Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.149
Cevap
50
Favori
182.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.75 çift sim tüm fonksiyonlar açık olduğunda öyleymis hocam sıkıntı etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun siyah rengini şuan en uygun nereden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesadüfen rootsuz yazı tipini değiştirmeyi buldum. Belki arayan vardır.

Miu markette arama yerine 'moby' yazın

Onlarca yazı stili çıkıyor. Telefonu çok hoş yaptı.

• Biraz önce güncelleme geldi telefona , güncellemeden sonra normalde bağlı olduğum ortak şirket wifisine bağlanamıyorum ip yapılandırılmadı sorunuyla karşılaşıyorum.Benzer birşey yaşayan oldumu aranızda ? Birde sanki bir tık telefon tıkandı güncellemeden sonra pişman olmam umarım
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    miui market? bizim telefonda yok o uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: Motta.

Biraz önce güncelleme geldi telefona , güncellemeden sonra normalde bağlı olduğum ortak şirket wifisine bağlanamıyorum ip yapılandırılmadı sorunuyla karşılaşıyorum.Benzer birşey yaşayan oldumu aranızda ? Birde sanki bir tık telefon tıkandı güncellemeden sonra pişman olmam umarım
    her gelen guncellemeye tamam diicen mi bi daa ????
  • Hiç güncellemedim. Şarjı bitmiyor ve hızı iyi. Güncellemeyi tavsiye ediyor musunuz şarj süresi azalır mı hızı düşer mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zero-man kullanıcısına yanıt
    Market derken tema marketi demek istedim. Temalara girin arama yerine yazın yazı tipleri çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

her gelen guncellemeye tamam diicen mi bi daa ????

Alıntıları Göster
    bende hastalık bu yahu dayanamıyorum böyle kımıl kımıl güncelleme bildirimi geldimi , diyorum yapma etme bak bir yorumları oku ama yook onun o heyecanı başka wifi düzeldi bu arada şimdilik sorun yok gibi , bildirimler değişmiş kat kat geliyor öyle kalıyorlar bildirim penceresinde , güzel olmuş aslında şimdilik büyük bir problem yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lost

Telefonun siyah rengini şuan en uygun nereden alabilirim?
    +1 KVK Garantili'de olabilir
  • Dostlar ekran koruyucu hakkında size bir tavsiye vermek istiyorum. 3 4 adet cam ekran koruyucu denedim hepsinde de yan taraflar yapışmıyordu. Dün nano ekran koruyucu aldım öylesine denemek için. Şaşırtıcı derece kaliteli çıktı. Yanlarda kalkma yok. Nerdeyse tam fit kesim. Ufak boşluklar kalıyor ama bence ideali bu.

Satıcı linki bu belki ihtiyacı olan vardır. Özelikle zore markası olup olmadığını sorun. Çünkü ilanda kinden farklı geldi.
    Xiaomi Mi Max 2 Kılıf Silikon Mavi + Nano Kırılmaz Film mi max 2 39,90 TL yerine 21,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-max-2-kilif-silikon-mavi-nano-kirilmaz-film-mi-max-2-P203677718

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeboys0 -- 18 Nisan 2018; 8:51:19 >
    hocam yazı stilini uyguladım fakat nasıl kaldıracağım bunu şimdi

tekrar uygula diyorum, yeniden açılıyor ama tema böyle kaldı

ek : eski temamı tekrar kurdum ve kurulu gelen duvar kağıtlarımı değiştirmek zorunda kaldım.. yazı stili normale döndü şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 18 Nisan 2018; 13:45:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Tesadüfen rootsuz yazı tipini değiştirmeyi buldum. Belki arayan vardır.

Miu markette arama yerine 'moby' yazın

Onlarca yazı stili çıkıyor. Telefonu çok hoş yaptı.
    Kardeşim Allah senden razı olsun, bu xiaomi'nin yazı font değişikliği için çok araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamamıştım. Dosya halinde indirdiklerim de hata veriyordu. Olay bir kelimeye bakıp temalardan bulunabiliyormuş ama burada eleştiride bulunmak istediğim nokta.

