Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

• Xiaomi Mİ Box S (Yeni - 2019) • Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
785
Cevap
71
Favori
44.046
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> • Xiaomi Mİ Box S (Yeni - 2019) • Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1070 Mesaj
      10 Nisan 2019 20:40:11
      Firestick 4k ile mi box s takas etmek isteyen varsa goruselim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

DENON AVRX1400H - MAGNAT MONITOR SUPREME 802 FRONT - MAGNAT SHADOWS 213 CENTER - TANNOY MX1 REAR - MAGNAT MONITOR SUPREME 302A SUBWOOFER - AUDIOQUEST KABLO - ZIDOO X9S - SAMSUNG BD-J7500 ULTRAHD BLURAY - SAMSUNG 51F5570 PLAZMA - LG PH670S PLAZMA - LG PF1500G LED PROJEKTOR
    • Teğmen
      177 Mesaj
      11 Nisan 2019 01:02:32
      Buna store’da olmayan appler icin apk’lar ile yukleme yapilabiliyor mu kutudan ciktigi haliyle?

Çek alım referanslarım: pikachu45 (HB çeki)
    • Yüzbaşı
      368 Mesaj
      11 Nisan 2019 12:11:32

Es dosya Yöneticisi ile oluyor.

|
      |
      TQ2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      10 Mesaj
      11 Nisan 2019 13:35:10
      Son gelen güncellemeyi yaptım. Ama bir şey fark etmedi herhalde 🤔

|
      |

• Teğmen
      177 Mesaj
      11 Nisan 2019 13:39:40

Cok tesekkurler

|
      |
      wwtr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çek alım referanslarım: pikachu45 (HB çeki)
    • Çavuş
      41 Mesaj
      11 Nisan 2019 17:39:26
      ilk yüklediğimde bi heyecanlandım dedim oldu mu acaba şimdi? ama pek değişen bi şey yok benim makinede. yine kopmalar var.

|
      |

EN SON UMUTLAR ÖLÜR.
    • Yarbay
      4730 Mesaj
      11 Nisan 2019 17:52:56
      Arkadaşlar YouTube da videoyu ileri sararken seste patlama meydana geliyor, sizde böyle bir sorun var mı acaba.

|
      |

Bilgi bankası
    • Yüzbaşı
      364 Mesaj
      11 Nisan 2019 21:14:56
      Arkadaşlar canlı TV izlemek için önereceğiniz bir uygulama varmı

|
      |

• Teğmen
      141 Mesaj
      12 Nisan 2019 19:28:23
      Son guncellemeden sonra alet arada menulerde dolasirek donuyor 2 gunde 3.kez dondu ve fisi cekip takinca aciliyor.yuklemeyen arkadaslara tavsiye etmem.onnumara calisan tik demeyen alete niye guncelleme verip bozarsinki anlamadim.gerci suc bizde sikintti yoksa guncelleme fln dokunmamak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wara -- 12 Nisan 2019; 19:29:56 >
      |
      |

• Teğmen
      237 Mesaj
      12 Nisan 2019 23:43:13
      Merhaba arkadaşlar bende bugün aldım cihazı fakat hariçten hiç program yükleyemedim. App tray, Chrome vs yükleme yapıyor ama dosyalar açılmıyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      304 Mesaj
      14 Nisan 2019 19:41:45
      Merhaba arkadaşlar uzun zamandır var bende mi box, perfect ip ile ip tv dışında pek bişey yapmıyodum ancak bugün Chrome yüklemek istedim. Ex dosya yöneticisi ile yükledim de ancak ana ekranda gösteremedim bir türlü. Farklı bi launcher filan mı yüklemek lazım bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yeni dünyalara göç etmek gerek..
    • Er
      1 Mesaj
      14 Nisan 2019 23:01:23
      1,5 aydır kullanıyorum. Kesinlikle alınmaz. İki temel neden ileteceğim siz bu duruma göre değerlendirin.

1- Cihazda wifi bağlantı problemleri var. Bu durumdan üretici de farkında olduğu için 2019 Nisan ilk haftasında wifi unstable durumunu çözen update yayınladırlar. Peki ne oldu? Evet bağlanma ve kopma sorunları çözüldü. Ancak kozmetik olarak çözülmüş olsa gerek çünkü uygulamalar ciddi sorunlar yaşıyor. Donma, uygulamadan atma vs. Böyle cihazın net performansı kötü ise başka ne işe yarar?

2- Cihaz kumandasında ayrı bir NETFLIX tuşu var :) Oldukça iddialı. Ama maalesef cihaz Netflix 5.1 desteklemiyor. Evet cihaz üzerinde Dolby, dts vs görebilirsiniz. Ancak bu sadece offline içerikleriniz için. Netflix Dolby desteği yok. 10 yıllık PS3 bile destekliyor.

Son olarak IPTV tecrübemi de paylaşayım gerisine siz karar verin. Wifi performans problemi nedeni sürekli donuyor veya çözünürlük problemi yaşıyor. Televizyonların SmartTV uygulaması açık ara çok daha iyi. Ufacık RAM'li eski smartTV IPTV'de kesinlikle daha başarılı.

Bunun dışında standyby modunda bırakırsanız cihazda donmalar olabiliyor. Belli aralıklar ile enerjiyi kesmeniz gerekiyor.

