yoğun kullanıyorsunuz telefon elinizden hiç düşmemesi lazım ki o gün şarjı bitirin. 5 aydır kullanıyorum daha ilk gün şarjını bitiremedim cihazın en fazla 1 günde %37 e indi akşama kadar hiç elimden bırakmadan kullanarak cihazı. Normal kullanıcı için 1.5 2 gün dayanıyor bataryası

Dahası bu cihazı pili azaldığı için şarja takan birisi diğer telefonları günde 2-3 kere şarja takar
    Cihazim 1 saatlik Real racing 3 oyununda 28 dereceye çıktı en fazla, harcadığı pil %10.kariyer modu oynuyorum.3g genelde kapalıydı. Parlaklık %20. Ben çok memnunum cihazdan. Max 2 çok zevkli bir cihaz.

• ekran bölme nasıl oluyor arkadaşlar. gayet güzel kullanışlı telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuma35

ekran bölme nasıl oluyor arkadaşlar. gayet güzel kullanışlı telefon
    Ekranda 3 çizgi var onu tıkla sonra üst taraf da erkanı böl yazıyor onu seç ardından programı sürükle bırak ekran ikiye bölünmüş olur

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Bence yeni güncelleme pil performansını çok düşürdü. Eskiden daha çok gidiyordu. %25 düştü bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

Bence yeni güncelleme pil performansını çok düşürdü. Eskiden daha çok gidiyordu. %25 düştü bence
    hangi sürümden hangisine yükselttiniz? ben 9.03 kullanıyorum. Güncelleme yapsam pil konusunda pişman olur muyum

• goldencity34 kullanıcısına yanıt
    9.5'teyim 9.3 iyi bence değiştirmeye gerek yok

• quote:

9.5'teyim 9.3 iyi bence değiştirmeye gerek yok
    teşekkürler

• ★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
    Arkadaşlar sistem neden bu kadar pil kullanıyor olabilir? Sizde de böyle mi?

• Arkadaşlar bende mi max 2 alarak aranıza katıldım. Mi5s den geçtim buarada. Cihaz harika tek alışamadığım büyük olduğundan dolayı ağırlığı. Onada alışacağım inşallah. Bataryası mükemmel. Cihaz gelir gelmez update ettim 9.5.4.0 kararlı sürümde. Ama ben unlock işlemi başlattım, custom rom kurmayı düşünüyorum. Şuan 3.gün ve batarya %11 de. o kadar da uğraştım telefonla. nerdeyse bi 4 saat oyun oynadım ,video sosyal medya vs. ekran süresi olarak 8saat 48dk.
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra kilit ekran fotoğraflarını otomatik değiştirme özelliği kayboldu, yada ben bulamadım. Bu özelliği kullanan varmı ?
    Hala çalışıyorsa nasıl aktif hale getiriyoruz.
  • quote:

Arkadaşlar sistem neden bu kadar pil kullanıyor olabilir? Sizde de böyle mi?
    Bende o şekil olmadı hiç. Cihazınız güncel mi. Telefonun bataryasını tamamen bitirip % 100 şarj olmasını bekleyin. Bunları sırasıyla deneyin çözülmesi lazım

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Evet 9.5 cihazım. Tamam bir de onu yapayım 👍🏻

• arkadaşlar bende almayı düşünüyorum 1250 civarı şu anda. 1500 civarına note3 ve 1800 e mi 6 arasına kararszı kaldım. sizce arada önemli o parayı veridrecek vfarklar var mı.mesela foto performansı olarak
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    hocam foto noktasinda bir kac sey eklemek istiyorum telefonu ilk aldigimda cekimini begenmeyenlerden biriydim bende. sonraki guncellemelerle ancak bariz iyilestirme oldu ayrica manuel modunu kurcalayip nasil kullanacagimi cozdum deneye yanila. manuel cekimlerde cok basarili. gece ev icinde bile sifir grenle foto cekebiliyorum artik. aksamustleri gunbatimini cekiyorum mesela bir oto modda bir manuel modda. manuel modda her renk gecis cok canli parlak keskin olarak gorunuyor, oto modda ise renkler soluk hafif puslu perdeli gorunuyor. bu cihazi az isikta kesinlikle manuel kullanmali. gunduz yogun isikta ise oto mod gayet basarili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

hocam foto noktasinda bir kac sey eklemek istiyorum telefonu ilk aldigimda cekimini begenmeyenlerden biriydim bende. sonraki guncellemelerle ancak bariz iyilestirme oldu ayrica manuel modunu kurcalayip nasil kullanacagimi cozdum deneye yanila. manuel cekimlerde cok basarili. gece ev icinde bile sifir grenle foto cekebiliyorum artik. aksamustleri gunbatimini cekiyorum mesela bir oto modda bir manuel modda. manuel modda her renk gecis cok canli parlak keskin olarak gorunuyor, oto modda ise renkler soluk hafif puslu perdeli gorunuyor. bu cihazi az isikta kesinlikle manuel kullanmali. gunduz yogun isikta ise oto mod gayet basarili.
    manuel olarak hangi ayarlarda çekim yapıyorsunuz acaba düşük ışıkta?

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.