Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (593. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: dgnkdr
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14.631
Cevap
620
Favori
1.172.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parlamenter

Hdmi vga donusturucu alican ayrica donusturucude ses icin de kablo var
    Hdmi to vga kac cozumurluk verir bilemem en kotu 720p veya 480p
    İzlersin.
    Bi ara masaustu pc yi vga to hdmi ile samy tv ye baglamistim.aparatida HB dan almistim.

dönüştürücü zaten var hocam acaba netflix problem çıkarır mı diye düşünmüştünm amazondan alıcam miboxu olmazsa iade ederim

• Jaskar kullanıcısına yanıt
    Ben masaustunden vga to hdmi ile donusturdum sikinti yoktu
    Sende tersi hdmi vga sorun cikmamasi lazim yalniz alirken dikkat hdmi to vga olucak ses fisli olani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

Ben masaustunden vga to hdmi ile donusturdum sikinti yoktu
    Sende tersi hdmi vga sorun cikmamasi lazim yalniz alirken dikkat hdmi to vga olucak ses fisli olani

Netflix açılıyordu yani değil mi hocam ? Teşekkürler

• twinvict T kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Bu cihaz için ücretsiz stabil çalışan bir IPTV programı önerebilir misiniz ?

Teşekkürler

Youtub 1080 p aciliyordu netfliksii hatirlamiyorum.sade youtube icin amistim.

Netfliks arayip sorabilirsin net cevap veriyorlar

• müzikadamı kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Ben iptv sağlayıcımın yolladığı apk dosyasından kurdum uygulamayı. benim kullandığım store da yok onun dışında da başka uygulama bilmiyorum ama youtubeda iptv uygulaması incelemeleri tanıtımları vardı onlardan beğendiğini kullanabilirsin hepsi işini görecektir sadece arayüzleri görünümlerii farklıdır.

• twinvict T kullanıcısına yanıt

Merhaba,

1-2 tane kurdum çok yavaş açılıyor vs bu yüzden sormuştum, uygulamanın adı nedir sizde ki ?

Apk'yı bulmak sıkıntı değil.

İptv yi bosver
    Bunlari indir
    İnattv pro
    Kalite tv
    Seyirturk
    Mk vod
    Rectv
    Roxr
    Nerden indirecen telegram da apk paylasim.

Merhaba hocam, benim uygulama zoiptv diye bişey ama direkt kullanıcı adı şifreyle giriş yaptım genelde m3u yüklenerek giriş yapılıyor. bi indir dene bakalım fotosunuda ekleyim

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twinvict -- 30 Eylül 2021; 16:3:24 >

Tivimate al vereceğin paraya fazlasıyla değiyor. 5 Kişi ortak alıp kullanılabiliyor daha ucuza gelir. Telegramda falan ortak alım için gruplar var araştırabilirsiniz. 1-2 sene önce yıllığına tek başıma 35 tl vermiştim tek başına bile satın alabilirsin şuan iptv kullanmadığım için ücretini bilmiyorum. Sınırsız üyeliği de var onun için ortak bulup al daha pahalıydı çünkü.

Tivimate

Google'ın kendi IPTV programı Live Channels. Ayarları yapmak için Tvirl uygulamasını kurmanız gerekmektedir.

• Arkadaşlar ip tv kullanıyorum televizyonda izleyebilmek için mi box s sarın aldım bugün elime ulaştı ip tv kullanmak için en stabil kullanışlı uygulama ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt

tivimate bu konuda çok başarılı ama ücretli telegramda grup var 5 kişi süresiz alabilirsiniz 40 tl karşılığında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

Arkadaşlar ip tv kullanıyorum televizyonda izleyebilmek için mi box s sarın aldım bugün elime ulaştı ip tv kullanmak için en stabil kullanışlı uygulama ne tavsiye edersiniz

TVMATE. Tek geçerim. Üstüne program tanımam!

• arkadaslar önceden gayet düzgün çalışan " Android TV remote controller" programina bir türlü bağlanamıyorum, aynı wifi agina bağlı olmasina ragmen hem mi box hem de telefon. fikri olan var mi acaba

• redkit86 R kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı telefondan sil sonra tekrar yükle, düzelir umarım.

Edit ; bende de çalışmıyormuş şimdi fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 2 Ekim 2021; 19:28:5 >

Bluetooth'u açıp deneyin

Cihazdaki uygulama güncellendikten sonra çalışmamaya başladı. Mi box ayarlardan uygulamaların içinden android tv remote services uygulamasını bulup güncellemelerini kaldırın düzelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.