Kaliteli ürün görünümünde ve fiyatında bir çöp yapmışlar. MI firmasının diğer ürünlerindeki başarısına güvenerek almıştım. Ancak maalesef TV BOX olayını henüz çözememişler

• Teğmen
      177 Mesaj
      15 Nisan 2019 08:47:27
      Merhaba arkadaşlar. Bugün hepsiburada dan verdiğim siparişle aranıza katıldım. Şu anda kargoda. İlk açılışta ne yapmam gerekiyor? Herhangi bir kurulum yapmam gerekiyor mu normal kurulum dışında?

|
      |

• Teğmen
      145 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:47:51
      quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem Merhaba arkadaşlar uzun zamandır var bende mi box, perfect ip ile ip tv dışında pek bişey yapmıyodum ancak bugün Chrome yüklemek istedim. Ex dosya yöneticisi ile yükledim de ancak ana ekranda gösteremedim bir türlü. Farklı bi launcher filan mı yüklemek lazım bilgisi olan var mı ?
      marketten atv launcher ı yükle

• Yarbay
      4730 Mesaj
      15 Nisan 2019 15:10:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Tester2000 1,5 aydır kullanıyorum. Kesinlikle alınmaz. İki temel neden ileteceğim siz bu duruma göre değerlendirin.

1- Cihazda wifi bağlantı problemleri var. Bu durumdan üretici de farkında olduğu için 2019 Nisan ilk haftasında wifi unstable durumunu çözen update yayınladırlar. Peki ne oldu? Evet bağlanma ve kopma sorunları çözüldü. Ancak kozmetik olarak çözülmüş olsa gerek çünkü uygulamalar ciddi sorunlar yaşıyor. Donma, uygulamadan atma vs. Böyle cihazın net performansı kötü ise başka ne işe yarar?

2- Cihaz kumandasında ayrı bir NETFLIX tuşu var :) Oldukça iddialı. Ama maalesef cihaz Netflix 5.1 desteklemiyor. Evet cihaz üzerinde Dolby, dts vs görebilirsiniz. Ancak bu sadece offline içerikleriniz için. Netflix Dolby desteği yok. 10 yıllık PS3 bile destekliyor.

Son olarak IPTV tecrübemi de paylaşayım gerisine siz karar verin. Wifi performans problemi nedeni sürekli donuyor veya çözünürlük problemi yaşıyor. Televizyonların SmartTV uygulaması açık ara çok daha iyi. Ufacık RAM'li eski smartTV IPTV'de kesinlikle daha başarılı.

Bunun dışında standyby modunda bırakırsanız cihazda donmalar olabiliyor. Belli aralıklar ile enerjiyi kesmeniz gerekiyor.

Kaliteli ürün görünümünde ve fiyatında bir çöp yapmışlar. MI firmasının diğer ürünlerindeki başarısına güvenerek almıştım. Ancak maalesef TV BOX olayını henüz çözememişler
      Çok ilginç, ben hiç wifi sorunu yaşamadım, netflix 5.1 olarak kullanıyorum, hatta resim bile paylaşabilirim. Ip tv de kullanıyorum ücretli olarak ciddi bir sıkıntı yok ip tv de. Ben aşırı derecede memnunum mi box s den. Hızlı ve seri.

Cihazı kapatmadan kullanmanız lazım, yani kumandadan da kapatmayın cihazı. Kapatınca dediğiniz gibi sapıtıyor cihaz, ben aylardır kapatmadan kullanıyorum ve çok memnunum, donma takılma yok.

Ben 420 tl ye almıştım ve paramın karşılığını verdi, sonrası ne olur bilemem tabii.

Gerçi ihtiyaçlar ve beklentiler farklı olunca, beni memnun eden ürün sizin için yetersiz olabiliyor. Herkesin şahsi fikrine saygım sonsuz.

|
      |

Bilgi bankası

• Yüzbaşı
      304 Mesaj
      15 Nisan 2019 17:02:59

Teşekkürler hocam eve geçince deniyicem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Omer90035331 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yeni dünyalara göç etmek gerek..
    • Binbaşı
      1499 Mesaj
      15 Nisan 2019 18:54:11
      Netflix kesinlikle dolby digital+ ve 5.1

Ses çıkışını auto yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 15 Nisan 2019; 18:54:55 >
      |
      |
    • Binbaşı
      1328 Mesaj
      15 Nisan 2019 22:11:40
      Arkadaşlar selamlar mi box s aldım hepsiburadadan ama iphone ve ipad i mi box a yansıtma özelliği var diye biliyordum ama baya bir baktım nete yok gibi sanki,deray bilgisi olan varmı acaba,

İos cihazımı tv ye mi box ile aktarabilirmiyim

|
      |

• Binbaşı
      1643 Mesaj
      16 Nisan 2019 11:02:22
      Konuyu güncel olarak takip etmiyorum ama 16 Nisan 2019 günü güncelleme geldi arkadaşlar şu an güncelleme yükleniyor. WIFI bağlantı ve stabilizesi, çeşitli ufak tefek iyileştirmeler, Netflixle alakalı problemler, Bluetooth bağlantılarıyla ilgili iyileştirmeler vs. Gibi yenilkler yazıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1066 Mesaj
      16 Nisan 2019 11:15:09
      Fire tv 4 k kullanıyorum.2.cihaz olarak bu cihazı bende tekrar almak istiyorum.Ama br bakıyorsunuz youtube düzgün çalışıyor sonra güncelleme geliyor youtube çalışmaz oluyor , durduk yere bu kadar sorun neden çıkıyor.Xiaomi firmasına yakışmıyor.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Paykasa
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.