Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.708
Cevap
620
Favori
1.176.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telegram kayit ol gir aramaya ilker apk yaz gelir guruba katil ust solda resime tikla dosyalara tikla apk lar gelicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlamenter -- 18 Eylül 2021; 23:49:31 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt

Dediğini gibi yazınca çıkmıyor. Link atmanız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt

Çıkmıyor hocam

• Merhaba Mi Box için A101den 2 adet piranha akıllı kumanda aldım. İkisi de sorunsuz çalışıyor, mikrofon tuşuna basınca google asistan açılıyo fakat iki kumandada da sesimi algılamıyor. mikrofonu bozuk diyecem ama iki kumandada da bozuk olması düşük ihtimal. Bu kumandayı kullanan varmı ben neyi eksik yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Beyler 1 yıldır cihaz bende. Normalde her şeyden memnunum. Ancak cihazda sürekli net gidiyor kullanmadığım zaman. Habire saat ayarı yapıp kapatıp açıyorum cihazı. Öyle düzeliyor ama bıktırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Beyler 1 yıldır cihaz bende. Normalde her şeyden memnunum. Ancak cihazda sürekli net gidiyor kullanmadığım zaman. Habire saat ayarı yapıp kapatıp açıyorum cihazı. Öyle düzeliyor ama bıktırdı.

Merhaba

Google'a

"Mi box tarih ve saat hatası wifi bağlanma sorunu" yazın. Çözüm videoları var. Ordan bakabilirsiniz.

• selamlar,

Tamamıyla IPTV için kullanacağımı düşünürseniz tavsiye eder misiniz ? IPTV Uygulamaları yeterli midir ?

• GGGA kullanıcısına yanıt

Ben bir aydır youtube, netflix ve özellikle iptv ağırlıklı kullanıyorum ve fazlasıyla yeterli olduğunu söyleyebilirim. Modemle aynı odada olduğu için neredeyse hiç hız azalması olmadan kullanıyorum.

• Arkadaşlar Merhaba!. Yeni smart tv aldım. Mi box boşa çıktı satmak istiyorum. Nasıl format atmalıyım? Alan kişi sıfır gibi kullanmaya başlasın?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kimnotyze1983 kullanıcısına yanıt

Mi Box üzerinden, Cihaz ana menüsünde yer alan "Ayarlar" kısmını açınız.

- Açılan sekmeden "Cihaz tercihleri".

- Aşağıda yer alan "Sıfırla" kısmını seçiniz.

- İşlem uyarısı ve onayıyla işlem tamamlanmış olacaktır.

İlk Kurulum ekranından Cihazınızın kurulumuna başlayabilirsiniz.

@İpucu - Mi Box S 4K - Fabrika Ayarlarına Sıfırlamak | MIUI Türkiye Forumu (miuiturkiye.net)

• fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim 👍

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimEsad

Çıkmıyor hocam

bendede böyle çıkıyor. bulamadım. çözümü nedir

• düzgün çalışan mouse toggle var mı acaba ben birkaç tane denedim ama bu sefer bazı tuşların işlevi bozuluyor kumandada

• Tamacti Jun kullanıcısına yanıt

Ben sık olmasa da cihazda ihtiyaç oldukça bunu kullanıyorum hocam. Şimdilik bir sorun yaşamadım.

• Beyler selam. Cihaza wireless logitech klavye bagladim ama calismiyor bir turlu. Klavyenin pilleri saglam. Laptop ve ayrica baska bir mi box kutuda denendi sorunsuz calisti. Bilgisi olan veya ayni sorundan muzdarip var mi? 🙏

• tunc@y kullanıcısına yanıt

teşeklürler aynı adlı uygulamayı denemiştim bazı cihazlarda sorunlu çalışıyormuş benim cihazda onlardan sanırım

• Arkadaşlar merhaba,

Tv için bu cihazı almak istiyorum fakat tv deki bütün HDMI girişleri bozuk devre yandı bende VGA yı HDMI a dönüştürücü aldım uyduyu öyle takıyorum.

Sorum şu bu cihazı VGA dan HDMI a dönüştürücü kablo ile taksam NETFLIX çalışır mı ?

Çünkü eskiden de niyetlendiğimde netflix lisansının hdmi girişlerinden dolayı sertifika sıkıntısı çıkarıp açılmadığını okumuştum

• Jaskar kullanıcısına yanıt
    Hdmi vga donusturucu alican ayrica donusturucude ses icin de kablo var
    Hdmi to vga kac cozumurluk verir bilemem en kotu 720p veya 480p
    İzlersin.
    Bi ara masaustu pc yi vga to hdmi ile samy tv ye baglamistim.aparatida HB dan almistim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilgisayar monitöründe vga dönüştürücü ile kullanıyorum, netflix çalışıyor. Monitörde lisans durumları olduğunu sanmıyorum ama sizinki tv olduğundan farklı mıdır bilemem.

Aldığım ürünün linkini atayım, denersiniz olmazsa iade edersiniz.

www.hepsiburada.com
    Alfais 4867 Hdmi To Vga Çevirici Dönüştürücü Adaptör Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/alfais-4867-hdmi-to-vga-cevirici-donusturucu-adaptor-p-HBV0000060TQW
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.