Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.151
Cevap
50
Favori
182.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi Max 2 çok sorunsuz bir cihaz, developer rom da kullansanız, global rom da kullansanız bol bol güncelleme geliyor. Main Android güncellemesi gelmese ne olur sanki cihaz sorunsuz olduktan sonra? Bundan önce bir sürü marka/model cihaz kullandım ve bir çok Android güncellemesi görmeme rağmen cihazın stabilitesinin bozulmasından tutun şarjın daha kötü gitmesi, ısınma sorunlarına kadar bir sürü sorunlarla karşılaştım. Demem o ki rahatınız yerindeyse rahat batmasın.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin batan bir şey yok...

Burada önemli olan firmanın kullanıcıları ne yerine koyduğu,
    İki senedir üstüne iki yeni sürüm çıkmasına rağmen kullanıcıları insan yerine koymayan firmaların yaptığı gibi davranması hoş değil,
    İş lafa geldiğinde biz Xiaomi'yiz demesini biliyorlarsa ana sürüm olarak ta destek vermek zorundalar.

Arayüze güncelleme gelmesi de benim için önemli değil mesela, önemli olan çekirdek seviyesindeki iyileştirmeleri alması.
  • Yeni alacağınız cihaz ile bol şans şimdiden. @deniz_sea

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    İnsanları tanımadan lütfen gereksiz yorumlar yapmayın,

Hiç bir markayı da babanızın malı gibi savunmayın lütfen.

Telefon değiştirip değiştirmeyeceğim kimseyi ilgilendirmez, ama sattığı telefona güncelleme vermeyen bir firma tüm kullanıcılarını ilgilendirir, bir kaç sene sonra bunun acısını çekerler.

Telefonumdan 10/8 gibi bir oranda memnunum, ama firmanın davranışlarından aynı oranda memnun olmak zorunda değilim.

iyi günler....
  • Arkadaşlar şarj aleti ve kablosunu kaybettim, cepporttan orijinal diye kablo ve adaptör aldım ama şarj olma 5 saatten fazla görünüyor. Ürünler orijinal mi değil anlayamadım. Sizdeki adaptörün değeri nedir? ve şarj süreniz nedir 0dan 100e?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trgladio -- 31 Ekim 2018; 21:14:43 >
  • trgladio T kullanıcısına yanıt
    Quickşarj destekli şarj aleti almalısınız, şarj süreniz bu kadar uzadığına göre 1a lik bir şarj aleti almışsınız,
    2a ve Quickşarj destekli şarj aleti ve uygun kablo ile normal değerlere inecektir süre...
    Şarj aletim iş yerinde olduğu için bakamıyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncellemenin psikolojik rahatlama sağlamasında başka faydası yok... Bunu genelleyerek söylüyorum...

Nexus cihazlarımda bile sorunsuz güncelleme hatırlamazken sorunsuz, taş gibi, hiç bir sıkıntısı olmayan cihaza güncelleme verilmiyor diye dert yanmak...

Genelde güncelleme istenir... Peşi sıra önceki sürüme nasıl dönebilirim mesajları birbirini kovalar...

Bence cihaz donanımının kaldırabileceği en stabil ve uğraşılmış sürümde...

Güncelleme gelirse pişman olursunuz... 😎

• quote:

Orijinalden alıntı: trgladio

Arkadaşlar şarj aleti ve kablosunu kaybettim, cepporttan orijinal diye kablo ve adaptör aldım ama şarj olma 5 saatten fazla görünüyor. Ürünler orijinal mi değil anlayamadım. Sizdeki adaptörün değeri nedir? ve şarj süreniz nedir 0dan 100e?
    Telefon ile beraber gelen orjinal şarj aleti
    Full şarj etme süresini tam bilmiyorum ancak 2 saat civarları olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordof34 -- 1 Kasım 2018; 0:14:18 >

• Mi sistem uygulamaları güncelleme alıyor, diğer tüm uygulamalar sık sık güncelleme alıyor, dolayısı ile bu telefon güncel,

yüklü bütün uygulamalara 5 yıldız verdim,

uygulama puanlarında kötü puan verenlerin telefon donanımları yetersiz olduğundandır,

Bu donanımla uygulamaların hemen hepsi mükemmel çalışıyor,

en son backup yedekleme uygulamamız yok, yaklaşık 1 gb uygulamayı yedeklemenin gereği varmı yokmu, düşününce yok gibi geldi,

lazım olan her uygulamayı playdan son sürümünü indirmek varken, eski yedeğine ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lordof34

Telefon ile beraber gelen orjinal şarj aleti
    Full şarj etme süresini tam bilmiyorum ancak 2 saat civarları olması lazım

Alıntıları Göster
    Değerler aynı adaptörde hızlı şarj etkin yazısı da var. Ama 1 saati geçti şu an 0dan şarj etmeye başladım yüzde 33te. Birde hatırladığım önceden pcden şarj edeceğim zaman 3 tane seçenek çıkıyordu dosya görüntüle, sadece şarj et gibi bunlar çıkmıyor. Acaba kablodan dolayı mıdır?

