Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barisg

Yapma. Burada 1 haftadır bahsedilen sorunlar çözülene kadar kimse güncelleme yapmasın.

Android 8.1 sürümü ile cihaz zaten çok iyi çalışıyor.
    Eyvallah kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Modemden kanal ayarlarını değiştirmeyi deneyin. Birisinde olmazsa diğerine bağlanır.

Alıntıları Göster
    Denedim Hocam modem ayarlarına girip kablosuz dan kanal ayarlarını 6,8, 13 vb yaptım. yine kopma oluyor. modemi kapatıp açmadıkça da tekrar bağlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Arkadaşlar güncelleme yapmalımıyım ? 9 Güncellemesi gelmiş eğer sıkıntı yaratıyorsa yapmayım
    güncellemeyi yaptık allah belamızı verdi , bağlanmıyor hiçbir cihaz, cast olayı iptal şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Bi ben yapamadım hocam nasıl oluyor acaba tarif edermisin usb girişindeki takılı şeyleri çıkarmak gerekiyormu yapmadan ben yapamadım

Alıntıları Göster
    Onu tam bilmiyorum ama kulağı epey tersten tutturuyor :)
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

Merhabalar
    Aracımda televizyona Mi Box bağlayıp telefondaki tv+/tivibu/vodafone tv yi telefondan televizyona yansıtmayı düşüyorum
    cepteki İnterneti tv box a paylaşıma açıp izleyemem çünkü o zaman tv Nin değil internetin kıtasından düşüyor
    Deneyen var mı? Olur mu??
    Direk o uygulamaları kursanız olmaz mı? tv+ vodafone vs kuruluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

K.U.S, Open KD, Wagas gibi repo'ları kurabilirseniz, TurkVod ve binlerce eklentiyi buradan kurabilirsiniz.

Yapabilirseniz KODI ile TV'niz uzay aracına dönüşüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=sVqQTXCMlZ0&feature=youtu.be
    kodi ile turkvod u deneyeceğim bende,iyi paylaşım olmuş.

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Daha önce de yazdığım gibi
    Telefondan TV box a Paylaşımlı internet yapınca TV için olan kotadan değil de internet için olan kotadan düşüyormuş
    Ben de onun için telefondan TV box vasıtası ile televizyona yansıtmayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: singleman75

Merhaba

Xiaomi Mi Box S 4k cihaza galiba yanlışlıkla S olmayan cihazın romunu yüklemeye çalıştım :)
    Ve cihaz şimdi açılmıyor. Rom'u usb flash dan yüklerken birden ekran gitti ve şu anda hiç bir şekilde açılmıyor.
    Sadece arkada kırmızı ışığı yanıyor. Önündeki sarı ışık yanmıyor.
    Recover ekranıda çıkmıyor. Fişinin takıyorum hiç bir hareket yok.

Çözümünü bilen var mı?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Arkadaşlar.

Lütfen yardım. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: singleman75

Arkadaşlar.

Lütfen yardım. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Alıntıları Göster
    Forumda konu ile ilgili tecrübe sahibi olacağını sanmıyorum.
    yabancı sitelerde çözüm ararsanız daha hızlı sonuç alırsınız sanırım.
  • sağlam dizi film izleme uygulaması bulamadığım cihaz. turkvod da bir yer kadar. bilenler özelden yardımcı olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz01 -- 19 Ocak 2020; 22:0:40 >
  • Arkadaşlar, abiler ablalar kardeşler,
    Bölüm yüzlerce sayfa olmuş, bir zahmet açıp okuyuverin baştan elbet bir sürü bilgi gelecektir karşınıza. Dönüp dolaşıp aynı soruları görmekten gına geldi. Belki yeni bir şey keşfeden bir arkadaş olmuştur diye bakıyorum gelen bildirime ama yok...
  • Telefona yanlış rom yükleme mantığı ile düşünürsek cihazınız brick olmuştur. Aldığınız yere servise göndermeniz en doğrusu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Update sonrası cihazı sıfırlamak gerekiyor, bende sorun yok şuanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, hep söyleniyor ya tvboxa nasıl yükleme yaparım diye,, ben şöyle yapıyorum,,, hangi dosya yöneticisini kullanırsanız kullanın, aşağı yukarı hepsinde bulut hesabı ekle seçeneği vardır, benim kullandığım xplorer ve eş dosya daki bulut ekle seçeneklerinde mega ve google drive seçeneğini hesabımı tanittim,,, pc de, işyerinde, veya cepte hoşuma giden, veya paylaşılan iyi bir apk yi direk buluta atiyorum, tvboxa da dosya yöneticisinden buluta girip buradan direk görüp, seçip yükleme yapıyorum,, çok kolay oluyor, usb tak çıkar veya başka bir karmaşık bişey gerekmiyor.. Film, resim, apk, v.b başka şeylerdede ayni yolu izleyebilirsiniz..

• arkadaslar indirilen apk uygulamalarini ana menuye koyamiyormuyuz
  • Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Merhaba

MX player ile Kodi aynı işi yapmıyor mu?

Ben ilk gün VLC ile MX player i kurdum.

Sonra baktım ki 5.1 kanal ses alamıyorum bir türlü, arkadşaın tavsiyesi ile Kodi kurdum bu sefer.

Hoş, yine alamadım 5.1 kanal ses fakat sonradan cihazı güncelleyince düzeldi. Ben de VLC ile Mx Player i sildim

Eğer bir fark varsa tekrar yükleyeyim diye sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

arkadaslar indirilen apk uygulamalarini ana menuye koyamiyormuyuz
    Android tv ile uyumlu değilse koyamazsın hocam. Sideload launcher var markette onu indirip içine atabilirsin ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Android tv ile uyumlu değilse koyamazsın hocam. Sideload launcher var markette onu indirip içine atabilirsin ama.

Alıntıları Göster
    Tv app repo var ama her uygulamayı koyamıyor. Bunun dışında uygulamaların kısayolunu atmanın da yolu var hocam. Ben chrome'u ana menüye eklemiştim.

Hatta sol sütun'a eklenen bir uygulama var. Direk uygulamaları ikonlarını seçerek eklemek mümkün. Çok kullanışlı bir uygulama.

Sideload Channel Launcher 2 for TV

• Arkadaşlar bu mi boxta wifi bağlandıktan yaklaşık bir saat sonra internet bağlantısı kesiliyor.'Bağlı internet Yok' yazıyor. modeme reset attım, modemden kanal sayısını değiştirdim,mibox a hard reset attım yine düzelmedi.Ne yapablirim?
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.