Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bahoiz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
620
Favori
1.177.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tv mate alınca kanallara ulaşabilicekmiyiz yoksa ayrica İp tv alıp bu aldığımız tvmate üzerindemi kurulum yapacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: paylaşımcı

Tv mate alınca kanallara ulaşabilicekmiyiz yoksa ayrica İp tv alıp bu aldığımız tvmate üzerindemi kurulum yapacağız
    ip tv ayrı alınıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi Box 3 kullanıyorum . Son aylarda Youtube Canlı yayınlarının sadece sesini görüntülemeye başladı ancak normal youtube videolarında sorun yoktu.

Son gelen 500-600 Mb küsürlük güncellemeyle artık Youtube da videoları açamıyorum ilk 1-2 saniyesi açılıyor oynuyor gibi oluyor ama video devam etmiyor deli oluyorum gerçekten. Mi Box S te de bu sorun var mı ? Yoksa sadece Mi Box 3 e özel bir sorun mu acaba ?

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Cihazı restart edince yine oluyor mu yoksa uyku modundan çıkınca mi oluyor
  • Tv box a Youtube Vanced nasıl yükleniyor arkadaşlar ?

Telefonumdaki Apk yı dışa aktararak Tv Box a atmayı denedim ancak olmadı yüklenemedi.

Daha sonra Vanced Manager i yükleyeyim dedim. MicroG yükleniyor gibi oluyor çok uzun bekletiyor ancak yükleme tamamlanamıyor.

Benim bu cihaza bir şekilde Youtube yüklemem lazım. Orjinal Youtube uygulaması artık bende düzgün çalışmıyor çünkü..

• "Hakkında" kısmından "Yeniden Başlat" yapıyorum. Sonra Youtube u açıyorum yine aynı şekilde kalıyor hocam etki etmiyor yani.

Bu konu ile ilgili yakında bir güncelleme gelir sıkıntı yapmayın.
  • Box 3 e gelir mi dersiniz ?

Gelmesi lazım koca xiaomi bunu biliyordur bence
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

çok uzak değil aslında. arada 5 m falan var. oda dışında olduğu için belki gücü zayıflıyor olabilir. bağlandığı zaman kesintisiz video film oynatıyorum ama.

modemden ayar yaptım, kanal ayarını 2 düşürdüm, iki farklı bağlantı var (5 ghz ve 2 ghz) ikisini de denedim. yine kopuyordu. modem bağlantısında sorun olması muhtemel.

paylaşım için teşekkürler.

Vanced yüklemeyi ben de düşünmüş ve buradan sormuştum. Ancak uyumlu değilmiş. Yine buradan bir arkadaşın yardımı ile smart youtube Tv yükledim. Reklamsız bir şekilde izleyebiliyorum. Apk şeklinde bulup yüklemeniz mümkün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Xiaomi Mi Box 3 kullanıyorum . Son aylarda Youtube Canlı yayınlarının sadece sesini görüntülemeye başladı ancak normal youtube videolarında sorun yoktu.

Son gelen 500-600 Mb küsürlük güncellemeyle artık Youtube da videoları açamıyorum ilk 1-2 saniyesi açılıyor oynuyor gibi oluyor ama video devam etmiyor deli oluyorum gerçekten. Mi Box S te de bu sorun var mı ? Yoksa sadece Mi Box 3 e özel bir sorun mu acaba ?

Aynısı ben de oluyor mi box s fişi çekip takınca düzeliyor. Umarım bir an önce günceleme gelir de düzelir

• ririii kullanıcısına yanıt
    İnşallah.
    Güncellemeyle bilerek bozduklarını düşüneceğim artık..
  • Kopernik58 K kullanıcısına yanıt
    Bir ara bende yüklemiştim ancak sarmadı. Artik mecbur yükleyeceğim. Telefonda ki Youtube da bir video açınca tek dokunmaya Smart Youtube a bunu yansıtabilir miyim Resmi Youtube uygulamasındaki gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

"Hakkında" kısmından "Yeniden Başlat" yapıyorum. Sonra Youtube u açıyorum yine aynı şekilde kalıyor hocam etki etmiyor yani.

O şekilde değil, cihazın fişini çekip yeniden takarak yeniden başlatınca düzeliyor!

• MXKM kullanıcısına yanıt
    Farketmiyor her gün prizin anahtarından kapanıp açılıyor zaten
  • Beyler youtube reklam göstermemesi için çözümünüz nedir?

Birde choreme yüklemeyi denedim uygulama mağzada yok usb atıp apk yüklemesi denedim onuda yüklemedi ne yapamak lazım

Son olarak tıkla izle sitelerinden bir şey izleneceği zaman kolay bir yol var mı ? Puffin falan açmadı videoları.

• Youtubede videoyu 2x hızında izlemenin bir yolu var mı

• Herkese merhabalar.

Televizyonum için mi stick ya da mi box s almayı düşünüyorum. TV de 4k yok o nedenle mi stick daha mantıklı görünüyor benim için. Aralarında da 200 tl civarında bir fark var.

Youtube, ssport plus ve tivibu go uygulamalarını kullanacağım.

Bu bilgiler ışığında bana hangi cihazı önerirsiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Benim tv’de de 4k yok. Tercihimi ileride ram bellek sıkıntısı yaşamamak için 2 gb ram olması nedeni ile mi box’tan yana kullandım. Bütçe el veriyor ise box daha iyi bir seçim olur bence.

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.