• trgladio T kullanıcısına yanıt
    buda benim şarj aletim.

Şarj cihazınızda belirttiğim gibi Quick charge 3 simgesi var mı?

Ayrıca 12v-1.5a vermesi gerekiyorki 18W lık adaptör olsun.

• Şarj aleti bozulanlar hiç orjinal Xiaomi marka aramasınlar. Piyasa da bir sürü lisanslı Quick Charge cihaz var. Mesela güvenilir markalardan birisi de Anker diye biliyorum.
  • Acaba Xiaomi Mi Max 2 için büyük bir sürprizmi yapacak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz55_55 -- 9 Kasım 2018; 14:45:30 >

• yaklaşık 12 gündür falan 10 betayı kullanıyorum. bugün en son sürüm 8.11.8 sürümü çıktı. android sürümü hala aynı 7.1 şeklinde. gelecek olursak gözüme çarpan ilk değişiklik şarj yüzdesini sağdaki geniş daire yanına değilde içine koymuşlar.menüde en sola geçtiğimizde app vault kısmında ön bellek göstergesi gri içindeki yuvarlak dolan kısım fıstık yeşili olmuş. ram kullanımı epey bir azalmış gözüküyor. stabil gayet. ama şarj kısmı bir önce verilen beta sürümünde çok şarj harcıyordu. 2 gün dayanan pil kullanımım 1.5 güne inmişti. kamera ya derinlik efekti gelmiş çektikten sonra arka planı bulanıklaştırıyor ama sadece ön kamerada var bu özellik şimdilik bu kadar
  • 2019 3.çeyrekte geleceğine göre o tarihe kadar Android 8.1 de gelecek demekki şimdi xiaomi gözüme girmeye başladın,
    Bilgi içinde teşekkür ederim....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Acaba Xiaomi Mi Max 2 için büyük bir sürprizmi yapacak acaba

Böyle yaparlarsa 2020 de gelir bize o değilde daha 8 vermeden 9u listeye almaları sevindirici

• Bir kaç sorum olacak.
    • Telefonda java desteği yok diyor. Ne gibi şeyleri yapamam bu yüzden?
    • Telefonda kulaklık için ayrı jak var mı?
    • NFC yokmuş. Şu anki telefonumda var ama hiç kullanmadım. Ne işe yarar?
    • Wifi için 802.11 a/b/g/n/ac diyor. Bunun hakkında hiçbir fikrim yok. İyi midir?
    • Data kullanımı için çekmeme gibi problemlere sebep olur mu?
    • İthalatçı garantili almam sıkıntı yaratır mı?
    • Tamir konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Bu markayı bilmiyorum vs. denir mi?
    • Pusula özelliği yok gözüküyor. Kıble bulabilir mi? Navigasyonda sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pronefroz -- 11 Kasım 2018; 1:2:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Bir kaç sorum olacak.
    • Telefonda java desteği yok diyor. Ne gibi şeyleri yapamam bu yüzden?
    • Telefonda kulaklık için ayrı jak var mı?
    • NFC yokmuş. Şu anki telefonumda var ama hiç kullanmadım. Ne işe yarar?
    • Wifi için 802.11 a/b/g/n/ac diyor. Bunun hakkında hiçbir fikrim yok. İyi midir?
    • Data kullanımı için çekmeme gibi problemlere sebep olur mu?
    • İthalatçı garantili almam sıkıntı yaratır mı?
    • Tamir konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Bu markayı bilmiyorum vs. denir mi?
    • Pusula özelliği yok gözüküyor. Kıble bulabilir mi? Navigasyonda sıkıntı olur mu?
    Tek tek cevap vereyim

Java desteği artık eskide kaldı kullanan site yok gibi yapamayacağınız bişey yok

Kulaklık girişi 3.5mm öyleydi sanırım. yani her kulaklık oluyor jak dönüştürücü hiç bişeye ihtiyacınız yok

Nfc temaSsız ödeme olayı falan kullanan yok zaten

Wifi güvenliği için o harfler iyidir yani

Vodafone ile sıkıntılı bir cihaz onun dışında çeker sıkıntı yapmaz

İthalatçı garantili cihazın tamiri konusunda tek bir yerw bağımlı olmanız demek. Zaten kolay kolay bozulan cihazlar değil ama en basitinden ekran kırılınca garanti olayından yararlanamıyorsunuz distribütör garantili olsa bile şans işi diyelim bu konuya

Pusula var yok diyen kim kıble bulunur kullanmayı biliyorsanız

• Telefona şarj dayanmaz oldu :(

• Bioenerjist B kullanıcısına yanıt
    kaç saat gidiyor bataryanız? ne zaman aldınız telefonu?

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.