Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.692
Cevap
620
Favori
1.176.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cekabu

Arkadaşlar beinconnect apk indirdim ancak açmak için Ayarlar—->uygulamalar dan açmam gerekiyor. Ana ekrana ya da uygulamalar ekranına getirmenin bir yolu yok mu?
    Yolu var da uğraştırır. Linkteki programı kurun, ana sayfada en başa koyun. Bütün uygulamalara ulaşırsınız

https://m.apkpure.com/tr/app-tray-for-tv-launcher/net.xamous.tvapptray/download?from=details

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Yolu var da uğraştırır. Linkteki programı kurun, ana sayfada en başa koyun. Bütün uygulamalara ulaşırsınız

https://m.apkpure.com/tr/app-tray-for-tv-launcher/net.xamous.tvapptray/download?from=details

Alıntıları Göster
    hocam o programı ana sayfada en başa nasıl koyuyoruz ben bulamadm bi ayar..

edit:tamam buldum uygulama üzerine gelip uzun basıp taşınabiliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaplinn -- 14 Aralık 2019; 12:51:51 >

• Valla klavye için birşey diyemem ama mause ise yaramıyor ,tarayici kullanimi için telefon uygulamaları baya temel düzey kalıyor.Ben ped ekranida kullanamıyorum etkin anlamda yani

• Dostlar tekrar olduysa kusura bakmayın sesli arama YouTube sonuçları veriyor çözüm yazarsaniz memnun olurum veb araması yerine sadece yotube veriyor

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gibigibi1985 G kullanıcısına yanıt
    Mibox'ın yazılımından kaynaklanıyor.
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    Daha fazla uygulama çıkmıyor bende. Sadece eklenebilecek uygulamalar gözüküyor.
    Filmleri daha denememiştim siz deyince denedim şimdi. Bende de aynı durum söz konusu. Dizilerde problem yok. Ama succession dizisini oynatmıyor nedense

• Kardeş direk menüden güncelleniyor mu? Yoksa ADB komutları ile mi kuruyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sefiluzman

Kardeş direk menüden güncelleniyor mu? Yoksa ADB komutları ile mi kuruyoruz?
    Hocam recovery modundan yapılıyor adb komutlarını gerek yok.

• tomacco T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevaplarınız için, acaba playstoredan Vodafone TV uygulamasını indirilebiliyor mu? TV+ üyeliğim yok çünkü Vodafone üyeliğim var. Onda çalışıyorsa Hepsiburada dan sipariş edeceğim ürünü.

• Yatmaz1 kullanıcısına yanıt
    Hocam mouse kullanımı nasıl o uygulamada. Air mouse kullanımı aşağı yukarı git gel için tuşa basmaktansa baya kolaylık sağlar diye düşünüyorum. Uygulamayla nasıl kullanımı?

• suhagunduz S kullanıcısına yanıt
    TV+ kullanabilmek için Turkcell abonesi olmanıza gerek yok

İndirebiliyorsunuz. Mi boxs play store da var.

Hocam play store da Vodafone TV uygulaması var fakat nasıl çalışıyor bilmiyorum ( üyeliğim yok ) TV+ üyeliğim var sıkıntı yok gayet güzel çalışıyor.

• haqoco kullanıcısına yanıt
    Kolayca yaptım. Menüler değişmiş. Philips Tv kumandasını tanımadı. Eski sürümde tanıyordu. Büyük kolaylıktı. Stabil sürümde gelir diye tahmin ediyorum.

• Netflixte altyazı boyutu sorunu yaşayan var mı? Web sitesinden girip ayarlanıyor, 3 boyut var.

Küçük boy çook küçük, orta boy küçük, büyük boy da çook büyük geliyor. Siz hangi boyutlarda kullanıyorsunuz? Ortayla büyük arasında bir boyut ideal olacak ama sanırım ayarlamanın yolu yok değil mi ?

• Puhu 5v 8le jet sosyete izlerken donuyor ve bir daha düzelmiyor. İler geri sardirirsam da ya en başa atıyor yada ses gelmiyor. Birileri yardımcı olabilir mi acaba. Bı Netflix birde puhu TV izliyorduk onunda keyfi kalmadı. Su sorunuma bı çözüm :(

• quote:

Orijinalden alıntı: dessa

Puhu 5v 8le jet sosyete izlerken donuyor ve bir daha düzelmiyor. İler geri sardirirsam da ya en başa atıyor yada ses gelmiyor. Birileri yardımcı olabilir mi acaba. Bı Netflix birde puhu TV izliyorduk onunda keyfi kalmadı. Su sorunuma bı çözüm :(
    Bir sefer bizim de başımıza geldi ama cihazla ilgili ya da onların serverlarıyla ilgili anlık bir şey miydi bilmiyorum ama şuan gayet iyi çalışıyor. Eğer kumandadan kapatıp tekrar açtıysanız, elektriğini keserek sıfırlayın bir, belki işe yarar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrPowerX

Modemin 5ghz desteklediğini nasıl anlarız?
    Bende 2 wifi bağlantısı gözüküyor birinin yanında 5g yazıyor bu sizin dediğiniz şey mi?
    yeni girdim foruma evet 5g yazıyorsa destekler modemin
  • arkadaşlar bugün usb to ethnernet dönüştürücü aldım bağladım hız 30mbps i geçmiyor benim internetim 75mbps, laptopda denedim aynı dönüştürücüyü çalışıyor 70mbps veriyor ama mi box ta vermiyor ne yapmam lazım ?
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.