Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Play Store'den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Şu an güncel durumda herhangi bir güncelleme gözükmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Ağınızla ilgili bir sorunmuş.

https://help.netflix.com/tr/node/23570

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim modemi kapatıp açtım girdi şimdi. Teşekkür ederim.

• Bilgilendirme için sağolun, projeksiyon kullanıyorum ve hdmi larda arc yok maalesef. Bu sebeple sipariş vermedim. Kendime uygun bi box bulamadım, sürekli ps4ü bi projeksiyona bi monitöre taşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syphonfilter -- 5 Ocak 2019; 2:23:00 >
  • herkese iyi günler. 1 hafta evvel aldığım ürünle alakalı bir kaç şey soracağım.
    1- Youtube izlerken reklam atlayınca ses çok yüksekten normale düşüyor. İlk zamanlar yoktu son 2 gündür böyle. Neden olabilir.
    2- Ücretsiz kumanda uygulaması öneriniz var mı?,
    3- Netfilx tuşunu başka bir uygulamayla değiştirebilir miyiz.
  • selam arkadaşlar, cihaz geldi kurdum şöyle ki wifi yakın ama biraz zayıf ara ara netflix kalite düştü deneyeceğim daha... ip tv vb play store da çıkmayan uygulamaları nasıl yükleyebilirim cihaza bilgi verebilirmisiniz playstore da çoğu şey çıkmıyor
  • Arkadaşlar sadece merakımdan bu kodi denen uygulamayı kurdum. Siz gerçekten buradan film ya da dizi izleyebiliyor musunuz ya? Sürekli takılıyor donuyor.

• khan1907 kullanıcısına yanıt
    Aptoide..

• Bu arada bende Live kısmına tıkladığımda bişey açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Bu arada bende Live kısmına tıkladığımda bişey açılmıyor.
    playstoredan tvirl uygulamasını kurup iptv linkinizi eklerseniz live channels uygulaması aktif oluyor. Live tuşu da bu uygulamaya bağlı

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Smartiptv uygulamasını satın aldım çok kullanışlı onu atayamıyor muyuz?

• Arkadaşlar ne yaptıysam bluetooth alıcıyı baglayamadim?

I think marka şu migrosta satılan aux girişi bulunan Bluetooth alıcı var.

Bluetooth cihaz ekle diyorum eşleşme modu açık ama xiaomi bulamıyor?

Telefonla buluyorum cihazı ama TV box bulamıyor?

• Ben 4 gün kullanıp iade ettim. Kablosuz performansı çok kötü. İnternetim 10 mbps ( 16 mbps ama ancak 10 mbps alabiliyorum) Xiaomi TV box ta hız testi yaptığımda 4 mbps ancak görüyor. Acaba dedim kablolu bağlansam nasıl olur diye. USB ethernet hub alıp bir de kablolu denedim ama kablolu bağlantı 2 dakika sonra kendiliğinden koptu. Kablolu bağlanıp 2 dk içinde bağlantı koptuğu için pek inceleyemedim ama hız testini kablolu yaptığımda bile 8 mbps olarak ölçtü speedtest. Aç destekli modemim olmadığı için 5 GHz bandını deneyemedim. Ha üstelik USB ethernet hub için de ilave 60 TL verdim. Ayrıca Xiaomi TV box kumandası cihazı her açmada tekrar tanıtmam gerekti. Daha 4 gün içinde bukadar sorunla karşılaşınca ürünü iade ettim. Nereden aldın diye soracak olursan Hepsiburada.com dan almıştım. Sonra paraya kıyıp Nvidia shild TV aldım ve kafam acccayip rahat, adamlar yapmış abi, TV box olarak piyasada daha güçlüsü yok. Nvidia shild TV yi ikinci el 1100 TL ye aldım. Eğer kullanım amacın ip tv ise paraya kıy ve Nvidia shild TV al derim. Xiaomi mi box ta kasım kasım kasım Turkcell TV plus uygulaması Nvidia shild TV de yağ gibi aktı gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih0xx -- 5 Ocak 2019; 22:49:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrhyldrm

