Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.149
Cevap
50
Favori
182.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Greeshan Rom kullanan varmı acaba nasıldır önerirmisiniz ????
  • Arkadaşlar merhaba, geçenlerde eşimin mi max 2 cihazının ekranının kırıldığını söylemiştim, haftasonu izmir'de bir serviste A kalite yan sanayi denilen ekrranı 250 TL'ye taktırıp eve döndüm ancak ekran değiştikten sonra aynı odada benim G4'ün 13 mbps aldığı wifi ağımızdan eşimin telefonu 3 mbps alabiliyor en fazla, asıl sıkıntı sadece modemin bulunduğu odada çekiyor araya duvar kapı vs. girdiği zaman kopuyor wifi ağı. telefoncu bir sıkıntı olmadığını kasa açıkken wifi'nin tam çektiğini kasayı kapadıklarında çekim gücünün düştüğünü, telefon için yeni wifi anteni sipariş ettiğini ve gelince takacağını muhtemelen sorunun çözüleceğini belirtti. Bir fikri olan var mı bu duruma ne sebep olmuş olabilir?
  • Hellori Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Servise verirken wifi de sıkıntı yoksa, servisten alındıktan sonra bu sorun meydana çıktıysa, servisin ihmaili olduğu belli.. bilmeyene telefonu kurcalatmamak lazım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende ekranı değiştirdim istanbulda bir özel servise normalde ekranı satın almak istemiştim ekranı satmıyoruz ekranı değiştirirken Wifi antenini kopartıyorlar kendimiz değiştiriyoruz demişti bende telefonu gönderdim. değiştirip tekrar gönderdiler

• Ekranı kırılan arkadaşlar; ekranlarınız nasıl kırıldı? Telefonu kalın kılıfla kullanıyorum. Korkuyorum ince kılıfla kullanmaya. Telefon büyük olunca sanki düşer düşmez ekran kırılacak gibi geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vermid16

Arkadaşlar ben böyle bir telefon görmedim. Ben çok telefon değiştiririm ancak bu kadar şarjı giden bir cihaz görmedim. İphone bütün serilerini ve android cihazların amiral gemilerinin hepsini kullandım. Şarj konusunda en yakını Huawei cihazları geldi. Xiaomi cihazlarında 4. modelim ama xiaomi mi max 2 çok farklı bir cihaz. Siz hiç 10 saat ekran süresi veren telefon gördünüz mü başka. İphone 7, 3 saat görüyor en fazla bende. Telefon büyük falan değil bence ilk başta göze bayağı büyük geliyor. Ancak alışıyorsunuz. Cebe falan koymada hiç sıkıntı yaşatmıyor. İncecik bir tasarım , muhteşem bir ekran ve en önemlisi bitmeyen şarj snapdragon 625 işlemci hiç ısınmıyor. Kesinlikle tavsiye ederim
    Hem iPhone 8 kullanıyorum hem de mi max2. Video izlemesi keyifli, bluetooth ve wi-fi hızları gayet iyi. Dediğiniz gibi ben böyle bir şarj görmedim. Android'de xiaomi'yi tek geçerim. Almak isteyen gözü kapalı alsın arkadaşlar. Gerçi son dolar artışından biraz etkilendi ama kesinlikle değer.
  • Artık navigasyon tuşlarını kullanmadan tam ekran hareketleri mümkün hale gelmiş max 2 için twrp yada magisk ilede yüklenebilir miuitürkiye forumundan konuyu aldım alıntıdır
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/tam-ekran-hareketleri.32443/#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz55_55 -- 19 Kasım 2018; 20:20:11 >
  • mert05 kullanıcısına yanıt
    Şuan aynı problemi ben yaşıyorum. Ekranım kırıldı İstanbulda bir servise yolladım 250 TL ye. Şuan dokunmatik sorunlu bazı yerlerde almıyor. Wifi de çekmiyor. Geri yollasam yapabilirler mi sonuç alabilir miyim. Anakartı falan cortlatmamışlardır dimi?

Merhaba problemi çözdü mü acaba servis?

• quote:

Orijinalden alıntı: hed-pe

Merhaba problemi çözdü mü acaba servis?
    çözdü çok güzel çözdü.

en son wifi anteni bekliyorduk yazmışım 1 gün sonra yeni takılan ekranın dokunmatiği basmamaya başladı, götürdüm panel sorunludur bırakın yenisini takayım dedi eyvallah dedik, ertesi gün gittim gerçekten bu sefer daha kaliteli bir ekran takmış teşekkür ettik wifi anteni gelince ben size haber vereceğim dedi eve döndüm. telefon uçak modundaydı eve gelip eşime verdim uçak modundan çıkarttı şebeke yok bu seferde! bıraktık yeniden bir adet ikame 5se aldık bekliyoruz bakalım.
  • hed-pe kullanıcısına yanıt
    Ben 400 TL ye yaptırdım orjinal ekran değişimini size takılan ekrandada sıkıntı olabilir Anakart ta sıkıntı olacağını sanmıyorum

Umarım ben de böyle problemler yaşamam.

• mert05 kullanıcısına yanıt
    Servis harici bi yerde orijinal ekran Yok diye biliyordum ben. Siz nerede yaptırmıştınız cihazı?

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    https://www.xiaomiteknikservisi.com/

sayfaları bu muadili 280 orjinal 400 demişlerdi ekranda ren Dokunmatik konusunda hiç bir sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert05 -- 21 Kasım 2018; 15:7:23 >
  • Parlaklığı çok az parmak izi bazen çok sıkıntı çıkardığıda oluyor elim çok terlediği için parmak izini görmüyor bu yüzden eu roma geçtim face id kullanıyorum bence daha güzel face id
  • Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar dilerim oncelikle.

Bende 1 yıla yakındır Max 2 kullanıyorum ve dediğiniz gibi batarya olsun performans olsun stabilite olsun mükemmel

Üstüne birde greeshan Repack rom yükledim tadından yenmiyor artık yüklemek isteyen olursa seve seve yardımcı olurum

İyi akşamlar tekrardan.

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Parlaklığı çok az parmak izi bazen çok sıkıntı çıkardığıda oluyor elim çok terlediği için parmak izini görmüyor bu yüzden eu roma geçtim face id kullanıyorum bence daha güzel face id
    Hocam eu romda aldığınız ekran süresinin SS ini atabilir misiniz teşekkürler.

• Mükemmel bir rom hocam öneririm size ben kullanıyorum şahsen ve aşık oldum Roma denemenizi öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Degerli arkadaşlar batarya kaç saatte full şarj oluyor.*
  • Ortalama 2 saat

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.