Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.631
Cevap
620
Favori
1.172.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben şimdi bu cihazı alıp monitörüme hdmi girişinden bağlasam telefon veya tablet ekranını aktarabilir miyim monitöre.

• wafemi W kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam ilk indirim de takibimde o zaman .

• quote:

Orijinalden alıntı: wafemi

Bu mesaj silindi.

Kısmet, dolar attı diye fiyatlar uçtu ama dolar düşünce düşmüyor nedense.

• wafemi W kullanıcısına yanıt

Yok hocam kesilmesede oluyor, kapatiyorum tv yi bes on dakika sonra aciliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arslanrecep kullanıcısına yanıt

Talep artiyor o yuzden.

• Mİ BOX S 4K İLE UYUMLU DEĞİLMİŞ SANIRSAM ALMAYIN ❌

4 ŞUBAT - A101

Normalde 90 tl bu airmouse 👍 Gyroscope için alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 31 Ocak 2021; 21:51:20 >
  • 1 yıldan biraz fazla.bir zamandir sorunsuzca kullanıyordum mı box s modeli. Modem aynı TV aynı herşey aynı. Son dönemde wifi görmemeye başladı. Kablonet kullanıyorum. Mı box s wifi görmediğinde telefon tablet ve PC görüyor. Bir kaç kez kendi kendine düzeldi. Bir kerede modeme.reset attım ama.ben mı düzelttim Kendi mı düzeldi bilmiyorum. Sorun ne olabilir acaba. Bu arada Kendi modemim dışında etraftaki.ne kadar madem varsa hepsini görüyor. Hotspot açıyorum görüyor. Yani.telefonlardan paylaşım yapınca giriyor nete ama 1 yıldır bağlı olduğu ve yanyana durduğu.modemi arada görmüyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. illa ki benzer bir sorun vardır ve paylaşılmıştır ancak 500 sayfaya bakamam şimdi ve sorunlar da genelde ilk alındığında hiç görmüyor şeklinde. Bendeki durum ise 1 yıldır sorun yoktu şimdi ara ara yapmaya başladı

• dessa D kullanıcısına yanıt

Modemin kanal seçimi otomatikte kalmış olabilir. Wifi kanalını düşür.

• quote:

Orijinalden alıntı: CandleLight

Merhaba. piranha air mouse kullanıyorum. yeni aldığım mi box a taktığımda imleci görüyor ve hareket ettiriyorum ama seçeneklere tıklayamıyorum. ekranı kontrol edemiyorum. akıllı tv me taktığımda kumanda gayet iyi çalışıyor ne yapmam gerekli sizce?

Arada kaynadı sanırım. Yardımcı olabilecek olan var mı? Bi türlü çözemedim.

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Ben de bunu almıştım ama mi box s te çalışmadı. yani imleç çıkıyor fakat tıklanamıyor bir yere. Bununla ilgili sorunu yukarıda bir mesajımda da yazmıştım.

• CandleLight C kullanıcısına yanıt

youtube sinetech kanalında bu kumandanın incelemesi vardı oraya bakabilirsin

• dessa D kullanıcısına yanıt

modem arayüzüne girip kanal ayarını manuel olarak 1-10 arasında bir değere ayarlayın

• quote:

Orijinalden alıntı: CandleLight

Ben de bunu almıştım ama mi box s te çalışmadı. yani imleç çıkıyor fakat tıklanamıyor bir yere. Bununla ilgili sorunu yukarıda bir mesajımda da yazmıştım.

Almaya degmez o zaman, sagol uyari icin...

• Samsung(android10) telefon ile smart view üzerinden ekran yansıtamıyorum. Google home ile de olmadı. Yapabilen var mı?

• Arkadaşlar merhaba. Mi box cihazıma Tivibu go APK kurup çalıştırmaya uğraşıyorum ama sıkıntılar yaşıyorum. Kumandadan kontrol edememe ve çözünürlük problemi gibie. Tivibu go nasıl sorunsuz kullanabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: wafemi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam şimdi tek sorun haricinde her şeyi hallettim tv kumandası ile kapat tuşuna bastığımda mibox ta kapanıyor ama açmak için tekrar bastığımda mibox açılmıyor kendi kumandası ile açıyorum acaba tv ile senkronize açılıp kapanmasını sağlamak imkanı var mıdır?

• MiskinC kullanıcısına yanıt
    Geliştirici ac kablosuz ekran sertifikasına tık köy dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dessa

1 yıldan biraz fazla.bir zamandir sorunsuzca kullanıyordum mı box s modeli. Modem aynı TV aynı herşey aynı. Son dönemde wifi görmemeye başladı. Kablonet kullanıyorum. Mı box s wifi görmediğinde telefon tablet ve PC görüyor. Bir kaç kez kendi kendine düzeldi. Bir kerede modeme.reset attım ama.ben mı düzelttim Kendi mı düzeldi bilmiyorum. Sorun ne olabilir acaba. Bu arada Kendi modemim dışında etraftaki.ne kadar madem varsa hepsini görüyor. Hotspot açıyorum görüyor. Yani.telefonlardan paylaşım yapınca giriyor nete ama 1 yıldır bağlı olduğu ve yanyana durduğu.modemi arada görmüyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. illa ki benzer bir sorun vardır ve paylaşılmıştır ancak 500 sayfaya bakamam şimdi ve sorunlar da genelde ilk alındığında hiç görmüyor şeklinde. Bendeki durum ise 1 yıldır sorun yoktu şimdi ara ara yapmaya başladı

Aynisi bir arkadasin cihazinda da oldu, videodaki yöntemle sorunu haletmistim 4 hafta önce.

• Geçmişi okudum biraz ama tam bulamadim sanirim. Telegram kurnadan apk yi cihaza kurmanin en pratik yolu nedir? Mesela ben usb ye indiril cihaza takip kuruyorum
    Diger sorum hdmi cec ilk tık neden âcmak gerekiyor? Hangi sorundan dolayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dessa

1 yıldan biraz fazla.bir zamandir sorunsuzca kullanıyordum mı box s modeli. Modem aynı TV aynı herşey aynı. Son dönemde wifi görmemeye başladı. Kablonet kullanıyorum. Mı box s wifi görmediğinde telefon tablet ve PC görüyor. Bir kaç kez kendi kendine düzeldi. Bir kerede modeme.reset attım ama.ben mı düzelttim Kendi mı düzeldi bilmiyorum. Sorun ne olabilir acaba. Bu arada Kendi modemim dışında etraftaki.ne kadar madem varsa hepsini görüyor. Hotspot açıyorum görüyor. Yani.telefonlardan paylaşım yapınca giriyor nete ama 1 yıldır bağlı olduğu ve yanyana durduğu.modemi arada görmüyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. illa ki benzer bir sorun vardır ve paylaşılmıştır ancak 500 sayfaya bakamam şimdi ve sorunlar da genelde ilk alındığında hiç görmüyor şeklinde. Bendeki durum ise 1 yıldır sorun yoktu şimdi ara ara yapmaya başladı

Aynı sorunu 2 ay çektim. İnternette aramadığım sayfa, forum kalmadı. Birileri bir şekilde çözmüş bu sorunu. Ancak onların hiçbir çözüm yöntemi benim işime yaramadı. Benim sorunum bir müddet sonra kendi kendine çözüldü. Ne oldu bilmiyorum. Ama söylenilen o ki çevredeki kablosuz modem sinyalleri ve sizin modeminizin sinyallerinin birine karıştığı. Umarım siz bir çözüm bulursunuz.

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.