1-Neden cihazın ayarlarında ya da tema marketinde yazı tipleri ile ilgili bir bölüm yok.

2-Neden her uyguladığım yazı tipi için cihazı yeniden başlatma mecburiyetinde kalıyorum çok saçma diğer kullandığım cihazlar anında değiştiriyordu.

Bu miui arayüzünde harbi bazı saçma şeyler canımı sıkıyor, adamların kendi Tema mağazası ve dosya yöneticisinde bile reklam var. Yaw sen adama Xiaomi cihaz satıyorsun içindeki senin dahili programın reklam gösteriyor.

• Arkadaşlarım telefonumu teslim aldım . Çok şükür bir hatası yok ,incelemelerde kamerasına neden küçümseyici bakıyorlardı anlamış değilim .Abimin mi4 telefonuyla karşılaştırdım kontrast olarak max 2 daha iyi daha belirgin renk veriyor. Ön kamerası mi4'e göre biraz daha iyi çekiyor . Mi4'te zamanının amiral gemisiydi .Bu telefonun ondan aşağı kalır yanı yok ,mi max 2 bir tek ışık miktarı çok düşük ve flaşsız çekimlerde kötü çekiyor bence. çünkü meizu mx4'üm karanlık odada daha iyi daha derli toplu çekti iki telefonunda flaşı kapalıydı ,flaş açıkken sıkıntı yok gayet iyi yeterli bir kamera . Ekranını eleştiriyorlar ekranın çok bir eksi tarafı yok bana göre, beyazlar biraz sarıya kaçık ,bir yöndende iyi gece gözü çok yormuyor .Bende meizu mx4 var abimde mi4 var ekran son derece yeterli meizu mx4'e göre beyazlar daha sarımtırak . Telefon elime bugun geçti evin içinde yüzde 50 parlaklığın üstüne cikartmadim hatta şuan yüzde 10 civarı parlaklıkta kullanıyorum benim için yeterli , fazlası gözümü yorar . Son olarak telefonu saat 16 gibi teslim aldım şuan saat 20.34 geldiğinde yüzde 50 şarj vardı şuan 20.34 itibariyle yüzde 40 . Geldiğinden beri elimden düşmedi , kamera testi oyun oynama felan . Bu telefon kamera ve ekran yönünden eleştirileri hak etmiyor bence normal kullanıcı için her fonksiyonu son derece yeterli .

Size birsey danışacam telefon 9.2.1.0 sürümüyle geldi. 9.5.4.0 'a guncelleyimmi ? Şuan memnunum telefondan .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lKaraoqLanl -- 18 Nisan 2018; 21:41:50 >
    Tavsiye için teşekkürler. Filmin cihaza takılmış halini de çekip paylaşma şansınız var ise müteşekkir oluruz. Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekcr

Tavsiye için teşekkürler. Filmin cihaza takılmış halini de çekip paylaşma şansınız var ise müteşekkir oluruz. Sevgiler.
    Yanında gelen kılıf ile birlikte de çektim. Fikir edilmeniz açısından. Yalnız sol alta çok ufak bir açıklık gibi bişey var. Benim hatam orayı yamuk yapıştırdık. Normalde ne sağda ne solda kalkma olmuyordu. Tekrar da çıkarmadım. Ama göze batmıyor. Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeboys0 -- 19 Nisan 2018; 9:16:28 >
  • Beyler 9.03 sürümü kullanıyorum.9.5.4 e güncelleme yapayım mı pil performansında düşüş olur mu benim için pil önemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GullyFoyle kullanıcısına yanıt
    Ben Vodafone kullanıyorum. 4G çekiyor. Hiçbir problem yaşamadım.

• gigabit78 kullanıcısına yanıt
    Adımsayar programınızı değiştirin bence. Bende iki program var. İkisi de eşit sayıyor. Ama bazen programın widgetine tıklayıp açmak gerekiyor. O zaman gerçek sayıyı gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaliope -- 20 Nisan 2018; 19:30:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldencity34

Dostlar sürüm 9.0 yüklü bende. Son gelen güncellemeyi yapayım mı pil performansı benim için önemli
    Mutlaka yapın. Benimki çok daha iyi oldu.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.