Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google cast işini hard reset atmadan çözebilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemin

Arkadaşlar başlıktaki ürünü mü almak daha mantıklı yoksa Amazon Fire 4K’yı mı?
    Fire 4K var, ben projeksiyonda kullanıyorum. çok memnunum.. Netflix olsun, Ulusal IPTV olsun hiç sıkıntı yaşamadım, ufakta bir ürün zaten...
  • umutbaran kullanıcısına yanıt
    Sadece chromecast güncellemesini kaldırın sorun çözülüyor.

• Arkadaşlar bu ürünü en çok chromecast özelliği için düşünüyorum. Telefondan oyun da oynanabiliyor mu, randımanı nasıl?

• power tuşuna uzun basınca ekran görüntüsü alma seçeneği eklenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Sadece chromecast güncellemesini kaldırın sorun çözülüyor.
    +1
    bende bu şekilde çözdüm
  • Arkadaşlar android 9.0 güncellemesi yaptım herkesin de bildiği üzere microfon çalışmıyor. Bazı arkadaşlar reset atınca düzelir demiş fakat hard reset nasıl atılır bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokhanergen kullanıcısına yanıt
    Kumanda eşleştirmeyi kaldırıp tekrar eşleştirmeniz yeterli

• aemin kullanıcısına yanıt
    Ben de bu ikilemi yaşadım ama Mibox'a Prime Video desteği gelir gelmez satın aldım. Fire TV ise maalesef kendi uygulamasını ülkemizde kullanmaya izin vermiyor.

Ek olarak: İlk dikkatimi çeken; Mibox özellikle AC3 seste mükemmel sonuç veriyor. Uzun zamandır kullandığım Intel NUC HTPC'de bu surround etkisini hiç duymamıştım.

• Selam. Cihazı android 9 a güncellendi sorunlar arka arkaya gelmeye başladı. Netfilx te ses varken YouTube da ses çok kısık geliyor ses seviyesini 100 e yükseltmeme rağmen duyulmayacak kadar az. Kendi kumandası kayboldu cec özelliği ile TV nin kumandası ile kullanıyorum netfilx ten çıkmak için netfilixten çık ile kapatıyorum bazen bu şekilde çıkış yapınca reset atıyor cihaz. TRY 75.45 40%OFF | Ambilight TV usb'li şerit LED ışık 5050 RGB rüya rengi ws2812b şerit TV masaüstü bilgisayar ekran arka aydınlatma 1M 2M 3M 4M 5M
    https://star.aliexpress.com/share/share.htm?rdtUrl=https%253A%252F%252Fwww.aliexpress.com%252Fitem%252F32957578028.html%253Fmb%253DQDvJm11DbM9JB5z%2526srcSns%253DCopy%252520to%252520Clipboard%2526tid%253Dwhite_backgroup_101&image=UTB8mD16MRahduJk43Jaq6zM8FXas.jpg&businessType=ProductDetail&spreadType=socialShare&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+75.45++40%2525OFF+%257C+Ambilight+TV+usb%2527li+%25C5%259Ferit+LED+%25C4%25B1%25C5%259F%25C4%25B1k+5050+RGB+r%25C3%25BCya+rengi+ws2812b+%25C5%259Ferit+TV+masa%25C3%25BCst%25C3%25BC+bilgisayar+ekran+arka+ayd%25C4%25B1nlatma+1M+2M+3M+4M+5M&platform=AE&tt=sns_Copy&aff_platform=default&cpt=1578749066670&sk=r5JlRyqQn&aff_trace_key=32808c9f2c3044449ac0267b4026142e-1578749066670-09013-r5JlRyqQn&terminal_id=521b6c8b59d24d9ebe2f63bee83d5ea7 bu ledleri kullanıyorum modlu YouTube kullanırken sorunsuz çalışıyordu ama android 9 da çalışmıyor farklı modlu YouTube denedim olmadı.. güncelleme: 5.1 ses destekleyen videolarda ses alabiliyorsun ama 2.0 olanlarda ses gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galata0185 -- 11 Ocak 2020; 17:57:15 >

• Aranızda youtube music kullanıp benim gibi arka planda dinleyememe soruny yaşayan var mı ? Uygulaması yok youtube içinden kullanıyorum.

• Arkadaşlar Android 9 güncellemesini yaptım, cihazı fabrika ayarlarına da sıfırladım hard reset bu mudur yoksa ayrıca bir işlem mi yapmam gerekiyor?

• Merhaba arkadaşlar. Mi box s 4K ile aranızdayım. Android 9 güncellemesini yapayım İ sizce?. Birde İnternet tarayıcısından nasıl film izleyebilirim? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• Ben beta 3 güncellemesi yapmıştım. Bu sorunların hiçbiri olmamıştı. Şu an OTA dan güncelleme gelmedi. Ama beta 3 yapmadan önce wipe yapmıştım. Yeni güncelleyecek olanlar bile yaparsa belki sorun olmayabilir.

• darkrose511 kullanıcısına yanıt
    yaptıktan sonra birtakım sorunlar ortaya çıkabiliyor ancak hepsinin çözümü son 4-5 sayfada dile getiriliyor. Ben güncellemeden sonra sıkıntı yaşadım chromecast hakkında ama düzelttim. Ancak güncellemeden sonra fabrika ayarlarına döndürmekte fayda var bence. Tercih senin hepsinin çözümü var. Puffinweb browserdan herhangi bir dizi film sitesine pc'den giriyormuş gibi girip izleyebiliyorsun ben denedim şahsen.
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    hard reset o değil ama gerek yok bence aynı işlevi görüyor güncellemeden sonra
  • Selamlar,
    Ben de mi box s siparişi verdim yeni. Yalnız salonda kullanılacak alet ve modem de 2 oda arka tarafta kalıyor(Superonline 25mbps internet bağlantısı var..). Netflix'te sorun yaşar mıyım, bu şekilde kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radiohead_yorke -- 11 Ocak 2020; 22:58:49 >
  • Aptoide den yüklediğim uygulamalar gözükmüyor..

• blissfrkn kullanıcısına yanıt
    Hard reseti nasıl yapabilirim hocam?

• kamban K kullanıcısına yanıt
    Aptoide marketten TV App Repo uygulamasını indirip uygulamaları ana ekrana getirip görebilirsiniz. Ayrıca aptoide markette gözükür onlar sadece ana ekrana gelmiyorlar. Sideload Launcher programı ilede açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.