Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkinci ürün hakkında yapılan yorumlar var mı? Aldınız mı ya da?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömer akif Ö kullanıcısına yanıt
    Var hocam tam performansla kullanıyorum satın aldım yanlış hatırlamıyorsam adı Tplink ue330’du. 3 usb port + ethernet dönüştürücüsü var cihazda. Başlarda araştırdım destekler mi acaba diye hakkında bişi bulamadım ancak denediğimde sorunsuz uydu uygun bulduğun fiyattan satın alabilirsin korkmadan.

Edit: Yaklaşık 4-5 gün önce aldım 140TL idi şu mağazadan.
    https://urun.n11.com/adsl/tp-link-ue330-usb-30-3-port-hub-ve-gigabit-ethern-usb-30-3-por-P261005984

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gowlet -- 30 Aralık 2018; 12:8:0 >
  • armanbicakci kullanıcısına yanıt
    Vavoo’nunda güzel kaynakları var deneyin isterseniz.

• Rain_of_Pain kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. aliexpressden ugreen dönüştürücü aldım adaptörü de var çok. Adaptörsüze çok cihaz takılırsa box ın gücü yetmiyormuş. Amazondan alışveriş sıkıntılı bi fire tv bile alamadık.

• Kablosuzda 4K videoları açamıyordum şimdi Apple TV’nin hareketli ekran koruyucuları var youtubede 1 saatlik 4K olan onları açıyorum ekran koruyucu niyetine ürünün en büyük eksiği ethernet olmuş cidden..

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Var hocam tam performansla kullanıyorum satın aldım yanlış hatırlamıyorsam adı Tplink ue330’du. 3 usb port + ethernet dönüştürücüsü var cihazda. Başlarda araştırdım destekler mi acaba diye hakkında bişi bulamadım ancak denediğimde sorunsuz uydu uygun bulduğun fiyattan satın alabilirsin korkmadan.

Edit: Yaklaşık 4-5 gün önce aldım 140TL idi şu mağazadan.
    https://urun.n11.com/adsl/tp-link-ue330-usb-30-3-port-hub-ve-gigabit-ethern-usb-30-3-por-P261005984

Çok pahallı satın almışsınız, linkini verdiğim de uygun ve sorunsuz çalışıyor.
    http://s.aliexpress.com/aMz6BJnI

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• frux kullanıcısına yanıt
    Ordan da gördüm ancak tplinkin ürünlerinden hep memnun kaldığım için gözü kapalı tercih ettim.

• Cihazı kumandadan kapatıp (tam olarak kapanma olmadığını biliyorum, uyku modu), ertesi gün açtığımızda yavaşlama ve takılma gibi sorunlar yaşanmaya başladı son günlerde. Fişi çekip tekrar takınca ya da yeniden başlatınca sorun düzeliyor. Gece yatarken fişini çekmeye başladık o yüzden. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba?
  • Live channels uygulamasında kanalları kategorili olarak ayarlayamıyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ledda kullanıcısına yanıt
    Benzeri durum bende de oluyor. Ben kumandadan kapatma tuşuna uzun basarak yeniden başlat yapıyorum fişi çekip takmak yerine.
  • Merhaba. YouTube ve Netflix sorunsuz 4K izlenebiliyor mu? Yorumları okudum bazı arkadaşlar Netflix'te cihazın görüntü kalitesini düşürdüğünden bahsetmişler.
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ayarlardan çözünürlük ayarını 4K olarak ayarlamanız lazım. Youtube için konuşuyorum kablolu olarak bağlanırsanız modeme sorunsuz kasmadan donmadan izliyorsunuz. Filmlerde de sıkıntı yok yalnız exFAT olarak biçimlendirip USB’ye film atan bazı akıllı arkadaşlarımız filmlerin donduğunu takıldığını izlenmediğini söylemişler internette cihaza sövmüşler oysaki NTFS yapıp atsalar filmlerini sıkıntısız izleyebilirler..

• Netflix 4k desteklemiyor sanırım sadece hdr aktif .Tv nin kendi oynatıcısından 4k özelliğini görüp çözünlüğü teyit edebiliyorken aynı flim için mibox s de edemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski lcd tv için bunu almaya karar verdim ama konuyu okuyunca herkes ethernet adaptörü almış çekim kalitesi çok mu kötü? 1080p netflix/youtube için alacağım tv için tivibu kutum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

eski lcd tv için bunu almaya karar verdim ama konuyu okuyunca herkes ethernet adaptörü almış çekim kalitesi çok mu kötü? 1080p netflix/youtube için alacağım tv için tivibu kutum var.
    Hayır kötü değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 1080p’de youtubede hatta iptvde falan hiç sorun yok rahat olabilirsiniz.

• gowlet kullanıcısına yanıt
    millet ethernet ile bağlıyor benim modem ile tv uzaklığı 6 metre arada duvar var emin olamıyorum, tivibudan dolayı ethernet kablom var ama cihazda giriş yok ethernet girişi olsa hemen sipariş verecektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 1 Ocak 2019; 9:59:3 >
  • Benim de 4-5 metre var ancak sorun yaşamadım 1080p’de hiç sadece 4K’de sıkıntı oluyor diye aldım ethernet dönüştürücüsünü.

• tamam teşekkürler o zaman hepsiburada sitesinden sipariş veriyorum, bir sorun çıkarsa gene rahatsız ederim.
  • sa.cumleten ev sinema sistemine tv aracılıgıyla baglamayı dusunuyorum. herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım?kullanan varmı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.