Arkadaşlar sadece merakımdan bu kodi denen uygulamayı kurdum. Siz gerçekten buradan film ya da dizi izleyebiliyor musunuz ya? Sürekli takılıyor donuyor.
    Kardeş ben 4 gün kullanıp iade ettim. almıştım. Xiaomi mi box ta kasım kasım kasım kişi uygulaması Nvidia shild TV de yağ gibi aktı gitti. Bu arada sana katılıyorum. Bir insan neden filmi kodiden izler ki. Kodiyi takılmadan izlemek şu an sadece Nvidia shild TV de mümkün. Bilgisayar da kodi kullanımı için ise core i7 yedinci nesil. Ya da daha iyisi ve en az 32 GB ram ve 6 GB ekran kartlı bil bilgisayarın varsa donmadan takılmadan izlersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Smartiptv uygulamasını satın aldım çok kullanışlı onu atayamıyor muyuz?
    Ben de smartiptv kullanıyorum. Dediğiniz gibi daha kullanışlı. Live tuşuna başka program atama mümkün mü bilmiyorum. Xda da yazı buldum yarın deneyeceğim. Olursa bilgi veririm

• Merhaba, Forum İstanbul mi mağaza açılışında indirimden yararlanarak cihazı aldım fakat bir sorunum var sanırım. Kumandanın kapatma tuşundan kapatıp bir kaç saat sonra tekrardan açtığımda ana menüde bıraktığım şekilde değilde Youtube'ta daha önce izlediğim video açık şekilde karşılıyor. Tv ekranı kapalıyken cihaz kendi kendine açılıp Youtube'dan video açtığına eminim çünkü diğer TV'den Netflix izlerken dizide görüntü kalitesi anlık düşüyor. Yapmam gereken bir ayarı mı var?
  • merhabalar. cihazı almayı düşünüyorum. tamamen ip tv için almayı düşünüyorum. telefonda ip tv extreme programı kullanıyorum. bir arkadaşta aynı cihazdan var ve denedik telefonda donma olmamasına rağmen box ta donmalar oldu. cihazı kısa süre inceledim, netflix, spotify, tivibu full paket aboneliğim var ama telefonda ip tv seyrediyorum çoğunlukla. netflix ve youtube için smart tv varken böyle bir cihaz alınmaz diye düşünüyorum. işten fazla vakit kalmadığı için zaten genelde film izleyeceksem full hd indirip tv usb den izliyorum. neyse uzun lafın kısası;
    1- ip tv yi aktif olarak kullanan arkadaşlar almamı önerir mi? (wifi performansı nasıl benim 50 mbit fiber internetim var, normalde hız sorunum yok.)
    2- usb çoklayıcı ile bluetooth kulaklık ve hdd aynı anda çalışıyor mu?
    3- daha önce xiami mi4 ve mi5 telefon kullandım, bir türlü çözülemeyen yazılımsal sorunlar vardı huaweiye geçtim, bu cihazda genel anlamda kronik sorunlar var mı?

• Arkadaslar hayir h.sonlari...

Cihazi yeni kurdum fakat cep telefonu goruntu aktarma yaptigimda chromecast cihazlari aramasina ragmen cihazi gormuyor.

Youtube uzerinden goruntu paylastigimda mibox4 olarak cikiyor fakat sectigimde aktaramiyor.

Herseyi denedim.

Bu arada cihazi kutudan cikar cikmaz 8.1e yukseltti. Bilmiyorum alakasi varmi.

Ya da cihazin yaninda gelen sarj cihazimi eksik kaliyo anlayamadim.

Cihaz arada kitleniyi, kumandayi tekrar taniyo falan. Anlayamadim

Benzer sikinti yasayan arkadas varmi acaba, cozum onerisi

• quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Arkadaslar hayir h.sonlari...

Cihazi yeni kurdum fakat cep telefonu goruntu aktarma yaptigimda chromecast cihazlari aramasina ragmen cihazi gormuyor.

Youtube uzerinden goruntu paylastigimda mibox4 olarak cikiyor fakat sectigimde aktaramiyor.

Herseyi denedim.

Bu arada cihazi kutudan cikar cikmaz 8.1e yukseltti. Bilmiyorum alakasi varmi.

Ya da cihazin yaninda gelen sarj cihazimi eksik kaliyo anlayamadim.

Cihaz arada kitleniyi, kumandayi tekrar taniyo falan. Anlayamadim

Benzer sikinti yasayan arkadas varmi acaba, cozum onerisi
    Geçmiş olsun o cihaz daha da düzen tutmaz. Kumandayı her açılışta tanıtmak zorunda kalacaksın maalesef. Arada bir cihaz kendi kendini resetleyecek. Bazen YouTube'ye göremeyeceksin. Bu arada kablosuz performansı da berbat. Muhtemelen senin cihaz da güncellemeden sonra kablosu performansı düşmüştür. Bu saydığım sorunların hepsini 4 günde yaşadım ve mı boxu iade edip Nvidia shield TV aldım. TV boxların kralı bence Nvidia shield TV

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.