Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.708
Cevap
620
Favori
1.176.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım olmaz. Olaki takılırsa ürünü almaya da bilirim geri iade olarak gönderirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetqzl01

hocam satıcı ile görüştüm 10 dolar olarak gösterecek fiyatı
    Dostum 10dolar biraz çılgın bir rakam olmuş gümrüğe girerse ki bu ara herşey %99 gümrüğe takılıyor. Kafalarına göre ücret alıyorlar 60tl verende var 180 tl veren de ürünü teslim aldığında buraya yazarsan bizleride bilgilendirmiş olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şansımı denemek istiyorum sipariş verdim iptal etmek de istemiyorum satıcıya mesaj attım ürünü mouse olarak göster diye. Bakalım nasıl bir tecrübe edineceğiz burdan 100 TL üstü vergiyi ödemem ürünü iade olarak geri gönderirim büyük ihtimal

• Bu cihazla 8-10 mbit arası bir hızda netflix ve youtubedan randıman alabilirmiyim sizce?

4k gibi bir derdim yok 1080p yada 720p yeterli benim için. Yorumlarınıza göre ürünü satın alcam.

• bu cihazı 5.+1 ses sistemi ile kullanan var mı?sorun oluyor mu?
  • noyn__ kullanıcısına yanıt
    youtube ve netflix manasız bi şekilde 5 mbit te bile düzgün çalışıyor, lisanslı olmasından kaynaklı zannedersem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyn__

Bu cihazla 8-10 mbit arası bir hızda netflix ve youtubedan randıman alabilirmiyim sizce?

4k gibi bir derdim yok 1080p yada 720p yeterli benim için. Yorumlarınıza göre ürünü satın alcam.
    Ben de aynı sorunun cevabını merak ettiğimden dolayı alıp almama konusunda birkaç haftadır tereddüt ediyorum.
    İnternet hızım 9-12 mbit arası oluyor.
    Kullanma amacım netflix, iptv, nas'tan film dizi izleme gibi şeyler olacak.

• Arkadaşlar şu sol alt kısımdaki yazıları yok edemiyor muyuz?
    • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

• Bende aliexpress ten sipariş verenlerdenim..bugün itibari ile 25. Gündeyim ve hala çinden ayrılmadı malzeme..gümrük sorunu benimde kafama takılıyor, ankaradan bu malzemeyi alan arkadaşlarım var onlarda takılmadı ama takılanlarıda biliyorum .. takılma kriterlerini tam olarak bilmiyorum.. kısmet beklemedeyiz

• Evet benim takıldı.faturayi düşük gosterseniz bile kredi kart ekstresinide istiyorlar.onun üstünden % 20 KDV
    %20 ÖTV 50 TL ye yakın bandrol alıyorlar.genelde kutuları açmaya başlamıslar..
    Gerisi şansınıza artık

• Arkadaşlar acil bi yardım edin. Smart IPTV uygulamasının deneme süresi bitti satın aldım. Bütün kanallar gitti, iptv sağlayıcımla iletişime geçtim. Geri yüklediler ama 1 kanal var o da check list yazıyor sonra connection failed çözemedim olayı böyle bi sorun yaşayan oldu mu?
  • Sa. Arkadaşlar...
    Bendeki mibox s sn günlerde yeniden başlatmadan netflixi açmıyor. Dönüp duruyor ekranda. Yeniden başlatınca açlıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömer akif

Sa. Arkadaşlar...
    Bendeki mibox s sn günlerde yeniden başlatmadan netflixi açmıyor. Dönüp duruyor ekranda. Yeniden başlatınca açlıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
    Bu sorun yazılımdan kaynaklanıyor, ekim ayından bu yana yeni yazılım verilmedi. uyanma problemi olarak geçiyor. yakında yeni bir yazılım çıkacaktır diye bekliyoruz.
  • merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır netflix kullanıyorum uygulamadan bir film açınca ağımın ping süresi 160 ms lere çıkıyor netflixle alakalımıdır bilmiyorum ama hep netflixi açınca oluyor, bu tür bir sorun yaşayan var mı ?
  • rzsph kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de 4k Lg tv var sadece 1 numarali hdmi portuna takinca 4k oluyor netflix digerlerinde olmuyor. 1 nolu portun extra ozelligi hdcp 2.2 ozelligi olmasi.

• https://www.hepsiburada.com/alfais-4939-usb-3-0-to-ethernet-cevirici-donusturucu-adaptor-gigabit-destekli-p-HBV0000060TRG?magaza=Hepsiburada

şundan aldık ama bir türlü bağlamadık. ışıkları falan yanıyor normal görünüyor her şey. neden olabilir ki?
  • Kablosuz kulaklik aldim fakat tv box bluetoothu gormuyor.yardimci olacak varmi?

• arkdaslar benim cihaz dun geldi. ilk izlenimlerim kesinlikle dogru tercih yapmisim cok hizli ve kullanisli bir cihaz.iptv youtube ,netflix felan akiyor takilma yok kasma etme ozellikle youtube 4k videolarinda internet hizim 25-30 arasi kasma donma takilma yok net seyrettim. benim ayarlayamadiklarima gelince 5 ghx wifi ye baglanamadim hata veriyor bi arastirmam gerek yada usb to ethernet alip sorunu cozerim diyorum.netflixte 4k goremedim hd gozukuyor sadece kablo tv giris vs deneyecegim belki ondan kaynaklidir. yurtdisindayim ve aliexpresten 340 tl civarina denk geldi,burdaki magazalarda tl bazinda 500-550 civari. tv box ta baya arastirip aldim kesinlikle tavsiye ederim.2 gb ddr3 ram fln takinti yapmistim son siztem cihazda niye bole fln ki aliexprest 4gb ddr4 ramli tv boxlar var .aklim onlara gitmisti fakat alakasi yokmus .cekinmeden alin dusunen arkadaslar su gibi akiyo cihaz.
  • wara W kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Unarım ilk günkü gibi performanslı kullanmaya devam edersin. Eğer tv nin 4k ise netflix 4k göstermesi gerekir. Youtubu 4k videolarını açtığınızda direk 4k açılmayabiliyor. youtubun çözünürlük ayarlarından 4k seçmeniz gerekiyor.

• CXath1 C kullanıcısına yanıt
    tesekkurler.tv 4k evet ama dedigim gibi netflix gostermedi nedense ,3 hdmi giris var ve kendi kablosu ile takmadim.kendi hdmi kablosunu takip girisleride degistirerek bi deneme yapacam. youtube evet seceneklerden 4k secipte izliyorum goruntu guzel.sikinti 5ghz wifi baglanma ve netflixte simdilik aksama bakacam onlarada.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.